Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

poruka: 31
|
čitano: 6.675
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi".
11 godina
offline
Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

Autor: "Kad je oprema u pitanju, nema se što reći jer je praktički nema, osim ako ne računate standardni beskorisni priručnik, CD s driverima te plastične kapice za konektore koje samo stvaraju dodatni otpad."

Yes!! 

Upravo kaviram i uživam u strogoći ovog testa!

Asus, zaslužuje da ga se pljucne, ovakav polu-prozvod za 2600.00hrk.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

Pa zar ne bi na testiranje trebali slati najbolje modele? Ovo je sramota od hladnjaka. Kao da se žele pohvaliti onim čega bi se trebali sramiti.

Ajd barem ima malo bakra pa ekipa koja se pali na Asus brand neće totalno popušiti.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 8:28 (Antropofob).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

Ja sam uzeo 5700XT Nitro koja je jedna od najskupljih (mozda i najskuplja) 5700 kartica i isto nema apsolutno nista od opreme. Mislim da cak ni dvd sa driverima nisam dobio. Samo nekakav papir i to je to

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

Ma to što nema dodatne opreme je samo usputna obzervacija. Ono što je bitno je kakav smiješni hladnjak ugrađuju na karticu od 2.600 kuna. 

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

Naravno da su hladnjak, a i cijena kartice glavni problemi ovog proizvoda, ali ovo na što sam skrenuo pažnju mi je ukazalo na frustraciju recenzenta, zar ne?

coffe,coffe,coffe.....
6 godina
protjeran
offline
Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

Ajde, ne kaki.... ti znaš odokativno da je čovjek isfrustriran.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
metallic kaže...

Naravno da su hladnjak, a i cijena kartice glavni problemi ovog proizvoda, ali ovo na što sam skrenuo pažnju mi je ukazalo na frustraciju recenzenta, zar ne?

To ti je više pjesnička sloboda u kombinaciji s raspoloženjem u datom trenutku :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 10:23 (Denis).
12 godina
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Friday kaže...

Ja sam uzeo 5700XT Nitro koja je jedna od najskupljih (mozda i najskuplja) 5700 kartica i isto nema apsolutno nista od opreme. Mislim da cak ni dvd sa driverima nisam dobio. Samo nekakav papir i to je to

 Najskuplja je Asrockova Tajči. 70€ skuplja od Nitro+. A tu su još i MSI Gaming X Asus Strix... u biti je Nitro+ nekakav best buy. Ja je čekam na BF da ode ispod 400€. Za 401€ je neću iz principa.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
BlueMax kaže...
Friday kaže...

Ja sam uzeo 5700XT Nitro koja je jedna od najskupljih (mozda i najskuplja) 5700 kartica i isto nema apsolutno nista od opreme. Mislim da cak ni dvd sa driverima nisam dobio. Samo nekakav papir i to je to

 Najskuplja je Asrockova Tajči. 70€ skuplja od Nitro+. A tu su još i MSI Gaming X Asus Strix... u biti je Nitro+ nekakav best buy. Ja je čekam na BF da ode ispod 400€. Za 401€ je neću iz principa.

 

Mene je Nitro kostala 570 eura na amazonu

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Denis kaže...
metallic kaže...

Naravno da su hladnjak, a i cijena kartice glavni problemi ovog proizvoda, ali ovo na što sam skrenuo pažnju mi je ukazalo na frustraciju recenzenta, zar ne?

To ti je više pjesnička sloboda u kombinaciji s raspoloženjem u datom trenutku :D

Podrzavam, pokazuje karakter!

 

Kritikom protiv sivila! 

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Antropofob kaže...

Pa zar ne bi na testiranje trebali slati najbolje modele? Ovo je sramota od hladnjaka. Kao da se žele pohvaliti onim čega bi se trebali sramiti.

Ajd barem ima malo bakra pa ekipa koja se pali na Asus brand neće totalno popušiti.

 Nedavno sam uzeo Asus Strix 2080 Ti Gaming za oko 12.000kn, znači, perjanica njihove ponude, pa cvili ko svinja pred klanje (coil whine)... i to u idle-u...

srecom na visim taktovima je tiho, pa ju drzim na ~1500MHz stalno umjesto na 300MHz... i kaj je najjace, to nikog ne jebe, coil whine nejde pod garanciju...

11 godina
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

Tuga.

coffe,coffe,coffe.....
14 godina
odjavljen
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Aldo kaže...
Antropofob kaže...

Pa zar ne bi na testiranje trebali slati najbolje modele? Ovo je sramota od hladnjaka. Kao da se žele pohvaliti onim čega bi se trebali sramiti.

Ajd barem ima malo bakra pa ekipa koja se pali na Asus brand neće totalno popušiti.

 Nedavno sam uzeo Asus Strix 2080 Ti Gaming za oko 12.000kn, znači, perjanica njihove ponude, pa cvili ko svinja pred klanje (coil whine)... i to u idle-u...

srecom na visim taktovima je tiho, pa ju drzim na ~1500MHz stalno umjesto na 300MHz... i kaj je najjace, to nikog ne jebe, coil whine nejde pod garanciju...

 Ako te išta tješi i druge imaju.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

Što je najbolje, izašla je 1660super i već se može naći za ispod 2000kn, a performanse praktički jednake. Također, za cijenu ove asusice se već može naći i rtx2060. Lako za AMD, al ovo što nvidia radi trenutno s modelima je borderline ludilo. Trenutno imaju valjda 12 kartica u ponudi lol, a netko tko se ne snalazi lako može naletiti na minu i platiti previše. 

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Friday kaže...

 

Mene je Nitro kostala 570 eura na amazonu

 https://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/16073F1335211.html

6 godina
protjeran
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
ElektričnaOvca kaže...

Što je najbolje, izašla je 1660super i već se može naći za ispod 2000kn, a performanse praktički jednake. Također, za cijenu ove asusice se već može naći i rtx2060. Lako za AMD, al ovo što nvidia radi trenutno s modelima je borderline ludilo. Trenutno imaju valjda 12 kartica u ponudi lol, a netko tko se ne snalazi lako može naletiti na minu i platiti previše. 

 Ne razumijem se baš u grafičke.

Je li ta 1660 TI sličanih perfi kao GTX1070 ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 14:06 (Anđeo bez falinge).
16 godina
moderator
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Anđeo bez falinge kaže...
ElektričnaOvca kaže...

Što je najbolje, izašla je 1660super i već se može naći za ispod 2000kn, a performanse praktički jednake. Također, za cijenu ove asusice se već može naći i rtx2060. Lako za AMD, al ovo što nvidia radi trenutno s modelima je borderline ludilo. Trenutno imaju valjda 12 kartica u ponudi lol, a netko tko se ne snalazi lako može naletiti na minu i platiti previše. 

 Ne razumijem se baš u grafičke.

Je li ta 1660 TI sličanih perfi kao GTX1070 ?

Nije, sporija je

6 godina
neaktivan
offline
Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

12 milja za grafu? Malo je reć da je to pretjerana cifra, a još da i cvili - strava! Koliko su svojevremeno koštale gtx 780Ti i 980Ti strix? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Denis kaže...

Nije, sporija je

 Hvala Denise, nego, znam to, no trolam ove hejtere.

U zadnje vrijeme se pojavljuju jezikoslovci, genijalci koji ništa u životu nisu napravili te im se tako odužujem...

Ne valja im više ni jedan članak, ništa....

 

S BuG časopisom sam od "pamtivjeka" i dok ti još nisi bio tu, no to je nebitno....

 

Samo im kažem; Ljudi, napišite nekakav program, igricu za Android" (samo) i time se hvalite...ovo ostalo mi se realno gadi.

 

Nikome se ne ulizujem nego znam kako je u iformatici teško nekome nešto objasniti tko je zadrt.

 

Samo ti piši i dalje, recenziraj ami ćemo sami odlučiti je li to ok ili nije....

 

Nemoj se opterećivati s budalama jer na forumima sam od 2000 godine i svega sam se načitao.... no sikiriki.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Ako ideš trolati ''hejtere'', krivog si citirao :P
Tread softly because you tread on my dreams.
6 godina
protjeran
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
ElektričnaOvca kaže...
Ako ideš trolati ''hejtere'', krivog si citirao :P

 Krivo Ga jer slova G i S ne mogu tvoriti novu riječ, mislim, mogu, ali ajde....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Nerazumijem šta želiš reči, al nekako sumljam na pokušaj provokacije.
Tread softly because you tread on my dreams.
13 godina
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Jakovp kaže...
Aldo kaže...
Antropofob kaže...

Pa zar ne bi na testiranje trebali slati najbolje modele? Ovo je sramota od hladnjaka. Kao da se žele pohvaliti onim čega bi se trebali sramiti.

Ajd barem ima malo bakra pa ekipa koja se pali na Asus brand neće totalno popušiti.

 Nedavno sam uzeo Asus Strix 2080 Ti Gaming za oko 12.000kn, znači, perjanica njihove ponude, pa cvili ko svinja pred klanje (coil whine)... i to u idle-u...

srecom na visim taktovima je tiho, pa ju drzim na ~1500MHz stalno umjesto na 300MHz... i kaj je najjace, to nikog ne jebe, coil whine nejde pod garanciju...

 Ako te išta tješi i druge imaju.

 A i za utjehu je da ne cvili na ~1500MHz.

 

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
4 godine
protjeran
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Dok vani već vrte Super verzije geforcea (koji su pristojno bolji od klasike) i nove rx5700 kartice s proizvođačkim hlađenjem, u našim trgovinama prodaju se stare verzije nvidije i osnovne tvornićke verzije novih Radeona, i to po cijenama nerijetko i 30% većim od ostatka Europe... btw, i po cijeni i po performansama jednaka, nova rtx2060 Super je bolja i brža od rx5700. 1660 je po performansama bliže "staroj" Rx580, a takva bi joj i cijena trebala biti.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 4:45 (Kokobil50).
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Kokobil50 kaže...
Dok vani već vrte Super verzije geforcea (koji su pristojno bolji od klasike) i nove rx5700 kartice s proizvođačkim hlađenjem, u našim trgovinama prodaju se stare verzije nvidije i osnovne tvornićke verzije novih Radeona, i to po cijenama nerijetko i 30% većim od ostatka Europe... btw, i po cijeni i po performansama jednaka, nova rtx2060 Super je bolja i brža od rx5700. 1660 je po performansama bliže "staroj" Rx580, a takva bi joj i cijena trebala biti.

 Ako je po cijeni i performansama jednaka, kako može biti bolja i brža? Osim toga, nisu po cijeni jednake već je 2060Super po cijeni jednaka rx5700XT od koje je poprilično slabija.

6 godina
protjeran
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
ElektričnaOvca kaže...
Ako ideš trolati ''hejtere'', krivog si citirao :P

 Niti sam tebe citirao niti imam bilo kave veze s tobom.

Što se tiče jezikoslovlja uglavnom ne možeš započeti sljedeću rečenicu sa završnim slovom s kojim se ona ne može povezati...napisao si "krivog si citirao "

 

Nije točno, već mora iza krivog biti slovo A, (krivoga)  jer slova Gi S ne mogu tvoriti sljedeću riječ... (bem ti, to 80% naših novinara ne zna) Mogu samo reći da je Drago Galić jezikoslovni Supermen... Potrudio se je i nikada nema ni jednu jezikoslovnu pogrešku. (Vježbao je čovjek, moš ga j****)

 

Ništa osobno, nego, tema nije nešto popularna pa sam ti samo objasnio. Volim i ja kada me netko nešto nauči. Nije to sramota.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
11 godina
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Anđeo bez falinge kaže...
ElektričnaOvca kaže...
Ako ideš trolati ''hejtere'', krivog si citirao :P

 Krivo Ga jer slova G i S ne mogu tvoriti novu riječ, mislim, mogu, ali ajde....

 

ElektričnaOvca kaže...
Nerazumijem šta želiš reči, al nekako sumljam na pokušaj provokacije.

Pošto je ova ASUS gtx 1660ti skroz nebitna, odlučio sam vam pomoći izgladiti korespondenciju.

 

Evo jedan kolega nije napao drugog zbog ove greške i to je znak mira, eto sad je primirje.

 

Ova kiša pila ljude, sitite se popit koje .

 

 

 

coffe,coffe,coffe.....
6 godina
protjeran
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
metallic kaže...

 

Ova kiša pila ljude, sitite se popit koje .

 

 

 

 eo, ja slavonac porijelom dalmatinac sita san se tvoje opaske. donia nam kolega litru domaće pa sam u tvoje zdravlje jednu popia...

 

živ mi bia i nemoj se stiditi pisati dalmatinski... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi
Anđeo bez falinge kaže...

 Niti sam tebe citirao niti imam bilo kave veze s tobom.

Što se tiče jezikoslovlja uglavnom ne možeš započeti sljedeću rečenicu sa završnim slovom s kojim se ona ne može povezati...napisao si "krivog si citirao "

 

Nije točno, već mora iza krivog biti slovo A, (krivoga)  jer slova Gi S ne mogu tvoriti sljedeću riječ... (bem ti, to 80% naših novinara ne zna) Mogu samo reći da je Drago Galić jezikoslovni Supermen... Potrudio se je i nikada nema ni jednu jezikoslovnu pogrešku. (Vježbao je čovjek, moš ga j****)

 

Ništa osobno, nego, tema nije nešto popularna pa sam ti samo objasnio. Volim i ja kada me netko nešto nauči. Nije to sramota.

 Rijetki su slučajevi gdje se ja iskreno nadam da je netko trol, no ovo je takav slučaj. U slučaju da ne trolaš, iskreno ti savjetujem da potražiš stručnu pomoć.

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 17:11 (ElektričnaOvca).
11 godina
offline
Re: Asus GTX 1660 Ti Dual OC - Hlađenje bez cijevi

PreOzbiljan si kolega! :)

 

Djelujes mi dobar lik ali malo nervozan, ovo je samo forum.

 

Uzivaj i pozz

coffe,coffe,coffe.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice