Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U djece

poruka: 13
|
čitano: 3.325
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U djece".
14 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U djece

#310 a sto je s nama koji imamo smedu/crnu boju kose,a brada raste narandasta? Tipa prvih 6-7 mm brade je normalno crno i onda sve dalje je bas ful narandasto. Kakav mi (ili samo ja?) Poremecaj imamo?  

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U d

Nije poremećaj, to je normalno za neke iz Delta sektora (cheesy trekky jokes, nhf).

Nisam to još vidio pa nemrem zamisliti. Doduše vidio sam nešto slično kod žene, kad je škrta ići na regularno farbanje... ehm na kosi, ne bradi (bradu redovito brije).

7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U djece

a što je s nama šućmurastima, kako nama raste griva? odustao sam od brijanja i pustio se, tu i tamo podrežem alatima za vrt i okućnicu

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 13:27 (Louis Pluto).
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U djece

306 - u rvackoj je to iznimno rijetka pojava. pravoj rvat'ni koristiti mozak je sramota. istina, demokracija omogućuje i neurokemijske procese ali bitna je većina u saboru. 

 

307 - a mujo je imao još u vrtiću najveći pimpek. jer je imao 18 godina. 

 

308 - to je za one koji spavaju statistički. mi devijacije zaspimo kad smo umorni, kako se zateknemo. jedino što se prosječno 64 puta okrenemo tijekom krmljenja. trn o'ružica je izvrstan primjer dugotrajna sna bez dekubitusa na leđima. 

 

309 - budući da nosim gaće na štapu, nisam u opasnosti. 

 

310 - i meni je kosa skroz tamna (#4B4453) a brada riđa/tamno kuruzna (#C34A36;) obje sad već i prosijede. a nisam iz kvadranta. jebga, M61. u pubertetu sam dobio bijele dlake na podlakticama zbog .... nema veze. očekujem da nam socijalno nadoknadi dio troškova za grickanje brade i noktiju na dlanovima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 11:54 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U djece

"lateralna femoralna kutana neuropatija", to mi se je pojavilo na dijelu bedra nakon operacije koljena,kaj su mi delali dok sam bio u K.O. ne żelim znati (inače nosim široko tak da sve visi zmene) 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U djece

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U djece

Kad smo vec kod rasta pojedinih dijelova tijela, ako Doc ovo cita jedno pitanje, odnosno da li je tvrdnja istinita.

 

Naime, negdje nekad davno sam procitoao pod nekom rubrikom "Jeste li znali?" Da jedini dijelovi tijela koji nam nastavljaju rasti gotovo do kraja zivota su nam nos i usi.

 

True or false?

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U d
Friday kaže...

Joj ne, samo ne to, sol na (još uvijek) frišku ranu.

A moglo je završiti kao najbolja serija ikad...

 

P.S. jedini dobar trenutak u 8. sezoni:

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 17:09 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U d
syncmaster245b kaže...

Kad smo vec kod rasta pojedinih dijelova tijela, ako Doc ovo cita jedno pitanje, odnosno da li je tvrdnja istinita.

 

Naime, negdje nekad davno sam procitoao pod nekom rubrikom "Jeste li znali?" Da jedini dijelovi tijela koji nam nastavljaju rasti gotovo do kraja zivota su nam nos i usi.

 

True or false?

 Počni mjerit svaku godinu pa buš saznal za koje desetljeće 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 19:07 (mGT).
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U djece

pošto sam sociopat i psihopat pamtim nekakve nebitno bitne stvari.

nedavno je pisalo da su dječije oči iste pri rođenju kao kod odrasloga čovika a sad odjednom rastu do treće godine života ?!

 

tko tu mene zaj**** 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U d
Anđeo bez falinge kaže...

pošto sam sociopat i psihopat pamtim nekakve nebitno bitne stvari.

nedavno je pisalo da su dječije oči iste pri rođenju kao kod odrasloga čovika a sad odjednom rastu do treće godine života ?!

 

tko tu mene zaj**** 

 to se odnosilo na strah, kad su oči uvijek jednako velike. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U d
syncmaster245b kaže...

Kad smo vec kod rasta pojedinih dijelova tijela, ako Doc ovo cita jedno pitanje, odnosno da li je tvrdnja istinita.

 

Naime, negdje nekad davno sam procitoao pod nekom rubrikom "Jeste li znali?" Da jedini dijelovi tijela koji nam nastavljaju rasti gotovo do kraja zivota su nam nos i usi.

 

True or false?

 False

 

Uši završavaju svoj rast u šestoj godini života, a nos u 18. godini.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#62) - U d
#309 - zanimljivo, meni je ovo izazvala operacija tumora koji je pritiskao na moždano deblo.
Doduše, moram sam obući grozno uske tajice prije operacije, sad je sve jasno.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice