GOG Galaxy 2.0 dostupan svima putem otvorenog beta

poruka: 6
|
čitano: 2.566
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GOG Galaxy 2.0 dostupan svima putem otvorenog beta".
9 godina
offline
GOG Galaxy 2.0 dostupan svima putem otvorenog beta

Nije losa ideja kao i zamisao i svakako pomaze, no volio bih da ti uopce GOG Galaxy ne pokrece druge launchere nego direkt preko sebe igru, nesto kao pluginovi.  No bez obzira na to, ima svijetlu buducnost.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
GOG Galaxy 2.0 dostupan svima putem otvorenog beta

pročitao sam napis nadajući se elaboraciji kratice GOG no štanga. kad ne bi bilo gugleta ... dakle, good old games (anglo-rvacki) iliti stare dobre igre (SDI, poput golfa samo bez). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
GOG Galaxy 2.0 dostupan svima putem otvorenog beta

Meni i dalje glavna platforma, al fino ona pokupi racune od drugih platformi, cak i od Sony PS-a,

i sve bude fino pregledno.

 

Do sad su nudili i besplatne igre sa Steama na GOG, ali ne sve, tako da stvarno imas lokalnu kopiju igre,

i njen si vlasnik, i da GOG prestane postojati (sto je teoretski moguce, u praksi gotovo nemoguce),

svi lokalni setupovi se i dalje mogu koristiti, mogu se backupati, i nema DRM-a.

 

CP2077 + GOG = GG

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
GOG Galaxy 2.0 dostupan svima putem otvorenog beta

Sta onda, jel treba imati i dalje instalirane i ostale launchere ili ne?

Ako samo dobro razumio GOG je samo napravio integraciju sa xbox live-om a ostalu integraciju je radio comunity? Sto znaci da nitko ne odgovara za usernamove koje ukucas unutra? :) 

 

Ideja ko ideja je super! A i za njih je dobra jer dobiju info koje si sve igre kupio pa imaju vise podataka da ti mogu preporuciiti sto ces iduce kupiti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GOG Galaxy 2.0 dostupan svima putem otvorenog beta

Instaliro sam ga samo da vidim kako izgleda. Izgleda modernije od starog launchera, što je dobro. A što se tiče ovoga spajanja sa ostalim launcherima, to ne namjeravam ni probati. Ne smeta mi da imam više launchera. Samo mi se Steam pokreće sa paljenjem sistema, a ostali po potrebi...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GOG Galaxy 2.0 dostupan svima putem otvorenog
JosephBullet kaže...

Sta onda, jel treba imati i dalje instalirane i ostale launchere ili ne?

Ako samo dobro razumio GOG je samo napravio integraciju sa xbox live-om a ostalu integraciju je radio comunity? Sto znaci da nitko ne odgovara za usernamove koje ukucas unutra? :) 

 

Ideja ko ideja je super! A i za njih je dobra jer dobiju info koje si sve igre kupio pa imaju vise podataka da ti mogu preporuciiti sto ces iduce kupiti...

 da, treba. Sa službenih stranica (ako želis sve feature vezane za te klijente):

"Do I still need to have other gaming clients installed on my PC?

Yes, if you want to get access to any features specific to that platform, e.g. installing or auto-updating games, cloud saves, etc."

 

 

Isto tako ako instalirate ovu beta verziju, ona će vam kolko sam shvatio prebrisati staru verziju GOG-a. Ne znam postoji li način za vraćanje na staru verziju bez gubitka instaliranih podataka.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 12:51 (fighterZu).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice