Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma, ne

poruka: 12
|
čitano: 3.757
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma, ne".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma, ne
Kad sam bio mlad, mislio sam da imam kost u penisu. Eh, mladost, mladost...
 
16 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma, ne

Tako su s vremenom otpadali stariji, spolno nemoćniji mužjaci koje je baculum inače "spašavao" od sramoćenja.

 

I ta evolucija zna zakakiti. 

Danas plastičari ugrađuju neku vrstu toga baculuma zbog erektilne disfunkcije ...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma
A onda su stare prdonje rekle: 'zajebi evoluciju, evo para, izmislite vijagru'. A ženke su rekle: 'zajebi mlade i snažne, stare prdonje imaju para'.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma, ne

216 - poznavajući sebe i murphyjev zakonik, meni će se oba događaja sretno spojiti u jedan. "čaša jackpota ište čašu prometne nezgode." 

 

217 - iako to jest logično (zbog prokrvljavanja), zanima me kako su to uspjeli ustanoviti. jel se to netko sramio tijekom seppukua? 

 

218 - a zato cure nemaju pimpek!  (osim bugarskih bacačica kladiva no to je drugi par kobasa)

 

219 - čitah štogod o ponovnom izrastu gebisa uporabom matičnih plo stanica. no more mr. krezumica. 

 

220 - žene su oduvijek birale prema načelu "što gore, to bolje". nema pimpek veze s tim. on je posljedica/nuspojava a ne uzrok. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2019 11:33 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma
Bome je veseljko prilično zastupljen kod ovih bisera...u skoro svakoj se pojavljuje... nepotizam
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.7.2019 12:28 (HCMAA).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma
Sad je meni jasno zašto se kaže... posvađao sve žene u selu, bacio kost među njih.
morrisoN
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma, ne

kakva kost, armiraš ga železnom šipkom, zalegneš a nek se ona baca po njemu ako joj je do toga...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma, ne

oblila me skepsa. prelazak pimpeka u kruto stanje nije samo mehaničko i ničim izazvano pritjecanje krvi u spužvasto tkivo, već (ne računam noćne/jutarnje momente) ipak i nekakvih vizualno/auditivno/olfaktornih (pa i intelektualnih i posebno emocionalnih) stimulansa + prilika/okolnosti čine lopova + senzacije u ozračju ... ima tu svega. jebeš pumpice. može glumit "gvozden stupac, kamen tvrdi" ali ak nema "hemije, bre", seks mi je besmislen. kad vidim na pr. čmarkićku (ili nedajbože, apage!, čujem), nema te kosti/pumpe/brzostvrnjavajućeg fluida/-273,15°C = 0 K da očvrsne. naprotiv! zgadi mi se život, a nekmoli sekas. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2019 9:17 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma

Pa Ajare, možda je Željkica kako ime sugerira - željna ?

 

Take one for the team - pozovi ju na filozofsku raspravu od opravdanosti kamenovanja kao kazne za preljub, upali koju svijeću te lučicu, pustiš Barry Whitea,  natočiš joj vina, sebi  karnister istoga (teorija relativnosti: ona nemre biti tak grda, kak ja morem biti pijan...)...

 

i odradiš dug Bogu i narodu, a mi ćemo te slaviti kao dobročinitelja...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma
Stric_Jura kaže...

Pa Ajare, možda je Željkica kako ime sugerira - željna ?

 

Take one for the team - pozovi ju na filozofsku raspravu od opravdanosti kamenovanja kao kazne za preljub, upali koju svijeću te lučicu, pustiš Barry Whitea,  natočiš joj vina, sebi  karnister istoga (teorija relativnosti: ona nemre biti tak grda, kak ja morem biti pijan...)...

 

i odradiš dug Bogu i narodu, a mi ćemo te slaviti kao dobročinitelja...

 ne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma, ne

e jesi neki....

 

ja ću ti donirat 10 l brlje koju moj stari peče, jaka je, ali samo je za prat prozore...

 

ak ti to ne resetira sve postavke nakon jel'te uklizbe ukrudbe, ništa neće...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#44) - "Ma
Ajar kaže...
Stric_Jura kaže...

Pa Ajare, možda je Željkica kako ime sugerira - željna ?

 

Take one for the team - pozovi ju na filozofsku raspravu od opravdanosti kamenovanja kao kazne za preljub, upali koju svijeću te lučicu, pustiš Barry Whitea,  natočiš joj vina, sebi  karnister istoga (teorija relativnosti: ona nemre biti tak grda, kak ja morem biti pijan...)...

 

i odradiš dug Bogu i narodu, a mi ćemo te slaviti kao dobročinitelja...

 ne. 

 Sebičnjak 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice