Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i

poruka: 17
|
čitano: 2.590
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i".
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i

od sad pa nadalje i ubuduće, svako jutro ud namočite limunskim sokom i nema bojazni da otpadne... a ne oni otrovi, smradovi iz apoteku

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i

Koje gluposti. Svi znaju da rakija liječi sve. Prava domaća šljiva, koju je deda peko u kotlu. Ne ono sranje iz super marketa.  Ubija sve. Uključujući i moždane stanice.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Lim
Doc, jesi li razmišljao objaviti knjižurak s ovim liječničkim biserima? Možda bi se sve moglo uobličiti u formi znanstveno-popularne knjige o povijesti zabluda u medicini i drugim povezanim fenomenima... Sjećam se da su mi neke slične knjige ostale u dobrom sjećanju, primjerice Kratka povijest bolesti. Za ovakvu zahvalnu temu, ne mora se ostati samo na hrvatskoj publici.
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Lim
BarbaVeli kaže...
Doc, jesi li razmišljao objaviti knjižurak s ovim liječničkim biserima?

 Jesam.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
6 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i

Pozitivne vibre ne liječe, ali ih svejedno šaljem vašoj frendici...

Učiteljica sam samo zbog slave i para. ;)
 
3 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Lim

Liječe kako ne, samo trebaš vibrirati na "visočijim frekvencijama" kako objašnjava Ana Bučević. Pitaj doktora ako ne vjeruješ!

15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i

Ljudi se boje E oznaka, a nemaju pojma šta koja znači. Neka prestanu koristiti E948, jer sigurno je štetan.

Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Lim

Pa nije toliko štetan, ali bolje ga pomiješati s dušikom.

16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Lim

Malo o E-brojevima

 

http://e-brojevi.udd.hr/

 

 

15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i

246 - probam pa javim. cilj je doći najmanje do centaurovih sunaca (mu majkinih) i natrag (ak tam nema niš zanimljivo). nadam se da i adipociti sadrže dna. 

 

247 - sad kužim zakaj neki ljudi nose satove (posebno one koji su pametniji od nositelja). ja ne no ionako više volim neizvjesnosti života na rubu replantacije. 

 

248 - a znate li vi koja je razlika između plavuše (primjerice, pricednica) i pet kokoši? (četiri)

 

249 - gnušam se svega što počinje (a nerijetko i završava) s "e": vozila, građana, rečenica jedne moje bivše (splićanka), mailova ... eukaliptus može. i edukacija. i još neke

 

250 - o žgaravici uopće ne razgovaram bez sode bikarbone. 

 

dođe mlađa punoljetnica na ispovijed.

- oče, zgriješila sam i strah me da sam ostala teško noseća.

= zagrizi pola svježeg limuna.

- to će pomoći?!

= ne ali će ti ukloniti osmijeh s lica i sjaj iz očiju.

 

251 - bome da. otkad su nam u kuću uveli plin, više se ne bavim kirurgijom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.8.2019 12:21 (Ajar).
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Lim
http://www.soundstream.com/
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i

#247 ... Dakle, ako vam se to dogodi - ne bacajte ga. Ima nade.

 

Treba razmišljati proaktivno. I ekološki. Zato predlažem društveno osviješćujući slogan: "Ne bacajte penis po prolaznicima. Reciklirajte ga!"

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i
Idem selom ispade mi jaje,
cura za njeg hiljadarku daje.
 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Lim
#246... između molekula mora biti razmak...jerbo ako diraju jedna drugu...to nije moguće...e sad o kojem se razmaku radi:)

#247...krajevi odsječenog komada se tretiraju limunovim sokom...nakon toga se spoje...limunov sok djeluje kao super-glue

#247.5... trenutačno testiram metodu poznatog stručnjaka za vitamin C... Ivan P.....svakodnevno trljam veseljka sa limunovim sokom...navodno to potiče na rast i produljenje

#248... trudnice koje konzumiraju velike doze limunovim soka...mogu od svoje djece napraviti da imaju plavu(žutu) kosu

#250...to se isto može postiči....tretiranjem rane sa limunovim sokom... dezinfekcija i ubrzava zacjeljivanje

Vitamin C i limunov sok....kao da nisu s ove planete....po svojim čudotvornim svojstvima...samo imaju jednu manu...ne potiču razvoj inteligencije... odnosno velike doze čak smanjuju....tako oprezno s njim.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2019 17:24 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Lim
Grubu kožu na laktovima ćete tretirati tako što ćete promiješati soda bikarbonu sa sokom od limuna te dobivenu smjesu koristiti kao peeling kojeg je potrebno utrljati na laktove!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i

ako ti život da limun, izliječi se od gluposti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#50) - Limun i

#247 - dakle samo ak nađem svježu strvinu konja/magarca.... hmmm... upgrade pending....

 

#248 - kaj nemaju riđokosi najmanju gustoću dlaka (i kosa i brada i okopičje/kurčje) ? ali su im zato najdeblje/najkruće?

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 10:30 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice