Kia razvila robotski prsluk za lakši rad u proizvo

poruka: 6
|
čitano: 2.228
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kia razvila robotski prsluk za lakši rad u proizvo".
15 godina
offline
Kia razvila robotski prsluk za lakši rad u proizvo

lijepo jer znati da ne rade sve baš samo roboti, već se ponekad udruže s čovjekom, kad treba radit' pizdarije. živjeli suživot, pomirba i aktivna miroljubiva koegzistencija! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2019 13:17 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kia razvila robotski prsluk za lakši rad u pro
Ajme...meni je ovo san,ali potpuno od glave do pete...na baterije...ali da neke stvari može i bez baterija...inače ovo će odlično doći starijoj populaciji
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kia razvila robotski prsluk za lakši rad u pro
HCMAA kaže...
Ajme...meni je ovo san,ali potpuno od glave do pete...na baterije...ali da neke stvari može i bez baterija...inače ovo će odlično doći starijoj populaciji

 Na sto da ide, na jabuke?

10 godina
offline
Re: Kia razvila robotski prsluk za lakši rad u pro
Najbolji od sve ove sofisticirane tehnologije su mi nogari iza koljena.
Cudim se kako henry ford ili barem edison nije ovo popularizirao.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kia razvila robotski prsluk za lakši rad u pro
HCMAA kaže...
Ajme...meni je ovo san,ali potpuno od glave do pete...na baterije...ali da neke stvari može i bez baterija...inače ovo će odlično doći starijoj populaciji

 meni i bez toga ide čist fino "rad odozdo", kad je komad gore. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
online
Re: Kia razvila robotski prsluk za lakši rad u pro
O_O_O kaže...
HCMAA kaže...
Ajme...meni je ovo san,ali potpuno od glave do pete...na baterije...ali da neke stvari može i bez baterija...inače ovo će odlično doći starijoj populaciji

 Na sto da ide, na jabuke?

I ovo rješenje od KIE radi bez baterija. Potpuno mehaničko rješenje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice