Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplikaciju

poruka: 15
|
čitano: 4.461
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplikaciju".
7 godina
offline
Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplikaciju

...iako o korisnicima znaju daleko više..., ljubomora bit će

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplikaciju

Razlog je vrh...kad to Google napiše ne znaš da li se smijat ili plakat :D

 
11 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplika
Xiaomi vjerojatno i skuplja podatke korisnika, no baš se Google našao soliti njima. Ono, rugala se sova sjenici da velikačke očurde imade 😜😜😂😂
Tigar Krezumica
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplikaciju

Xiaomi poželio malo mrvica a ovi odma po prstima hm.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplikaciju

Korisničke podatke skupljaju svi, Google možda i najviše, a korisniku koji prihvati 55 zahtjeva za pristup podacima zaista nitko nije kriv. Osim možda majke prirode.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplika
jozef kaže...

Korisničke podatke skupljaju svi, Google možda i najviše, a korisniku koji prihvati 55 zahtjeva za pristup podacima zaista nitko nije kriv. Osim možda majke prirode.

 Zar ti mislis da to igra neku ulogu? Prihvatio ti il ne na isto ti dođe

16 godina
offline
Re: Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplika
fromcelltohell kaže...
Xiaomi vjerojatno i skuplja podatke korisnika, no baš se Google našao soliti njima. Ono, rugala se sova sjenici da velikačke očurde imade 😜😜😂😂

 Tko o čemu, kurva o poštenju!

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplika
Ljubitelji kineskih lopina na aparatima (kineskim)! Znaci nema veze sto app uzime previse bespotrebnih podataka jer netko drugi uzima vise.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplika

Već vidim Trumpinja kako potpisuje....

Svaka akcija ima svoju reakciju.
11 godina
offline
Re: Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplika
Vidim da imam brze aplikacije na telefonu. Mogu li se kako maknuti?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplika
Great Scott! kaže...
Vidim da imam brze aplikacije na telefonu. Mogu li se kako maknuti?

 adb

11 godina
offline
Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplikaciju

znam da sam je prije na nekim romovima ima, al na trenutnom miui 10 eu verzija je nema.. je li služi ta aplikacija još ićemu osim tome ili

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplikaciju

imam to i ja u telefonu no jednako neam pojma čemu služi. nema dopuštenje ni za što, "prisilno" je zaustavljeno i predmemorija (whatever) izbrisana. treba li mi to ("it") neodstajati? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplika
Ajar kaže...

imam to i ja u telefonu no jednako neam pojma čemu služi. nema dopuštenje ni za što, "prisilno" je zaustavljeno i predmemorija (whatever) izbrisana. treba li mi to ("it") neodstajati? 

 Americanima daje svoje podatke, stoga nije u redu da Kineski komesari ne znaju tvoje jutarnjo/vecernje navike.  Dobit ces negativni socijalni rejting. 

12 godina
neaktivan
offline
Google Play Protect blokirao Xiaomijevu aplikaciju

eh da...

 

"However, a  discovery of vulnerabilities affecting Google and Samsung smartphones, with the potential to impact hundreds of millions of Android users, is the biggest to date. What did the researchers discover? Oh, only a way for an attacker to take control of smartphone camera apps and remotely take photos, record video, spy on your conversations by recording them as you lift the phone to your ear, identify your location, and more."

 

https://www.forbes.com/sites/daveywinder/2019/11/19/google-confirms-android-camera-security-threat-hundreds-of-millions-of-users-affected/#2b3ccced4f4e

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice