Bloodstained: Ritual of the Night dostupan za igra

poruka: 4
|
čitano: 2.641
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bloodstained: Ritual of the Night dostupan za igra".
16 godina
offline
Bloodstained: Ritual of the Night dostupan za igra

"Prošlo je malo više od četiri godine otkad je gotovo 65 igrača podržalo Kickstarter kampanju za Bloodstained: Ritual of the Night u kojoj su za razvoj nove igre, koju je htio napraviti Koji Igarashi (tvorac igre Castlevania: Symphony of the Night), prikupili malo manje od 5,5 milijuna američkih dolara."

 

84,6 k$ po igraču :)

 

Slobodno ispravite navod na vijesti i potom obrišite ovu poruku :)

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Bloodstained: Ritual of the Night dostupan za igra

Vizualno me odbija (ne volim 3D modele u 2D igrama - puno bolje bi mi leglo nešto nacrtano ili detaljniji pixel art)

i demo mi se nije baš svidio (iako, tvrde da je sad bolje), no igra me zbog žanra svejedno zanima -

ali ne za ove novce, debelo preskupo. 

Skoro 40E, ej.

 

Možda jednom, kad cijena padne za 50% ili niže.

 

Split your lungs with Blood and Thunder
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bloodstained: Ritual of the Night dostupan za

Potpis na komentar, razočaran sam igrom u više aspekata, i nemogu vjerovati da nitko u Konamiju, niti neka xy kompanija, niti sam tvorac SOTN nije uspio doći ni blizu da nadmaši PS1 Castlevania (metroidvania) igru koja je izašla 1997 godine, od vizualnog stila, likova, soundtracka, atmosfere, priče kakva jeste, višestrukih endinga, secret levela, borbe-spellova-oružja-bossova itd.

 

Lik je očito htio kapitalizirati na staroj slavi, mnogi je hvale, ja jednostavno ne vidim u sveukupnom dojmu brilijantnost koju je imala SOTN. Ni blizu. 2D-3D je manji problem u cijeloj priči. Tko voli Metroidvania,Castlevania, Metroid igre, moj savjet je da zaobiđe ovu igru i ubode sebi za xbox ili ps4 stari klasik Symphony of the Night pošto su je izbacili za nove konzole, i uživa u odličnom klasiku.

 

PS; kad pređete igru, odite na net i googlajte SOTN Second Castle Unlock, i odigrajte do true endinga, i čudite se kako je nekad game content koji produžuje igru za ravno duplo sati gameplaya a nije dosadan niti identičan nekada bio besplatan i odlično odrađen kao potpuno opcionalna tajna.

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
14 godina
offline
Bloodstained: Ritual of the Night dostupan za igra

To! Ovo se čekalo.

 

SOTN je klasik naravno i malo koja Castlevania mu može prići blizu no ne vidim čemu toliki hate.

Odigrao sam PS1, GBA, PSP i NDS Castlevanije (PS2 3D me uopće ne zanimaju) i svaka je cool na svoj način.

RotN me podsjeća na spoj Dracula X Chronicles (PSP) i Order of Ecclesia (NDS) tako da sigurno igram, a i tu je David Hayter 

IT me iznevjeri
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice