Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar za n

poruka: 9
|
čitano: 3.451
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar za n".
10 godina
suspendiran
offline
Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar za n

A ribica  ... ako ništa drugo imati ćete nešto u CVu za popuniti kad budete išli do poslodavca tražiti posao u običnoj "necool" firmi, radeći dosadne poslove ali za nedosadne novce.

 

Sorry nisam zajedljiv ali mislim daj ... muženje uginule krave.

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar za n

Godinu dana pićaš, radis i onda te dočeka ovo 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar za n

Ne vidim svrhu ovog teksta ako nije placena reklama.

Gale
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar za n

...Porazgovarali smo s autorima aplikacije kako bismo saznali više o ovom ambicioznom projektu...

 

a ime i prezime osobe s kojom ste porazgovarali

pa dajte poštujte barem osnove novinarstva kad već imate nekakav autorski tekst 

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar

Ambiciozni projekt bi bila tvornica,koja ipak proizvodi nekakav hardware....A ovi software star-upovi

 

Dam se kladiti da takvo nešto već postoji među onih milijardu app-ova(Apple...Google store)

reversible engineering:(

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 13:09 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar za n

uskoro, nadam se, dodatne opcije (s ocjenjivanjem, jasno): biramo najsporiju babu-trkačicu na zebri, moj nadraži uhljeb u zg-holdingu, koncentracije zobija s mobitelima (uz spajanje na kameru telefona + gps) na gradskim prometnicama, najbolji gableci za šalterske službenike do 180 minuta i svakako top-hit: gdje ima najviše ambalaže s povratnom naknadom (dinamički). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar za n

Autori nekih od aplikacija/startupova danas mi se čine kao da imaju fiks ideju i žele "milom ili silom" da ta ideja uspije, kao da objektivno uopće ne sagledaju istu.

Sve pet ako imaš stvarno neku novu ideju ali ako pored doslovno mora takivh aplikacija ti odlučiš napraviti još jednu (i bez ikakvog kapitala, ajde da si velika firma) onda mi se to baš čini malo naivno.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar
Ajar kaže...

uskoro, nadam se, dodatne opcije (s ocjenjivanjem, jasno): biramo najsporiju babu-trkačicu na zebri, moj nadraži uhljeb u zg-holdingu, koncentracije zobija s mobitelima (uz spajanje na kameru telefona + gps) na gradskim prometnicama, najbolji gableci za šalterske službenike do 180 minuta i svakako top-hit: gdje ima najviše ambalaže s povratnom naknadom (dinamički)

 Pa to su relativno gledajuci dobre ideje, komodno si se mogao prijaviti na neki startup inkubator.

15 godina
offline
Re: Hrvatska mobilna aplikacija Tummly kao "Oskar
O_O_O kaže...

 Pa to su relativno gledajuci dobre ideje, komodno si se mogao prijaviti na neki startup inkubator.

 ne treba mi inkubator sve dok mogu sjediti na (svojim!) jajima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 17:46 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice