iOS 13 na 50, a iPad OS na 33%

poruka: 5
|
čitano: 1.870
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 13 na 50, a iPad OS na 33%".
5 godina
offline
iOS 13 na 50, a iPad OS na 33%

I u kojoj vec verziji tj koliko zakrpa od izdavanja? I veliki broj "razlicitih" uredjaja... Razlikuju se ko jaje jajetu ;)

 
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS 13 na 50, a iPad OS na 33%
Posmatrač kaže...

I u kojoj vec verziji tj koliko zakrpa od izdavanja? I veliki broj "razlicitih" uredjaja... Razlikuju se ko jaje jajetu ;)

Koji si ti kolega napor ?! 

Ako već brojiš krvna zrnca u svezi nadogradnja iOS-u, gdje si kada te nema kada ljudi kukaju gdje su njima nadogradnje, pazi sada ovo; KADA NJIMA TREBA STIĆI NADOGRADNJA NOVE VERZIJE OS-a, a nema je već više od pola godine?! 
A uzeli mobitel u siječnju/veljači mobilni gadget, kao NAJNOVIJU  verziju u liniji ponude 2019?!?! 

Gukni golube neku pametnu na ove činjenice?!?! 

ATJ Lučko
7 godina
protjeran
offline
Re: iOS 13 na 50, a iPad OS na 33%
ATJLučko kaže...
Posmatrač kaže...

I u kojoj vec verziji tj koliko zakrpa od izdavanja? I veliki broj "razlicitih" uredjaja... Razlikuju se ko jaje jajetu ;)

Koji si ti kolega napor ?! 

Ako već brojiš krvna zrnca u svezi nadogradnja iOS-u, gdje si kada te nema kada ljudi kukaju gdje su njima nadogradnje, pazi sada ovo; KADA NJIMA TREBA STIĆI NADOGRADNJA NOVE VERZIJE OS-a, a nema je već više od pola godine?! 
A uzeli mobitel u siječnju/veljači mobilni gadget, kao NAJNOVIJU  verziju u liniji ponude 2019?!?! 

Gukni golube neku pametnu na ove činjenice?!?! 

 Mislim da iOS ima previse razlicitih verzija i podverzija. Tako da se cijeli eko sistem raspada. Apple samo kaze da je to jedna verzija i fino zvuci za marketing.

13 godina
offline
Re: iOS 13 na 50, a iPad OS na 33%
O_O_O kaže...
ATJLučko kaže...
Posmatrač kaže...

I u kojoj vec verziji tj koliko zakrpa od izdavanja? I veliki broj "razlicitih" uredjaja... Razlikuju se ko jaje jajetu ;)

Koji si ti kolega napor ?! 

Ako već brojiš krvna zrnca u svezi nadogradnja iOS-u, gdje si kada te nema kada ljudi kukaju gdje su njima nadogradnje, pazi sada ovo; KADA NJIMA TREBA STIĆI NADOGRADNJA NOVE VERZIJE OS-a, a nema je već više od pola godine?! 
A uzeli mobitel u siječnju/veljači mobilni gadget, kao NAJNOVIJU  verziju u liniji ponude 2019?!?! 

Gukni golube neku pametnu na ove činjenice?!?! 

 Mislim da iOS ima previse razlicitih verzija i podverzija. Tako da se cijeli eko sistem raspada. Apple samo kaze da je to jedna verzija i fino zvuci za marketing.

Mora da sam spavao neko dulje vrijeme 

Koliko iOS ima točno verzija?! 

Ja kažem 13. 

Dok za android stvarno niti superduperračunalo nezna koliko ima po brendovima konkretnu verziju OS-a! 

 

Po neki puta, u nekim drugim temama sam uočio da upadnete sa uočljivo dobrim komentarom, no kada je  u pitanju, i iPhone, vi se dižete na stražnje noge, trzate u snu ali i na javi, ... 

Što je najbitnije,  gadgeti "traju i po 6 baznih nadogradnji" iOS-a, dok android gadgeti, sretni ako dobiju jedan, onaj slijedjeće godine. 

Sistem se raspada kažete , ovo je vic mjeseca kolega!!!! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: iOS 13 na 50, a iPad OS na 33%

A gle, bar ti se ne desi da nadogradiš uređaj i da ti onda baterija ne radi ili se uređaj uspori do iznemoglosti... 

 

Je, sistem se raspada - za krajnjeg korisnika skoro nevidljivo (osim kad ti nešto krepa), ali zakrpa na zakrpu na zakrpu - očito Apple ima golem problem.

Nije to, za sad, ništa prestrašno imo - ali nije ni za praviti se da ne postoji.

Topao savjet: pročitaj ovo o Catalini (macOS 10.15 Vista ) od i dalje lojalnog Mac Usera & developera:

https://tyler.io/broken/

"I feel like they could have all the money and engineers in the world (which they basically already do) and still ..."

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice