Facebookova kriptovaluta privukla velike igrače iz

poruka: 11
|
čitano: 5.218
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebookova kriptovaluta privukla velike igrače iz".
11 godina
protjeran
offline
Facebookova kriptovaluta privukla velike igrače iz

Haha kad vidis tko ulaze i cija je odmah ti je jasno sve o kriptovalutu. Ne vidim smisao ove kriptovalute, jer bit ce upravo ono protiv cega se sve druge i bore, a to je kontrole i upravljanje. Nije im jednostavnije napraviti svoju novcanu valutu i amen. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Facebookova kriptovaluta privukla velike igrače iz

A ja bas u ovoj vidim smisla, nevolatilna kriptovaluta kojom mogu shoppingirati bez koristenja kreditne kartice, globalno prihvacena i iza koje stoje industrijski lideri a ne nekakva decentralizirana uber spika koja je u korijenu lazna.

 
1 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Facebookova kriptovaluta privukla velike igrač
LudaRajcica kaže...

A ja bas u ovoj vidim smisla, nevolatilna kriptovaluta kojom mogu shoppingirati bez koristenja kreditne kartice, globalno prihvacena i iza koje stoje industrijski lideri a ne nekakva decentralizirana uber spika koja je u korijenu lazna.

 

Ok potpuno je jasno da nemas pojima o cemu pricas.

11 godina
offline
Re: Facebookova kriptovaluta privukla velike igrač
Tristan kaže...
LudaRajcica kaže...

A ja bas u ovoj vidim smisla, nevolatilna kriptovaluta kojom mogu shoppingirati bez koristenja kreditne kartice, globalno prihvacena i iza koje stoje industrijski lideri a ne nekakva decentralizirana uber spika koja je u korijenu lazna.

 

Ok potpuno je jasno da nemas pojima o cemu pricas.

 Pa obijasni meni tupavom, volio bih nesto i ja nauciti :)

14 godina
protjeran
offline
Re: Facebookova kriptovaluta privukla velike igrač
Gadgeti kaže...

Haha kad vidis tko ulaze i cija je odmah ti je jasno sve o kriptovalutu. Ne vidim smisao ove kriptovalute, jer bit ce upravo ono protiv cega se sve druge i bore, a to je kontrole i upravljanje. Nije im jednostavnije napraviti svoju novcanu valutu i amen. 

 "protiv cega se sve druge bore" 

 

Bore se protiv moje k*te, jedini motiv za 99% njih je laka zarada na naivcima kojima ce prodavat idiotske price o toj borbi proti  kontrole i upravljanja. I najgora banka je mila majka prema 99% ekipe koja stoji iza raznih kriptovaluta...

16 godina
protjeran
offline
Re: Facebookova kriptovaluta privukla velike igrač
LudaRajcica kaže...

A ja bas u ovoj vidim smisla, nevolatilna kriptovaluta kojom mogu shoppingirati bez koristenja kreditne kartice, globalno prihvacena i iza koje stoje industrijski lideri a ne nekakva decentralizirana uber spika koja je u korijenu lazna.

 LudaRajcica ima poantu. Mnogi investitori zapravo jedva čekaju da ulože u neku "stabilnu i kontroliranu" kriptovalutu, a decentraliziranost im je najmanja briga. Uostalom, i ova Facebookova kriptovaluta će imati određenu decentraliziranost - u članku je navedeno da će investitori moći pokrenuti svoj vlastiti 'čvor' (masternode) ako plate 10 milijuna dolara. Interes je očigledno veliki, prema tome za očekivati je da će tih 100 masternodova biti raspršeno među skoro isto toliko investitora (a to je onda već sasvim solidna decentraliziranost).

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
12 godina
odjavljen
offline
Re: Facebookova kriptovaluta privukla velike igrač

Investitore zanima?

A što je s ne-investitorima?

5 godina
offline
Re: Facebookova kriptovaluta privukla velike igrač
Vortac kaže...
LudaRajcica kaže...

A ja bas u ovoj vidim smisla, nevolatilna kriptovaluta kojom mogu shoppingirati bez koristenja kreditne kartice, globalno prihvacena i iza koje stoje industrijski lideri a ne nekakva decentralizirana uber spika koja je u korijenu lazna.

 LudaRajcica ima poantu. Mnogi investitori zapravo jedva čekaju da ulože u neku "stabilnu i kontroliranu" kriptovalutu, a decentraliziranost im je najmanja briga. Uostalom, i ova Facebookova kriptovaluta će imati određenu decentraliziranost - u članku je navedeno da će investitori moći pokrenuti svoj vlastiti 'čvor' (masternode) ako plate 10 milijuna dolara. Interes je očigledno veliki, prema tome za očekivati je da će tih 100 masternodova biti raspršeno među skoro isto toliko investitora (a to je onda već sasvim solidna decentraliziranost).

 ko je kontrolise?

14 godina
offline
Facebookova kriptovaluta privukla velike igrače iz

Postavlja se pitanje koja je onda poanta takve kriptovalute uopce kad se moze kontrolirati kako hoce, upravljati s njom kako hoce i full je centralizirana, zasto onda jednostavno ne platiti karticom kao sto i radi sav normalan (ne-crypto) svijet. Taj coin sa kriptovalutom nece imati prevelike veze, iskreno ni ne znam zasto Facebook ulazi u to, osim eventualno ciste financijske koristi jer ocito da vide kako drugi mazu silne pare, pa sto ne bi i oni, ali to njihovo cudo stvarno nece sluziti ni za sto.... prevara poput Ripplea! 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Facebookova kriptovaluta privukla velike igrače iz

Čim izađe dignit će još cijenu bitcoinu. Bitcoin je digitalno zlato.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 10:35 (Noel).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Facebookova kriptovaluta privukla velike igrač
Gotovo je. Sa ovim je sama svrha kriptovalute otisla ca.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice