In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećajem za

poruka: 16
|
čitano: 3.154
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećajem za".
16 godina
odjavljen
offline
In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećajem za

Jos da dobijemo RGB kablove i kraj svijeta moze poceti...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje

.. Now this is not the end. It is not even the beginning of the end. But it is, perhaps, the end of the beginning.

ljudi žele cirkus, lampice, šareno.. a kraj će biti kad to ponudi IKEA!!! :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećajem za

Glavno pitanje može li se na tome zaigrati: Space Invaders, Tetris, Arkanoid ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje
Postoje, lian li 24pin extender rgb.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
odjavljen
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje
Jakovp kaže...
Postoje, lian li 24pin extender rgb.

 

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje
ihush kaže...

.. Now this is not the end. It is not even the beginning of the end. But it is, perhaps, the end of the beginning.

 

 

Churchillov igrac

Freak Show Inc.
11 godina
offline
In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećajem za

144 LEDICE, za ugodno 144hz igranje!!

 

Moram reci, nisam rugalica, ali mislim da bi sigurno postao da neki frend ovo kupi i pohvali se!

 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećajem za

Što ste svi tako konzervativni i mrzovoljni, sve mora biti sivo ili crno, bez imalo veselja i mrvice zabave? Nakon sto godina slažem si novi PC i sada ga držim NA stolu, što nisam prakticirao zadnjih valjda 15-20 godina... Ima prozirnu stranu, par komponenti unutra ima pokoju ledicu, kućište samo ima par osvjetljenih detalja - baš mi to daje dobru atmosferu u prostoru.

 

Nije još sve gotovo, fali poneka komponenta, ali nekako mi se čini kao da mi nedostaje još barem jedan RGB ventilator (imam slobodnu poziciju), kako bi mi radno okruženje bilo još veselije! Dodat ću sliku malo poslije...

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2019 16:06 (Miro).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje

-meni nekak praktičnije-veselije ostaviti bor nakon božića.. (a kućanska elektronika već pomalo-previše svijetli, svjetlosno zagađenje npr monitori-tv i bezbrojne lampice ostakta uređaja..).

+ nakit za bor (lampice) ima i melodije.. nisu direstraits ili ivo robić ali.. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje

Miro, samo monolitni skandinavski asketski dizajn! Ostri bridovi su izasli iz raja; Fractal <3 :D

 

A od LEDica jbga, dobijem epilepsiju. Priznam, problem je u meni

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje
Miro kaže...

Što ste svi tako konzervativni i mrzovoljni, sve mora biti sivo ili crno, bez imalo veselja i mrvice zabave?

Meni je isto malo nejasno, iako moram priznati da je ovo jedina LED osvijetljena stvarčica koja mi je simpatična, djeluje baš fora i retro.

Gledam te!
16 godina
odjavljen
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje
Miro kaže...

Što ste svi tako konzervativni i mrzovoljni, sve mora biti sivo ili crno, bez imalo veselja i mrvice zabave? Nakon sto godina slažem si novi PC i sada ga držim NA stolu, što nisam prakticirao zadnjih valjda 15-20 godina... Ima prozirnu stranu, par komponenti unutra ima pokoju ledicu, kućište samo ima par osvjetljenih detalja - baš mi to daje dobru atmosferu u prostoru.

 

Nije još sve gotovo, fali poneka komponenta, ali nekako mi se čini kao da mi nedostaje još barem jedan RGB ventilator (imam slobodnu poziciju), kako bi mi radno okruženje bilo još veselije! Dodat ću sliku malo poslije...

 

Tako je i stjepanj poceo a vidi ga sad - ima drugi account. Da ne kazes da nisi bio upozoren...

Freak Show Inc.
4 godine
protjeran
offline
In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećajem za

Non stop netko kuka kako je led rasvjeta za curice i sl super duper nazivi uglavnom da to nitko normalan ne kupuje, istina je izgleda totalno drugacija ako pogledate ovdje na forumu temu "vas desk", tema izgleda kao da se rađa "super nova"

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2019 17:29 (IvanBrekalo).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje
Miro kaže...

Što ste svi tako konzervativni i mrzovoljni, sve mora biti sivo ili crno, bez imalo veselja i mrvice zabave? Nakon sto godina slažem si novi PC i sada ga držim NA stolu, što nisam prakticirao zadnjih valjda 15-20 godina... Ima prozirnu stranu, par komponenti unutra ima pokoju ledicu, kućište samo ima par osvjetljenih detalja - baš mi to daje dobru atmosferu u prostoru.

 

Nije još sve gotovo, fali poneka komponenta, ali nekako mi se čini kao da mi nedostaje još barem jedan RGB ventilator (imam slobodnu poziciju), kako bi mi radno okruženje bilo još veselije! Dodat ću sliku malo poslije...

Sve je u ravnoteži očito! Imam i ja koji LED stripe pa nekad moram upaliti radi frendova jer inače nije "throw effect" potpun.

 

Kako im ledice upotpunjuju dojam, tako ih kasnije ugasim jer mi odvlače pažnju i uživljenost dok gejmam, iako su okej uz muziku i browsing, da se ne lažemo.

 

Ono čega se ježim je forsiranje sveopčeg RGB ludila na periferiji i baš svugdi, od tog imam feeling da će me strefit epi napad.

coffe,coffe,coffe.....
10 godina
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje

@Miro

 

Lajkam ovo alien svjetlo iz kompa što isijava.

U mraku vjerum da izgleda više, nego efektivno.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
15 godina
offline
Re: In-Win 309 - kućište sa 144 LED-ice i osjećaje
Friday kaže...
Jakovp kaže...
Postoje, lian li 24pin extender rgb.

 

 Nažalost, ne samo 24 pin...

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice