Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon

poruka: 20
|
čitano: 5.003
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon".
16 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon

Hoće da... I bit će cigla bez Androida...

Moj PC  
3 11 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon

A možda 3.5 mm utor za slušalice? Neda mi se koristiti adapter svaki put kad bih htio ukopčati slušalice a čak i zadnji Samsung S10 ima 3.5 mm utor.

 

E da, glupo im je inzistirati na svojem standardu umjesto standardne MicroSD. Ja "običnu" micro SD karticu mogu kupiti na svakom kutu a njihovu baš i ne.

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon

Ja sam možda prezahtjevan, konzervativan, nešto peto deseto, ali se uvijek pitam manje više, zašto nema odnosno ima jaaaaako malo mobilnih gadgeta u zelenoj boji ?! 

Istina, po neki puta se neki brend odvaži pa učini neki slabiji nazivno rečeno model zelene boje, rijetki fkagshipe, ALI NITKO FLAGSHIP model da im  !!!! 

Inače, sam raspored kamera izgleda zanimljivo dizajnerski gledano! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
@ivanv000, pa kupi bežične i bok. Mislim, meni fali SCART, al' jbg nema ga vise.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 15:14 (Brk).
7 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
Brk kaže...
@ivanv000, pa kupi bežične i bok. Mislim, meni falu SCART, al' jbg nema ga vise.

 To je glupa primjedba. Scart je zastario i nitko ga ne korisiti jer ima novi i bolji konektor. Audio jack nije zastario i prisustvo istoga te sprijecava da koristis bluetooth. Proizvodjaci to rade da ustede par dolara po mobu, ali zasto bi korisnici podrzavali takve anti-konzumerske poteze?

15 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon

znanstveni rad upućuje na to da se telefon treba tresti brže od 151 put u sekundi (dok miruje) ili više od 180 puta (dok se mrndulji), tako da ovo s 90 otpada. da, da, bez znanosti mi smo samo kosti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
@O_O_O glupa mozda tebi. Ja eto nisam ovisnik o slusalicama, ali mi se daleko vise svidja bezicno rjesenje. Kupio sam klincu na aliex-u bluetooth slušalice integrirane u suncane naočale. Meni, ponovit cu, meni, super cool. A ti vozi scart. Ja ne koristim slusalice, gade mi se mojeg iz uha, van, pa natrag. I da usb 3.0 nije noviji i bolji?! Njaske.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 15:21 (Brk).
16 godina
online
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
ATJLučko kaže...

Ja sam možda prezahtjevan, konzervativan, nešto peto deseto, ali se uvijek pitam manje više, zašto nema odnosno ima jaaaaako malo mobilnih gadgeta u zelenoj boji ?! 

Istina, po neki puta se neki brend odvaži pa učini neki slabiji nazivno rečeno model zelene boje, rijetki fkagshipe, ALI NITKO FLAGSHIP model da im  !!!! 

Inače, sam raspored kamera izgleda zanimljivo dizajnerski gledano! 

 Sony Xperia XZ2 i XZ3.  "Dvojka" ima prilično tamnu nijansu, a "Trojka" znatno svetliju.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
7 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
Brk kaže...
@O_O_O glupa mozda tebi. Ja eto nisam ovisnik o slusalicama, ali mi se daleko vise svidja bezicno rjesenje. Kupio sam klincu na aliex-u bluetooth slušalice integrirane u suncane naočale. Meni, ponovit cu, meni, super cool. A ti vozi scart. Ja ne koristim slusalice, gade mi se mojeg iz uha, van, pa natrag. I da usb 3.0 nije noviji i bolji?! Njaske.

 Da, ali prisustvo audio jacka ti i dalje omogucuje da koristis bluetooth slusalice. USB 3.0 noviji i bolji od cega? Audio jacka? To su kruske i jabuke, samo sada moras imati DAC na slusalicama koji je losije kvalitete nego onaj s kojim dolazi mobitel (Naravno skuplje bluetooth slucalice imaju aptX) . I isto tako ima problem laga. Audio jack nije po nicemu zastario, osim sto su tako odlucili proizvodjaci i nize inteligentni korisnici.

16 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon

Cemo uoopce ovo trosenje bajtova i interneta kada je Huawei prakticki mrtav, barem sto se tice mobitela.

Ne kuzim cemu uopce ova vijest na Bugu?

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
4 12 hvala 1
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
hudo kaže...

Cemo uoopce ovo trosenje bajtova i interneta kada je Huawei prakticki mrtav, barem sto se tice mobitela.

Ne kuzim cemu uopce ova vijest na Bugu?

    

Veće gluposti već dugo nisam pročitao, Huawei mrtav na tržištu mobitela, pa jel ti sebe čuješ?????

Azija je njihova, Europa polako postaje njihova, a ako se i desi (a ne vjerujem) da neće moći koristiti Google verziju androida imat će svoju sa kojom će sigurno držati Aziju, a ti zbroji koliko je to milijardi korisnika.

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
MasterOfDisaster kaže...
hudo kaže...

Cemo uoopce ovo trosenje bajtova i interneta kada je Huawei prakticki mrtav, barem sto se tice mobitela.

Ne kuzim cemu uopce ova vijest na Bugu?

    

Veće gluposti već dugo nisam pročitao, Huawei mrtav na tržištu mobitela, pa jel ti sebe čuješ?????

Azija je njihova, Europa polako postaje njihova, a ako se i desi (a ne vjerujem) da neće moći koristiti Google verziju androida imat će svoju sa kojom će sigurno držati Aziju, a ti zbroji koliko je to milijardi korisnika.

Da, slobodno ti kupi azijsku verziju Huaweija i uzivaj sa njihovim store-om

Sta me briga sto se koristi u aziji. To vise nije Android telefon, nego nesto drugo, a i prodajni rezultati ce to uskoro i pokazati. 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
I cijena od 400-500 eura jer ga neće moći prodavati za više ako ih Google otkanta.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
hudo kaže...
MasterOfDisaster kaže...
hudo kaže...

Cemo uoopce ovo trosenje bajtova i interneta kada je Huawei prakticki mrtav, barem sto se tice mobitela.

Ne kuzim cemu uopce ova vijest na Bugu?

    

Veće gluposti već dugo nisam pročitao, Huawei mrtav na tržištu mobitela, pa jel ti sebe čuješ?????

Azija je njihova, Europa polako postaje njihova, a ako se i desi (a ne vjerujem) da neće moći koristiti Google verziju androida imat će svoju sa kojom će sigurno držati Aziju, a ti zbroji koliko je to milijardi korisnika.

Da, slobodno ti kupi azijsku verziju Huaweija i uzivaj sa njihovim store-om

Sta me briga sto se koristi u aziji. To vise nije Android telefon, nego nesto drugo, a i prodajni rezultati ce to uskoro i pokazati. 

 

 

Vidi se po izjavama malo si glup ali nema veze bude ti lakše kroz život tak 

 

Da li ti uopće znaš kaj je Android ili je bitno da pišeš gluposti jer svako ima pravo da piše kaj misli da zna !????

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 19:38 (VooDooZg).
12 godina
odjavljen
offline
Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon

Huawei-om OS je android. Istina da neće biti službene podrške za google-ove aplikacije, no to ne znači da ih nećete sami moći instalirati. Huawei-ov os ne traži nikakve kompromise ili reprogramiranja aplikacija. Zbog toga huawei trenutno šalje svim developerima mailove da stave aplikacije i na njihov store, jer nama nikakvog dodatnog truda, jedino trebaju upload-ati aplikaciju na store. Update će i dalje normalno funkcionirati kao i na google-vom androidu. S obzirom na tržište kojima raspolaže huawei, mislim da će svi developeri bez trunke dvoumljenja staviti aplikacije i na store od huawei-a.

 

Jedino treba trenutno vidjeti kako će se države postaviti glede ovoga i da li će i kako google zaštititi svoje aplikacije, ali ne vjerujem da ima puno opcija, a da ne krši zakone u državama u kojima huawei nije zabranjen. I sam google traži od američke vlade da im omogući suradnju i instalaciju njihovog os-a na huawei-ove mobitele. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 19:44 (formula1live).
 
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon

Sik izgleda.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
Ja imam Huawei p30pro... Drugi mobitel bez 3,5mm audio porta koji mi gotovo i nefali. Da imam(a nemam ih) sluške od par hiljada kuna koje bih koristio na 3,5mm audio izlazu bila bi druga priča. Kad se navikneš, tak ti svejedno. Potpuna možda i nebitna stvar danas.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 20:10 (Igor150).
7 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon
Igor150 kaže...
Ja imam Huawei p30pro... Drugi mobitel bez 3,5mm audio porta koji mi gotovo i nefali. Da imam(a nemam ih) sluške od par hiljada kuna koje bih koristio na 3,5mm audio izlazu bila bi druga priča. Kad se navikneš, tak ti svejedno. Potpuna možda i nebitna stvar danas.

 Meni je najbitnija stvar u zivotu. Ne koristim samo za sluske vec za snimanje instrumenata MIDI itd. Sa bluetooth adapterom uvijek ima lag. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon

to sam i htio kazati.spadaš u manjinu kojima je zaista potreban.ovo još mogu razumjet,imaš poluprofi sluške od par tisuća kuna koje koristiš i nemisliš ih mjenjat skoro,mogu razumjet.Ali večina što kukaju za "manjak tog utora" da bi ti peglo mp3ce/youtube s mobitela na sluškama od 20kn s autopijace,nemaš potrebe plakat za istim utorom i prerast češ to kao i ja.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 15:29 (Igor150).
16 godina
online
Huawei Mate 30 Pro imat će 90-hercni zaslon

Imam odlične slušalice koje su koštale manje od 20€ (Xiaomi Piston 3, svojevremeno univerzalno hvaljene, čak i na forumima tipa Head-FI Org). Da ih zamenim nekom Bluetooth varijantom odgovarajućeg kvaliteta zvuka, koštalo bi me poprilično. Pri tom, koliko se sećam, SAR bluetooth slušalica je obično veći nego SAR mobilnog telefona, a slušalice na glavi, aktivno slušajući muziku, mogu imati po nekoliko sati dnevno. Ukratko, bluetooth slušalice su skupo (i potencijalno štetno) rešenje za izmišljen problem. A varijanta u kojoj se koristi USB dongle preko koga se kače slušalice je takođe očigledno pogoršanje u odnosu na situaciju kada takav dodatni visuljak nije potreban.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice