Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom i dv

poruka: 9
|
čitano: 2.825
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom i dv".
16 godina
neaktivan
offline
Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom i dv

A Always-on disoley?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom
Moram sam sebi odgovoriti :))) Imam Huawei sat već pola godine i nemam pojma da i prva generacija GT-a ima Always-on funkciju. Da mi Bug forumaš R36 Nike rekao, i dalje ne bi znao. Al' sam glup i al' je Huawei marketing na ovu temu omanuo :)))
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 8:26 (mat).
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom i dv

Pogriješka u podnaslovu:

"Huawei je predstavio svoj novi pametni telefon Watch GT2"

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 12:34 (Zechina).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom i dv

jel kažu šta o always on prisluškivanju ? 

 
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom
grzzi kaže...

jel kažu šta o always on prisluškivanju ? 

Da je nebitno. 

13 godina
offline
Re: Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom

a tko ne prisluskuje, googlaj nesto i odmah evo reklama.. reci nesto kraj telefona, evo reklama. dvaput se namjesti u stolici i reklama za kremu protiv hemeroida

4 godine
protjeran
offline
Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom i dv

Ukratko:

 

Mobitel: zvanje+poruke.........sada svasta

Sat: sat.........sada svasta

 

Prati otkucaj srca, tlak? i pazi cuda pokazuje vrijeme tako da ne trebas potrositi 2sek da izvadis mob i vidis vrijeme na njemu, ali sat ima gps...

 

Iskreno? Kome ovo stvarno treba? Ne mislim na onoga tko ima love nego neki pravi razlog zasto ovako nesto kupovati?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom i dv

men kalendar dovoljan (a i to pitam nekoga - kaj je danas). sat mi ne treba. ionak dvaput godišnje samo sranja s poštelavanjem vremena. ravnanje po danu/noći je ekološkije 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei predstavio Watch GT 2 s Kirin A1 čipom
g29log kaže...

Ukratko:

 

Mobitel: zvanje+poruke.........sada svasta

Sat: sat.........sada svasta

 

Prati otkucaj srca, tlak? i pazi cuda pokazuje vrijeme tako da ne trebas potrositi 2sek da izvadis mob i vidis vrijeme na njemu, ali sat ima gps...

 

Iskreno? Kome ovo stvarno treba? Ne mislim na onoga tko ima love nego neki pravi razlog zasto ovako nesto kupovati?

 pa posto imas treninga u kojima odredene dionice trcis do odredenih otkucaja srca i tako.... ovo je dobra stvar.... nekazem da nema gluposti u sebi tipa pricanje...

VenAtoR#2231
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice