Iz zraka - votka, projekt koji je NASA nagradila s

poruka: 4
|
čitano: 2.371
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz zraka - votka, projekt koji je NASA nagradila s".
6 godina
protjeran
offline
Iz zraka - votka, projekt koji je NASA nagradila s

Utjehe nema u... zraku?!

frajerica
 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Iz zraka - votka, projekt koji je NASA nagradila s

vrijedi pogledati ruski film saljut 7. ne samo zato što se svi holivudi mogu sakriti u mišju rupu pred njim (zbilja je fenomenalan), nego i zbog scene s votkom prošvercanom na stanicu pa onak bestežinski ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 3
15 godina
offline
Iz zraka - votka, projekt koji je NASA nagradila s

 Čovjek je znao za ovo i prije nego su Murikanci ovo napravili. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iz zraka - votka, projekt koji je NASA nagradi
Ajar kaže...

vrijedi pogledati ruski film saljut 7. ne samo zato što se svi holivudi mogu sakriti u mišju rupu pred njim (zbilja je fenomenalan), nego i zbog scene s votkom prošvercanom na stanicu pa onak bestežinski ... 

 Iako je Saljut 7 dobar film, puno bolji mi je Время первых (Vrijeme prvih, The Spacewalk)

 

Iako u njemu nisu svercali votku, pili su "krepki caj" sa Koroljovom.

 

Topla preporuka za pogledati ako nisi vec odgledao.

 

 

Usput packa jedna mala BUG-u.

 

Aleksej Leonov je umor proslog mjeseca a niste to spomenuli pod rubrikom znanost.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 16:35 (syncmaster245b).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice