Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavljena

poruka: 16
|
čitano: 4.535
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavljena".
13 godina
offline
Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavljena

Moram priznati, izgleda brutalno. Bilo je za očekivati da će biti pricey, zbog ekrana.
Zanima me samo, koliko puta je testirano "preklapanje" 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavljena

Ovo izgleda opako, jak hardware, dupli ekran.

Ovo riješenje mi izgleda elegantnije i izdržljivije od konkurencije, jedini minus kaj nema utor za karticu.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavl
Kao bivsi vlasnik originalnog RAZR V3, dok mi ga nisu ukrali u Posti tijekom slanja u servis, moram reći da je ovo fenomenalan nasljednik, izuzev cjenovno, naravno.

Form factor mi se oduvijek svidjao, pa se nadam da ce ovo biti trend koji ce se nastaviti.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavl
wyks kaže...
...dok mi ga nisu ukrali u Posti tijekom slanja u servis...

 

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
5 godina
offline
Re: Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavl
ovaj način preklapanja je najbolji put...za pozive i slično koristiš prekopljen a kad želiš nešto veće:)...s ovim načinom bi napokon mobiteli mogli napokon postati manji a da ne žrtvuješ veličinu ekrana

samo jelte...1500$ je ipak previše para za ne toliko muzike
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavljena

Za te novce si kupis zvjer od desktopa, ne racunajuci graficku.

 
1 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavl
HCMAA kaže...
ovaj način preklapanja je najbolji put...za pozive i slično koristiš prekopljen a kad želiš nešto veće:)...s ovim načinom bi napokon mobiteli mogli napokon postati manji a da ne žrtvuješ veličinu ekrana

samo jelte...1500$ je ipak previše para za ne toliko muzike

 Fora koncept, ali ne vidim kako ovo moze biti najbolji put? Kad ga rasklopim, dobijem telefon normalne velicine..dakle platim 1000 dolara vise da bih mogao sklapati telefon, medjutim sto konkretno dobivam s tim? S Galaxy Foldom mogu imati telefon normalne velicine, ili mogu imati mali tablet, a ovo kad presavijem dobijem nesto potpuno neupotrebljivo i nepotrebno... fora je jedino zbog toga sto na taj nacin stane ljepse u dzep i prakticniji je mozda u tom smislu, ali funkcionalno ovo veze s vezom nema!

12 godina
offline
Re: Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavl
Neka ga samo, ovo je ionako prva gen... Kad dođe razr 3-4, kakva cijena do 600-700 dolara + kakva širokokutna leća i eto ti deala
What could possibly go wrong?
 
4 0 hvala 0
14 godina
online
Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavljena

baterija 2510 mAh 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavl
Ovo može biti zanimljivo nekome tko uglavnom samo telefonira, ali tko puno surfa ili se dopisuje neće uživati u stalnom otvaranju/zatvaranju.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavl
Oni koji više surfaju neće toliko često preklapati mobitel... Inače, da je malo (puno) jeftiniji, bio bi još intrigantniji... Zanimljiv koncept.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavl
Meni je ovo skroz ok. Onu školsku ploču od galaksija' ne bi svrstavao u istu kategoriju kao ovo. Ja bi prvi uzeo telefon koji ima normalne dimenzije kad se sklopi (ne 6+ in nisu normalne dimenzije) i kad ga izvadiš iz džepa, rasklopiš ako treba. Nadam se da će zaživjeti i malo popraviti bateriju u sljedećim iteracijama
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavl
Manzi kaže...
Meni je ovo skroz ok. Onu školsku ploču od galaksija' ne bi svrstavao u istu kategoriju kao ovo. Ja bi prvi uzeo telefon koji ima normalne dimenzije kad se sklopi (ne 6+ in nisu normalne dimenzije) i kad ga izvadiš iz džepa, rasklopiš ako treba. Nadam se da će zaživjeti i malo popraviti bateriju u sljedećim iteracijama

 Zato je dobro da imaju različiti form factory. Nekome više odgovara da ima mobitel normalne veličine koji se otvara u tablet, a nekome treba mali mobitel koji se pretvara u veći. Za svakog po nešto.

 

Inače Motorola izgleda odlično, da je malo jeftinija (1,099$) mislim da bi više bila i prodavana, ovako... first gen product koji će možda doživjeti drugu generaciju.

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavljena

Meni osobno, moj subjektivan stav i dojam, se iznimno dopada, i kao mobilni gadget i kao projekt sam po sebi! 

Dok bih ga možda isprobao držati u ruci mogao bih iskrenije kazati što me recimo žulja, ali da bih ga podržao da bude malkac veći, u svim smjerovima, ne bih od samog početka imao ništa protiv! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavljena

Mislim da je ovo bolji smjer nego Fold, no preskupo za ono što daje. Isto tako, ovaj greben kad se otvori (dolje) mi se vizualno ne dopada.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Fleksibilna Motorola Razr i službeno predstavljena

Neloš mob samo puno previše košta

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice