ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HDMI k

poruka: 9
|
čitano: 2.593
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HDMI k".
7 godina
offline
ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HDMI k

Taj kabel sigurno donosi vise FPSa u igrama i manji lag. Mora kada kosta 80-100 dolara i ima RGB.

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HDMI k

Što su oni dobili s tom optikom na duljinama 2.7 i 4.5m? Pa to prenosi najobičniji hdmi 2.0 compliant kabel i na nešto veće duljine. Ovo bi bilo dobro za 10-15+m, ali tu već postoji Redmere tehnologija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HD
Mislim da je jako zbunjujuća reklama od ove tvrtke Vivify koja govori da je njihov optički HDMI kabl "10x brži od bakra" što je naravno besmislica koja dovodi do pogrešnog zaključka u prvom komentaru da je lag manji (koji je ionako irelevantan na 5m). Brzina signala je jednaka u optičkom vlaknu i bakrenoj žici, čak je ovisno o dielektriku bakrena žica često neznatno brža. E sada druga stvar je bandwidth i tu je naravno optika superiorna. Međutim kao što drugi komentar kaže, ne znam zašto su ograničili na ovako male duljine koje su moguće i s bakrom bez interferencijom uzrokovanih gubitaka. Odgovor prvom komentatoru, ne dobiješ ni više FPS u igrama ni manji lag na ovim udaljenostima, nego običnim HDMI 2.0 kablom. Zato je i naslov "šminkerski" sasvim ok.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 9:59 (bugovac222).
 
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HD
Jesi ikad cuo za nesto sto se zove sarkazam?
4 godine
protjeran
offline
Re: ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HD
Ma sve ok, to sam prvo pomislio. Ali ipak ima dosta ljudi koji padaju na reklame s "brzinom svjetlosti", "10x brže od bakra" i slične reklame ne samo kad je HDMI kabel u pitanju.
15 godina
offline
ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HDMI k

nije istina. ne kvarite Denisu veselje. ima još toga za regebejati: procesori, kondenzatori, montažni šarafi (tu može i fhd zaslon), nogice kućišta, kabeli modularnih napajanja, svi vanjski kontakti matičnjače, hardovi ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HDMI k

Kako cemo se smijati ovome svemu za 10-20 godina. I onda cu lijepo upirati prstom u sve koji su koristili te pizdarije

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HDMI k

Gamerska industrija je doslovno počela ismijavati svoje kupce.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: ARQUUS W73, šminkerski naziv za optički RGB HD
BinHex kaže...

Gamerska industrija je doslovno počela ismijavati svoje kupce.

 Nije to ništa novo, pogledaj hifi industriju sta radi svojim kupcima samozvanim audiofilima zadnjih 20god, čak ih lijepo školuje kroz sponzorirane časopise, kasnije im proda ta muda pod bubrege

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice