Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi

poruka: 15
|
čitano: 4.907
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi".
9 godina
offline
Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi

Nista od toga. Ovo je samo test. Znaju oni dobro da se svi slikaju zbog likeova. Ja mozda zivim ispod kamena ali neznam ni jednog influencera jer nitko od njih nikad nije influencao na mene. Ne razumujem kako netko moze slikati straznjicu 10 puta dnevno ili izfiltrirano lice bez ijedne crte lica. Ajd slike hrane, memove, macke i zivotinje to toleriram i kad je nesto smjesno ajde ali slikati sebe svaki dan ufff. 

Nikad se nisam zamarao likeom ali primjetim da je to nekima mladim osobama jako bitno. 

Moj PC  
20 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi

Koji licemjeri - pa oni zive od potrebe za nadmetanjem u popularnosti.

Freak Show Inc.
 
9 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno r
još jedna ovisnost...ovisnost od lajkova
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
7 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno r
Daj bože da ih više ne prikazuju. I da ograniče broj storija po danu na maks 3 recimo
Moj PC  
10 1 hvala 2
15 godina
offline
Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi

da, ugrist će ruku koja ih hrani... how yes no. ako to i prođe, siguran sam da će ta opsesivna patnja za pažnjom i lajkom naći nove mreže, previše ludi đabalebari na taj način.

What could possibly go wrong?
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi

i ja sam jako zabrinut za te gripozne infuencere i njihova stada. što ako im se štogod, nedajbože, dogodi? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi

Ne koristim Instagram i baš me zabole me za tim paćenicima.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi

Svima sam vam naklikao lajkove, pa se guštajte :)
A inače, poznam i starije koji žive za lajk. Krast će tuđe fotke, širiti poluistine, ankete, alarme, hoaxe, guzice i face samo da ih "fanovi i pratitelji" redovito lajkaju. Endorfinske injekcije i za one koji to neće naplatiti oglasima i promoviranjem smeća na "instaču".

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno r
Hornet_93 kaže...

da, ugrist će ruku koja ih hrani... how yes no. ako to i prođe, siguran sam da će ta opsesivna patnja za pažnjom i lajkom naći nove mreže, previše ludi đabalebari na taj način.

 To rade jer je prodaja lajkova biznis, samo nije njihov pa ih to smeta

13 godina
offline
Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi

na meni su to testirali vec vise puta. Ali ionako ne lajkam skoro nista, a influencere ne pratim. Dzaba im posao...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno razmi

Ode sve u pizdu materinu... Koji sjeban sustav vrijednosti, preogavno i prejadno...

Truth in engineering.
 
3 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno r
overhaul kaže...

Svima sam vam naklikao lajkove, pa se guštajte :)

 Ispravak netočnog navoda: po službenom Bug pojmovniku, nisi im naklikao lajkove, nego si im uvalio prst, i to prema gore okrenut, pri čemu smo ti i ja i još nekolicina njih pomogli svojim prstima (okrenutima prema gore)da ovi jače osjete efekt tog uvaljivanja.

A tek prst prema dolje, neću ni zamišljat...

Nastavite dalje.

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 22:06 (fer-de-lance).
11 godina
offline
Re: Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno r
Zapravo hoćeš reć da je sve ok dok barem prst služi kako treba
10 godina
neaktivan
offline
Re: Influenceri su zabrinuti: Instagram ozbiljno r
Nemam instagram, siromasan sam
Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice