Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod 135

poruka: 16
|
čitano: 4.270
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod 135".
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod 135

Ja najviše cijenim 180°.

morrisoN
 
24 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
Srećom da sam upravo završio s jelom jer sam se na 196 i 198 gadno zagrcnuo od smijeha. Toliko gadno da sam iskusio prve tri stavke iz točke #200. Nisam uspio provjeriti dostignute brzine ;)
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 11:13 (Antiseptik).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod 135

Ako depresivni i pesimistički ljudi češće oboljevaju od raka, znači i da prije umiru, znači ostavljaju manje potomaka. Sad svejedno je li pesimizam nasljedan ili se stjeće odgojem, zbog prijašnjih razloga na svijetu bi trebalo biti manje (a možda čak i nikako) pesimističkih depresivaca.

 

Zašto se onda čini da je na svijetu više pesimističkih depresivaca od optimističkih veseljaka? Ili mi se krivo čini? A ako ih je stvarno više, znači li to da biser nije točan ili da nešto nije u redu s evolucijom? Ili ima nešto treće?

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 12:46 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
markoBT kaže...

Ako depresivni i pesimistički ljudi češće oboljevaju od raka, znači i da prije umiru, znači ostavljaju manje potomaka. Sad svejedno je li pesimizam nasljedan ili se stjeće odgojem, zbog prijašnjih razloga na svijetu bi trebalo biti manje (a možda čak i nikako) pesimističkih depresivaca.

 

Zašto se onda čini da je na svijetu više pesimističkih depresivaca od optimističkih veseljaka? Ili mi se krivo čini? A ako ih je stvarno više, znači li to da biser nije točan ili da nešto nije u redu s evolucijom, ili ima nešto treće?

 samo sterilitet je sigurno nasljedan: tvoja će djeca biti sterilna samo ako su i tvoji roditelji bili neplodni. 

 

196 - mislim da bum ja jedini koji bu dobil rak i još bu mu i do seksa i do zajebancije. 

 

197 - a ništa onda. donirat ću sve organe potrebitima, pa nek enzimi (-aze) onda njima vade mast. 

 

198 - iako ateist, u ovo vjerujem. 

 

199 - najzdravije je ne biti bolestan, a onda malo prileći. 

 

200 - znači, niš od natpišavanja sa ženama (ili bilo kime), jer ne mogu ostvariti početnu prednost. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 13:15 (Ajar).
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod

Ne kužim 198. Veća je vjerojatnost da za izlječenje medicina neće imati čvrstih argumenata (odnosno, da se izlječenje klasificira kao "čudo")? Ili je veća vjerojatnost da će se ljudi okretati nadnaravnom za izlječenje? Ili će ljudi u većoj mjeri pripisivati svoje izlječenje nadnaravnom? Ili nešto treće?

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
11 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
Ajar kaže...

 samo sterilitet je sigurno nasljedan: tvoja će djeca biti sterilna samo ako su i tvoji roditelji bili neplodni. 

 

...

Da. A ima još jedna stvar koja me zbunjuje. Kažu da istospolni bračni drugovi ne bi trebali imat pravo usvajanja djece jer će djecu odgajat tako da će i oni bit istospolci. Pa me sad zanima tko je odgojio sve one (ispričavam se na izrazu) pedere i lezbijke? 

42
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod 135

***pretjeranim smijanjem može doći do gušenja ako ti je hrana u ustima, tlakaši se "zacrvene" pa mogu dobiti moždani, srčani.. 

mislim, smijeh je za zdrave ljude.. 

 

***ovo za kralježnicu sam saznao prije nekoliko godina jer sam zbog problema s kralježnicom (da ne opisujem sve, vruće je) imao limfedem desne noge a kad se nakon op. kralježnice povukao često su mi oticali zglobovi.

 

jedino rješenje je bila promjena načina sjedenja i to mi je slučajno dobacila jedna fizioterapeutkinja... 

 

preporučam svima kojima otiču zglobovi a uzrok je kralježnica.

za druge uzroke ne bih mogao reći...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
Bukva kaže...

Ne kužim 198. Veća je vjerojatnost da za izlječenje medicina neće imati čvrstih argumenata (odnosno, da se izlječenje klasificira kao "čudo")? Ili je veća vjerojatnost da će se ljudi okretati nadnaravnom za izlječenje? Ili će ljudi u većoj mjeri pripisivati svoje izlječenje nadnaravnom? Ili nešto treće?

 Ni ja. Ili sam glup ...

7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
DragonMist kaže...
Bukva kaže...

Ne kužim 198. Veća je vjerojatnost da za izlječenje medicina neće imati čvrstih argumenata (odnosno, da se izlječenje klasificira kao "čudo")? Ili je veća vjerojatnost da će se ljudi okretati nadnaravnom za izlječenje? Ili će ljudi u većoj mjeri pripisivati svoje izlječenje nadnaravnom? Ili nešto treće?

 Ni ja. Ili sam glup ...

 Niste skužili foru.

Podbadanje vjernika.

Oni sva izlječenja pripisuju bogiju, pa onda budući da statistika jasno pokazuje da u zemljama s kvalitetnom medicinom puno više ljudi bude izlječeno - vjernik onda odmah dolazi do zaključka da bogo više spašava one u društvima s boljom medicinom.

Zaključak iz toga nek vjernik izvuče sam....

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
markoBT kaže...

...

Da. A ima još jedna stvar koja me zbunjuje. Kažu da istospolni bračni drugovi ne bi trebali imat pravo usvajanja djece jer će djecu odgajat tako da će i oni bit istospolci. Pa me sad zanima tko je odgojio sve one (ispričavam se na izrazu) pedere i lezbijke? 

 neam pojma. dijete sam miješanog braka, od muškog oca i ženske majke. nisu imali vremena/volje odgajati me pa sam, prepušten ulici, postal i ostal lezba, usprkos vjeronauku nedjeljom i kapelanu kojega su posle za kaznu preselili nekam u međimurje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
Ajar kaže...

 neam pojma. dijete sam miješanog braka, od muškog oca i ženske majke. nisu imali vremena/volje odgajati me pa sam, prepušten ulici, postal i ostal lezba, usprkos vjeronauku nedjeljom i kapelanu kojega su posle za kaznu preselili nekam u međimurje. 

 Znam kak ti je, nije lako...

Tak i moja pokojna baba, cijeli život bila peder, teško je tu stigmu nosit.

Ali, nije ni to loše kad si muška lezba, barem onda dobro prolaziš i kod lezbi (jer se deklariraš kao jedna od njih) i kod nelezbi (jer su pederi, ili pederice???? ).

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 15:18 (fer-de-lance).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
135° nije 'malo' nagnuto, nego točno pola puta od okomice do horizontale. Iako vrlo udobno, nije baš praktično za rad.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod 135

Žena mi stalno prigovara što na uredskoj stolici sjedim pod 135 stupnjeva, pa sam joj pokazao ovaj članak. Hvala Docu što je moje višegodišnje iskustvo potvrdio na znanstveni način, više mi nitko ne može zbog toga prigovarati. Slažem se i sa morisoNom, 180o je baš dobra pozicija, samo je malo nezgodna za rad, za sve ostalo je super

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2019 11:46 (učo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
učo kaže...

Žena mi stalno prigovara što na uredskoj stolici sjedim pod 135 stupnjeva, pa sam joj pokazao ovaj članak. Hvala Docu što je moje višegodišnje iskustvo potvrdio na znanstveni način, više mi nitko ne može zbog toga prigovarati. Slažem se i sa morisoNom, 180o je baš dobra pozicija, samo je malo nezgodna za rad, za sve ostalo je super

 pronaći će ona nešto drugo za prigovaranje, bez brige. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
Ajar kaže...
markoBT kaže...

...

Da. A ima još jedna stvar koja me zbunjuje. Kažu da istospolni bračni drugovi ne bi trebali imat pravo usvajanja djece jer će djecu odgajat tako da će i oni bit istospolci. Pa me sad zanima tko je odgojio sve one (ispričavam se na izrazu) pedere i lezbijke? 

 neam pojma. dijete sam miješanog braka, od muškog oca i ženske majke. nisu imali vremena/volje odgajati me pa sam, prepušten ulici, postal i ostal lezba, usprkos vjeronauku nedjeljom i kapelanu kojega su posle za kaznu preselili nekam u međimurje. 

 e moj Ajare, znam kako ti je, jedino pozitivno mi je da ne trebam strap-on kad neku konačno uvjerim da mi se poda...

 

evo ti obleka, nosi ju ponosno!

 

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 9:43 (Stric_Jura).
5 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#40) - Pod
#200 Brzina "golubova" ovisi o pogonskom gorivu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice