Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

poruka: 23
|
čitano: 5.275
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un".
12 godina
offline
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

LAN party-iji, nošenje CRT monitora od 20 kila po štengama na 4 kat, HUB-ovi i štelanje Windosa 98 da rade u mreži, piva, gricke ... neprocijenjivo

To su bila neka romantična PC vremena kad su se gamer-i družili face to face.

 

 

 

 
19 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

Da da. Good old times.

Petak navecer ekipa dolazi sa kantama , podrum/konoba spreman(a) ,  kuha se kava. Grickalice spremne za svai slucaj.

Kabeli razvuceni , umrezavanje pocinje its game time.

Nakon pola sata vec se trazi pepeljara viska. I tako sve do subote popodne.

 

Iskreno to je bio najveci gust. Cerekati se protivniku u lice i dobra zeka peka cijelu noc..

Ne ovo danas preko voice clienta svak iz svoje sobe.

 

 

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
Cekaš Megu na vratima lava cavesa, a on se dere "imam škornje", al mi neznamo šta su škornje :)

Svima je prošlo 20 godina, al vidim da Hrcu nije :)

Marin je i tad bio velik, al ko bi rekao da ce od djecaka koji se izgubi na Zrinjevcu izrasti u momčinu koji u BG nosi majcu Ireland :)

Zašto nije bio Fafaon? :)
15 godina
offline
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

I Davore jesi ih rasurio i pokazao kako veterani igraju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

Sjecam se jednog LAN Partya kod frenda u podrumu, nas 8 je bilo, bila je zima te iako je u podrumu bilo nije bilo nikakvog grijanja jer je bilo poprilicno toplo. Ali tamo oko ponoci vec se pocelo osjetiti malo hladnije, kako smo u Slavoniji zime su ostre pa smo rekli frendu da nalozi pec sto je imao u podrumu. I tako on potrpao neka drva, nalozio sve i nastavili mi igrati. Nisam siguran jer se igrao u tom trenutku CoD ili W3 TFT ali u svakom slucaju svi smo bili jako udubljeni u igru, slusalice na max i deri. S nama je bio frend koji je imao problema s disanjem, nekakvu vrstu astme, i tako nakon nekih pola sata igra nakon sto je kolega "nalozio" pec odlucimo svi da smo gladni i da cemo pizzu naruciti, kad odjednom ja ustajem i vidim tog frenda s astmom na podu jbt, poceli svi skakat, pali svjetlo da vidimo sto se dogadja, kad smo upalili imali smo sta vidjeti cijeli podrum je bio pun dima :D najgore od svega je sto smo svi tolko bili udubljeni u igru da nismo uopce ni osjetili dim nesto posebno, jest da su nas sve oci pocele peci ali smo pretpostavili da je od igranja :D a drugo pec koju smo upalili frendov tata je zazidao dimnjak godinama prije tako da jbg :D sve u svemu super zavrsilo, frenda izveli van, osvjezili ga, u medjuvremenu pizza dosla tako da smo nastavili. Good ol' times :D

 
13 0 hvala 0
10 godina
offline
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

Uf, kako je to dobro bilo nekad. Naigrao sam se te igre.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

Eh... da sam znao za ovo unaprijed doletio bih avionom u BG 1om klasom...

Moze li Bug nekada pisati o ovakvim eventima unaprijed? ehm

Kill or be killed!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
janiq kaže...

Eh... da sam znao za ovo unaprijed doletio bih avionom u BG 1om klasom...

Moze li Bug nekada pisati o ovakvim eventima unaprijed? ehm

 

https://www.bug.hr/natjecanja/unreal-tournament-slavi-20-rodjendan-u-beogradu-se-odrzava-memorijalni-turnir-12251

Never put Dolby on snake detectors.
9 godina
neaktivan
offline
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

Kako si uspio naruciti pizzu poslije ponoci u slavoniji u ta "vremena". Danas u zg ne mozes naruciti ili jedva.

Ont. taj osjecaj kad u facu se izvristis nekom nakon kaj ga ubijes neprocjenjivo. 

Jeste danas samo preko voice chat-a igraju,E-Sport raste i oni igraju Samo kod kuce.

"Vi" ste igrali samo na lan-u kod prijatelja i organizirano niste imali nista drugo za raditi jel da,niste slucajno igrali kod kuce i Tako postali dobri? My 2 Cents. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
Kolacic kaže...

Kako si uspio naruciti pizzu poslije ponoci u slavoniji u ta "vremena". Danas u zg ne mozes naruciti ili jedva.

Ont. taj osjecaj kad u facu se izvristis nekom nakon kaj ga ubijes neprocjenjivo. 

Jeste danas samo preko voice chat-a igraju,E-Sport raste i oni igraju Samo kod kuce.

"Vi" ste igrali samo na lan-u kod prijatelja i organizirano niste imali nista drugo za raditi jel da,niste slucajno igrali kod kuce i Tako postali dobri? My 2 Cents. 

 Kad u selu svatko zna svakoga pa nazoves gazdu i pitas jel nam moze sloziti par pizza prije nego zatvore :D

13 godina
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
Davor kaže...
janiq kaže...

Eh... da sam znao za ovo unaprijed doletio bih avionom u BG 1om klasom...

Moze li Bug nekada pisati o ovakvim eventima unaprijed? ehm

 

https://www.bug.hr/natjecanja/unreal-tournament-slavi-20-rodjendan-u-beogradu-se-odrzava-memorijalni-turnir-12251

 Shit, tuga.

Kill or be killed!
7 godina
protjeran
offline
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

Eh, ni na jednom stolu cokancic rakije. Pa kakav je to LAN party, jos u Srcu Srbije (jer Kosovo vise nije srce Srbije)?

 

A ono piju vodicu, grickaju krekere, doceka ih sve spremno, ne moraju nosit CRT, kablove,

mrezu, switcheve... nigdje cikopernice, stolovi cisti... jao jako... u sta nam se drustvo pretvorilo...

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
Jack Sparrow kaže...

I Davore jesi ih rasurio i pokazao kako veterani igraju?

 

Ma jesam vraga. Prisilili su me da budem kapetan tima pa sam suborce birao naslijepo (nisam smio uzeti nijednog Hrvata). Najbolji igrač kojeg sam uzeo (po bodovima) je došao toliko naduvan da nije mogao upisati adresu TeamSpeak servera. Spušili smo gotovo sve što smo igrali, do te mjere da nam je kapetan pobjedničkog TDM tima na Decku16 spičio Godlike  Da sam došao tamo opterećen samim turnirom, ne bih bio sretan, ali, srećom, nisam - više sam vremena zujao uokolo i družio se s ljudima nego sjedio za kompom 

 

Osim toga, sve je došlo na naplatu u revijalnom Hrvatska vs Srbija meču (za njega nema snimljenih statsa, nažalost) 

Never put Dolby on snake detectors.
13 godina
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
Kolacic kaže...

Kako si uspio naruciti pizzu poslije ponoci u slavoniji u ta "vremena". Danas u zg ne mozes naruciti ili jedva.

Ont. taj osjecaj kad u facu se izvristis nekom nakon kaj ga ubijes neprocjenjivo. 

Jeste danas samo preko voice chat-a igraju,E-Sport raste i oni igraju Samo kod kuce.

"Vi" ste igrali samo na lan-u kod prijatelja i organizirano niste imali nista drugo za raditi jel da,niste slucajno igrali kod kuce i Tako postali dobri? My 2 Cents. 

Igralo se preko 33.6k, na 56k v.92 te tko je imao srece i para na ISDNu. U to doba stari me sponzorirao sa 100-130eur racunima za internet. Klanovi su imali svoje servere, neki klanovi su shareali servere nije postojao matchmaking kao danas. Postojao je Clanbase gdje je postojala liga, open cupovi i eurocupovi... uf.. cura u srednjoj nije mogla vjerovati da se ne nalazimo jer ja imam 2 vazna meca tu vecer i dosla me spijunirati kroz prozor kuce da vidi dali ja stvarno igram.

Osobno igrao sam cca minimalno 5-6h dnevno nekad 10-12 i tako par godina. Imao si jako malo izbora u odnosu na danas, ili si igrao Quake, UT ili CS, ostalo prakticki nije postojalo sto se tice fps mp... ali nije ni trebalo. Nisi se mogao zasititi decka i facea, da me netko pita sta bi najradije igrao i sada kao 1st choice da ima ekipe, opet bi bio UT. Prvi UT.

 

 

Kill or be killed!
15 godina
offline
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

Davor 

 

Vidi se da slijedis 10 year challenge, ne po kosulji , vec po skinutim kilama.

Jel bi skoro mogla neka detaljna recenzija (u stilu one za espreso) kako si smrsavio?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
wyks kaže...

Jel bi skoro mogla neka detaljna recenzija (u stilu one za espreso) kako si smrsavio?

 

Pussy control 100%

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
Friday kaže...
wyks kaže...

Jel bi skoro mogla neka detaljna recenzija (u stilu one za espreso) kako si smrsavio?

 

Pussy control 100%

 Vidis, mozda se ja debljam jer skuham divno romanticnu veceru za dvoje, ali ju pojedem sam jer nemam nit zene nit cure?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
7 godina
protjeran
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
wyks kaže...
Friday kaže...
wyks kaže...

Jel bi skoro mogla neka detaljna recenzija (u stilu one za espreso) kako si smrsavio?

 

Pussy control 100%

 Vidis, mozda se ja debljam jer skuham divno romanticnu veceru za dvoje, ali ju pojedem sam jer nemam nit zene nit cure?

 Jedi korjenje. Smrsavit ces vrlo brzo.

15 godina
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
Haha a onda moraš i potrčati za dvije osobe i sve će biti dobro.

Inače Davor to kile zamijenio skillom
12 godina
online
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

Kako sam rulao na Morpheusu davnih dana. Eh, sjećanja...

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
Umbel kaže...
Cekaš Megu na vratima lava cavesa, a on se dere "imam škornje", al mi neznamo šta su škornje :)

Svima je prošlo 20 godina, al vidim da Hrcu nije :)

Marin je i tad bio velik, al ko bi rekao da ce od djecaka koji se izgubi na Zrinjevcu izrasti u momčinu koji u BG nosi majcu Ireland :)

Zašto nije bio Fafaon? :)

 jel to bio neki LAN ili?

bas na povratku iz BG pricam sa fusionom kako znam da sam bio na bar 2 LANa kod nas, al se skoro nis ne sjecam....bice da mi alkohol spalio svu memoriju 

14 godina
offline
Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjice Un

škornja: škȏrnja ž 〈G mn -ā/-ī〉 : 1. reg. etnol. čizma kao dio narodne nošnje i obuće 2. (mn) podr. nezgrapne, teške čizme (kad moda ili običaj traži da budu ...

 

Hoće reći, jump boots.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 10:17 (Punti).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bili smo na beogradskoj proslavi 20. godišnjic
Neki LAN je bio, ne sjecam se koji, samo znam da sam te izgubljenog trazio po zrinjevcu :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice