iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series 5 do

poruka: 63
|
čitano: 17.162
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series 5 do".
12 godina
offline
iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series 5 do

Osobno kupujem iPhone svake dvije godine i nikad mi nije bilo jasno tko je toliko lud da ga kupi novog u dućanu. 

Imam vrlo jednostavnu taktiku, svake dvije godine prilikom produljenja ugovora zovem svoj telekom kad postanu poznate cijene iPhonea. Fino ih obradim žalim se na uslugu, doslovno im sve po spisku, onda pisem pisane prigovore, trazim voditelje, uredno mi odobre popust na uređaj i tarifu. 

Tako sam ove godine uspio izvući uređaj za 5599kn (bez otplate) + tarifu 179kn koju bi ionako plaćao imao ja iPhone, Huawei, Samsung ili nešto deseto. 

Stari iPhone 8 sam prodao za 2900kn tako da sam iz svog džepa nadodao 2699kn za novi mobitel, što mi je sasvim prihvatljiva cijena. 

Takvu metodu koristim još od iPhonea 5.

 

Samo se treba snaći. Živjeli!

 

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 10:06 (energyman).
Moj PC  
4 27 hvala 0
8 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
I ja skupljam staro željezo, stare akumulatore, vešmašine...
4 godine
neaktivan
offline
iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series 5 do

Gledam na nabava.net

 

Najjeftiniji iphone 11 (64gb, lcd ekran, hd reza) u Hrvatskoj je 6380kn a najjeftiniji 11pro 64gb 9176kn.

 

Ne znam, nije to meni bas normalno ali eto, tko ima/zeli taj ce i kupiti.

 
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
Xiaomi kaže...

Gledam na nabava.net

 

Najjeftiniji iphone 11 (64gb, lcd ekran, hd reza) u Hrvatskoj je 6380kn a najjeftiniji 11pro 64gb 9176kn.

 

Ne znam, nije to meni bas normalno ali eto, tko ima/zeli taj ce i kupiti.

 Šta ti nije normalno? Cijene su formirane ovisno o nizu faktora, oš neš. Ne znam šta stalno bacate floskule skupo, pretjerano, prepičeno, ne vrijedi te novce, itd., itd. Pa kad netko kupi taj telefon onda krenu klasična pitanja tipa ,,Šta će ti to?" Šta vas boli đoka koliko košta, tko nosi, šta će mu, je li to prenapredno za njega i takve šeme. Gledajte sebe i gotovo. Klasični hrvatski mentalitet gdje uvijek počinjete od drugoga umjesto od sebe samih. 

4 godine
neaktivan
offline
iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series 5 do

Ne znam što se čudiš?!?!

 

Pa nije mi normalno jer smatram (ja osobno) da nije dobar omjer uloženog i dobivenog.

Istu stvar bi rekao kada bi npr. Huawei P30pro ili Galaxy s10 bio 9000kn. itd..

 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
Xiaomi kaže...

Ne znam što se čudiš?!?!

 

Pa nije mi normalno jer smatram (ja osobno) da nije dobar omjer uloženog i dobivenog.

Istu stvar bi rekao kada bi npr. Huawei P30pro ili Galaxy s10 bio 9000kn. itd..

Da ti pravo rečem ne čudim se, dapače, već sam se naviknuo na hrvatske stereotipe i promišljanja. Gledaj, to što ti smatraš je tvoja stvar. Onaj tko hoće ili može ili voli iPhone i njihov je dugogodišnji korisnik, on će ostat lojalan, njegova osobna stvar. Svatko na svoju ruku procjenjuje kvalitetu i ako je zadovoljan i ako može, on će to i platit. 
Evo meni je iPhone 11 Pro Max stigao prekjučer i zbilja sam prezadovoljan al' apsolutno svime. Sustav gladak, fluidan, responzivan, tapneš nešto odmah se otvori, kamera perfekcija - 0.5x, 1x, 2x, itd., baterija 3969mAh - od mog prethodnog uređaja iP8+ veća skoro 1.5x, zvučnici glasni, ne krče, nema šuštanja, uređaj prekrasnog izgleda. Vrijednost mu je u HT-u procijenjena na 15300kn, ja sam ga u prednarudžbi platio 10080kn i uz njega dobio AirPods 2 slušalice s kutijom koja se može žično i bežično punit. Dakle, za 10 tisuća kuna sam kupio stvarčinu i ne mogu ti opisat koliko sam zadovoljan. 

Drži se ti svog Xiaomi-ja, nas jabučare ne kritiziraj. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 11:57 (playjob).
5 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
Po prvi je puta najnoviji model Appleovog iPhonea hrvatskim korisnicima dostupan u isto vrijeme kao u SAD-u

Ako ovo nije dokaz...da je hrvatska postala švicarska,onda stvarno....?

Veliko hvala...KGK...što smo švicarska...i oni posjeti SAD-u...nisu bili zalud
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
HCMAA kaže...
Po prvi je puta najnoviji model Appleovog iPhonea hrvatskim korisnicima dostupan u isto vrijeme kao u SAD-u

Ako ovo nije dokaz...da je hrvatska postala švicarska,onda stvarno....?

Veliko hvala...KGK...što smo švicarska...i oni posjeti SAD-u...nisu bili zalud

 

 

Koja količina gluposti napisana u tri reda. 

Pazi, iPhone se u isto vrijeme prodaje i u SAD-u i u RH, to je mjerilo životnog standarda pojedinih država.
Prouči Ustav RH i nadležnosti predsjednika države ako već nisi, uvidjet ćeš pogrješku u vlastitoj interpretaciji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 12:30 (playjob).
8 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
Spustili ti sa 15 na 10k, mislio sam da stvarno niko ne puši te jeftine marketing fore gdje prwplatis a osjecas se da si dobro prosao. Cini se da sam se prevario 😀.
8 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
Spustili ti sa 15 na 10k, mislio sam da stvarno niko ne puši te jeftine marketing fore gdje prwplatis a osjecas se da si dobro prosao. Cini se da sam se prevario 😀.
9 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
.jpg kaže...
Spustili ti sa 15 na 10k, mislio sam da stvarno niko ne puši te jeftine marketing fore gdje prwplatis a osjecas se da si dobro prosao. Cini se da sam se prevario 😀.

 Za džabe sam ga dobio realno, bagatela. Taman mi je ostalo tih 5 tisuća kuna da si uzmem Apple Watch pete serije i dvije-tri košulje Ralph Lauren, a mogu i tebi neki mobitel. 

13 godina
offline
iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series 5 do

Može neki link gdje je koštao 15 tisuća kuna početni kapacitet od 64GB? Užasno me živcirala ta činjenica, ali nitko nije gledao da su to cijene za modele od 512GB interne pohrane. Realno, ove godine je cijena manja oko 400-500 kuna nego prošle godine (10000 za xs, 9500 za 11 Pro). 

 

Ova izjava uloženo i dobiveno je jako subjektivna. Svima nam je faktor "uloženo" isti, platit ćeš telefon, ali faktor "dobiveno" nije isti svima. Nekome su to performanse pa se može reći da je preskup ili prejeftin, nekome je iOS bitan, nekome je možda integracija tzv ekosustav faktor koji vrijedi više nego 1000E za neki,po speckama, bolji android. Tako da taj hejt je opravdan oko kašnjenja sa svime što android već ima, ali morate shvatiti da ljudi kupuju iz tisuću razloga (šminka, naslikavanja, iOS, ekosustav, brend) tako da se o isplativosti ili skupoći može govoriti iz nekog osobnog pogleda ali se ne bi trebalo generalizirati.

PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
FiCoO kaže...

Može neki link gdje je koštao 15 tisuća kuna početni kapacitet od 64GB? Užasno me živcirala ta činjenica, ali nitko nije gledao da su to cijene za modele od 512GB interne pohrane. Realno, ove godine je cijena manja oko 400-500 kuna nego prošle godine (10000 za xs, 9500 za 11 Pro). 

 

Ova izjava uloženo i dobiveno je jako subjektivna. Svima nam je faktor "uloženo" isti, platit ćeš telefon, ali faktor "dobiveno" nije isti svima. Nekome su to performanse pa se može reći da je preskup ili prejeftin, nekome je iOS bitan, nekome je možda integracija tzv ekosustav faktor koji vrijedi više nego 1000E za neki,po speckama, bolji android. Tako da taj hejt je opravdan oko kašnjenja sa svime što android već ima, ali morate shvatiti da ljudi kupuju iz tisuću razloga (šminka, naslikavanja, iOS, ekosustav, brend) tako da se o isplativosti ili skupoći može govoriti iz nekog osobnog pogleda ali se ne bi trebalo generalizirati.

 Ako se ovaj komentar odnosi na mene, ja ti mogu dokazat slikanjem računa na kojem je jasno vidljivo da je iP11 Pro Max 256GB procijenjen na 15 tisuća kuna. Ne znam odakle ti informacija da ijedan iPhone uređaj kapaciteta 64GB stoji 15 000kn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 14:15 (playjob).
5 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
playjob kaže...
Xiaomi kaže...

Gledam na nabava.net

 

Najjeftiniji iphone 11 (64gb, lcd ekran, hd reza) u Hrvatskoj je 6380kn a najjeftiniji 11pro 64gb 9176kn.

 

Ne znam, nije to meni bas normalno ali eto, tko ima/zeli taj ce i kupiti.

 Šta ti nije normalno? Cijene su formirane ovisno o nizu faktora, oš neš. Ne znam šta stalno bacate floskule skupo, pretjerano, prepičeno, ne vrijedi te novce, itd., itd. Pa kad netko kupi taj telefon onda krenu klasična pitanja tipa ,,Šta će ti to?" Šta vas boli đoka koliko košta, tko nosi, šta će mu, je li to prenapredno za njega i takve šeme. Gledajte sebe i gotovo. Klasični hrvatski mentalitet gdje uvijek počinjete od drugoga umjesto od sebe samih. 

 Takav komentar mozes napisati na bilo kojoj temi ovdje. Cemu uopste forum? CIm se napise nesto protiv jabuke eto dezurnih branilaca dizu se na zadnje noge...

 

Sta tebe briga sta ko pise o appleu? Kupi i uzivaj na nas pusti da pljujemo i hejtamo...

 

 

playjob kaže...
....

Da ti pravo rečem ne čudim se, dapače, već sam se naviknuo na hrvatske stereotipe i promišljanja. Gledaj, to što ti smatraš je tvoja stvar. Onaj tko hoće ili može ili voli iPhone i njihov je dugogodišnji korisnik, on će ostat lojalan, njegova osobna stvar. Svatko na svoju ruku procjenjuje kvalitetu i ako je zadovoljan i ako može, on će to i platit. 
Evo meni je iPhone 11 Pro Max stigao prekjučer i zbilja sam prezadovoljan al' apsolutno svime. Sustav gladak, fluidan, responzivan, tapneš nešto odmah se otvori, kamera perfekcija - 0.5x, 1x, 2x, itd., baterija 3969mAh - od mog prethodnog uređaja iP8+ veća skoro 1.5x, zvučnici glasni, ne krče, nema šuštanja, uređaj prekrasnog izgleda. Vrijednost mu je u HT-u procijenjena na 15300kn, ja sam ga u prednarudžbi platio 10080kn i uz njega dobio AirPods 2 slušalice s kutijom koja se može žično i bežično punit. Dakle, za 10 tisuća kuna sam kupio stvarčinu i ne mogu ti opisat koliko sam zadovoljan. 

Drži se ti svog Xiaomi-ja, nas jabučare ne kritiziraj. 

 Jos jedan koji je kupio da se kurci i pokaze da ima ;)

 

Tako brate reci da se ne patimo citajuci tvoje onanisanje na iphone ;)

 

Kad narastes vidjeces da ima bitnijih stvari u zivotu al to dodje sa godinama ;)

 

9 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
A imaš pravo, gubim vrijeme na pljuvače, nema smisla.
Znadeš li kako se veli? Psi laju, a karavane prolaze.
Idem uživat u vlastitom, 15 tisuća kuna vrijednom, poštenim, da(!), poštenim načinom steknutom, uređaju!
La pa-pa, pljuvači!
5 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
Wow ti si meni idol... Hoces mi biti frend na fb? ;)

15 k za mobitel....
wow......

9 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
Petnaest tisuća za mobitel, tristo tisuća za najnoviji Audi, još jedan, a imamo već dva stana u strogom centru Osijeka, stan u Zadru i još jedan stan, ali u zgradi pored, kupujemo pa ćemo iznajmljivat.
Tebi i takvima poput tebe, da budem brutalno iskren, ne bih ni lijek donio.
5 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
playjob kaže...
Petnaest tisuća za mobitel, tristo tisuća za najnoviji Audi, još jedan, a imamo već dva stana u strogom centru Osijeka, stan u Zadru i još jedan stan, ali u zgradi pored, kupujemo pa ćemo iznajmljivat.
Tebi i takvima poput tebe, da budem brutalno iskren, ne bih ni lijek donio.

 Hahahhahhahahhaha

Koji si ti sampion ;)

 

Ti samo pokazujes da pare ne cine covjeka ;)

 

Ajd nastavi uljepsao si mi dan koji je ionako odlican ;)

5 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
#playjob

Ove godine ne šaljem pismo...Djedu Mrazu... nego tebi...koja ti je adresa:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series 5 do

Koliko dodje carina na robu izvana?

 

Ova cijena za iphone 11, to je 700 USD (koliko dodje u USA bez poeeza) + 25% naseg poreza + 1000kn marze. Naravno ako se placa carina onda je marza manjal ali to je racunica.

 

O cijeni je besmisleno pricatim no Ako cete kupovati novi uredjaj svake godine sigurno da je znacajnije skuplje nego da ga kupujete svakih 5 godina, koliko bi ovakav uredjaj hardverski trebao izdrzati, pa je onda i cijena OK. Naravno,  mozda je pametnije uzeti iPhone 8, jos uvijek je jako aktualan a relativno povoljan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

mozda je pametnije uzeti iPhone 8, jos uvijek je jako aktualan a relativno povoljan.

 Ne radi se tu o pameti nego o kupovnoj moći.

Imam iPhone 8, no 11-icu si na žalost trenutno ne mogu priuštiti.

12 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
playjob kaže...
Petnaest tisuća za mobitel, tristo tisuća za najnoviji Audi, još jedan, a imamo već dva stana u strogom centru Osijeka, stan u Zadru i još jedan stan, ali u zgradi pored, kupujemo pa ćemo iznajmljivat.
Tebi i takvima poput tebe, da budem brutalno iskren, ne bih ni lijek donio.

Hebate pa ti si pravi Baja , stvarno ne znam kakve veze ovaj tvoj post ima sa temom, imaš podforum "Prekenjavanje" pa tam piši

(i da moj tata ima većeg ...)

 

 

 

14 godina
offline
iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series 5 do

3.619 kn za smartwatch lololol wow.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
Pustite covjeka da uziva u svom ajfonu. Volio bi i on sta drugo radit' , ali eto.
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series 5 do

Haha kod Applea je tecaj za USD uvijek 10

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
playjob kaže...
Petnaest tisuća za mobitel, tristo tisuća za najnoviji Audi, još jedan, a imamo već dva stana u strogom centru Osijeka, stan u Zadru i još jedan stan, ali u zgradi pored, kupujemo pa ćemo iznajmljivat.
Tebi i takvima poput tebe, da budem brutalno iskren, ne bih ni lijek donio.

 

To će ti na grobu pisati. Jer ćeš sigurno sve te peneze sa sobom odnijeti...

Ndam se da nećeš prerano mrcnuti, jer će se još nadopisati: "nije stigao ni uživati u tom materijalizmu".

Da se i s Banditićem u nečemu složim: "samo zdravlja..."

 

Dugo nam iPoživio!

9 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
Neću ih nosit sa sobom u grob, al’ ću imat za života. Poživio i ti meni 😁
8 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series

I Jobs je još bar 20+ mislio gurati... mislim da bi se i on složio s Bandićem.

Samo ti zna se: u se, na se i poda se.

6 godina
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series
playjob kaže...
Petnaest tisuća za mobitel, tristo tisuća za najnoviji Audi, još jedan, a imamo već dva stana u strogom centru Osijeka, stan u Zadru i još jedan stan, ali u zgradi pored, kupujemo pa ćemo iznajmljivat.
Tebi i takvima poput tebe, da budem brutalno iskren, ne bih ni lijek donio.

 Dovedi tog audija na crtu da te operem sa kamaton na kojoj radin zadnjih god dana pa ces vidjet da je to bacenih 300k

Trust nobody, become the best !
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11, iPhone 11 Pro i Apple Watch Series

A nije im problem 5+ tisuca za oneplus 7 pro

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice