Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

poruka: 52
|
čitano: 8.430
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu ".
16 godina
odjavljen
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

Ovo je bolje od africke sljive!

Freak Show Inc.
 
18 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
Friday kaže...

Ovo je bolje od africke sljive!

 jesi siguran

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
protjeran
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

Pomislio sam u prvi mah da je to Benny Hill

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

Bilo bi mu i bolje da prodaje afričku šljivu, od šljive barem neka korist, od ovoga nikakva.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

-užas.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

Ja čak mislim da tip nije prevarant nego da on stvarno vjeruje da njegova bioenergija i ti predmeti stvarno smanjuju štetne emisije. Ne želim upotrijebiti pregrubu riječ, ali možda spoj senilnosti i viška želje da se dodatno obogati stvaraju kombinaciju o kojoj čitamo.

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

Baš  čitam i  slušao sam i  u  vijestima  o  njegovoj  mistterrioznoj magičnoj naljepnici  koja  navodno  šttiti  od zračenja  i da  lik  za  to njegovo  izum  čudo traži  3000  kuna  prvo  nek mu bude 

jedna  stvar jasna  neki ljudi rade za  mimimalnu plaću 3000  kuna drugo što me zanima  a  mozda sam  i u krivu  jel  iko  to  dokazao  da  to  čudo  uopće  radi tak kak je on  naveo  iskreno  i  realno  govoreći unatoč tome što je  bio   televiziski čovjek  a danas  je  u  mirovini  mislim da  je  to  samo  prezentiro da bih zgrnuo  brdo  love od  naivaca  pazite  ovo  svako mu da po  3000  kuna  samo 100  ljudi po  3000  to  je  golema  lova  ali za što  pitam se ??  iskreno dati  nekom 3000  kuna  za  nedokazani  komad  papira i što je u njemu  velim  velika je  stvar i  rizik  za  onog ko ne misli  po  mom  zaključku  ovo  je  samo  prodavanje  magle  gde  tip  opet  govoreći želi zaradit na  naivcima a onaj ko ima  viška  love samo nek  daje što  se mene tiče prije bih da imam viška   love  taj  novac  donirao  nekome  ili  si  kupio dobar novi  mobitel  neg utrošit u  to  tzv  njego  magično  čudo

 

Dalibor

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
To će utvrdit Plečko kad bude gostovat kod Miška na rubu pameti.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
16 0 hvala 0
14 godina
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

Joooj...

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
Istovremeno, Bug nema nikakvih moralnih dvojbi zarađujući na reklamama čudotvornih tableta i flastera.
 
10 0 hvala 3
7 godina
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

ako napišeš panacea onda štiti od svih bolesti...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 15:19 (Louis Pluto).
 
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

Nije ništa bolji, a niti gori od raznoraznih Ezo tv-a i čišćenja čakri plamenom svijeće i ostale gluposti.

Očito kad netko plaća reklamu i država ubire porez od istog onda je sve dozvoljeno. Živjelo šarlatanstvo i glupi naivni ljudi.

U današnje vrijeme bi i Mengele mogao imat privatnu kliniku uz dobru reklamu i blagoslov države.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
BarbaVeli kaže...

Ja čak mislim da tip nije prevarant nego da on stvarno vjeruje da njegova bioenergija i ti predmeti stvarno smanjuju štetne emisije. Ne želim upotrijebiti pregrubu riječ, ali možda spoj senilnosti i viška želje da se dodatno obogati stvaraju kombinaciju o kojoj čitamo.

Bioenergija sama po sebi nije mrtvo slovo na papiru, daleko od toga ima tu raznih korisnih stvari ali i koš marketinških glupandarija.

Stobbart kaže...

Nije ništa bolji, a niti gori od raznoraznih Ezo tv-a i čišćenja čakri plamenom svijeće i ostale gluposti.

Očito kad netko plaća reklamu i država ubire porez od istog onda je sve dozvoljeno. Živjelo šarlatanstvo i glupi naivni ljudi.

U današnje vrijeme bi i Mengele mogao imat privatnu kliniku uz dobru reklamu i blagoslov države.

Naivni ljudi su jedna priča, a pokvarena i luda država ili opčenito današnji svjetski poredak je ipak malo bitniji problem jel.Sjeti se malo prošlosti, da nije zezancija nekad su u Americi i kak ti doktore legalno koristili za reklamiranje cigareta.

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
10 godina
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

 

 

Kupujmo hrvatsko!!!

 

Sreća, da postoji zdravi razum, pa ne moram biti takav "domoljub".

 

Sretno Hrvatskoj sa takvim razmišljanjima i čudima koja liječe bez znanstvenih dokaza.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
rambox kaže...

Bioenergija sama po sebi nije mrtvo slovo na papiru, daleko od toga ima tu raznih korisnih stvari ali i koš marketinških glupandarija.

Apsolutno, ako pod bioenergija mislis na dobivanje el. energije i organskih izvora poput biomase, onda da. Al nekako mi se cini da ne mislis na to....

15 godina
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
Porez na glupost. Ako si glup, platiš i miran si ;)
 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
U školama već postoji nešto slično, a zove se raspelo. Spašava dušu, štiti od zla, izvodi na pravi put.

Zašto se u medijima radi sprdnja samo od marginalnih praznovjerja, a ona raširena i duboko ukorijenjena, pa time i puno štetnija, se ignoriraju? Zamislite da RH sa Zalepuginom potpiše sporazum da će se njegov izum poučavat u školama, a on će pisati knjige za taj predmet i imati pravo educiranja i izbora profesora koji će predavati, sve to na račun države. Skandalozno, zar ne?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
35 2 hvala 4
8 godina
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
Bravo!
Life is jazz. Play it cool.
8 godina
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu
Ono da je čovjek ozbiljan i u godinama, pa zato mu treba vjerovati, ne stoji. Koliko ima znanstvenika, isto tako u godinama, koji pričaju slične nebuloze, a ljudi im vjeruju jer govore sa stajališta svojeg iskustva i znanstvene ozbiljnosti. Lako je neukog prevariti.
 
9 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
Visak kaže...
U školama već postoji nešto slično, a zove se raspelo. Spašava dušu, štiti od zla, izvodi na pravi put.

Zašto se u medijima radi sprdnja samo od marginalnih praznovjerja, a ona raširena i duboko ukorijenjena, pa time i puno štetnija, se ignoriraju? Zamislite da RH sa Zalepuginom potpiše sporazum da će se njegov izum poučavat u školama, a on će pisati knjige za taj predmet i imati pravo educiranja i izbora profesora koji će predavati, sve to na račun države. Skandalozno, zar ne?

 Sram te i stid bilo ovako tjerat ljude na razmišljanje...

 

FUJ !!!

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
6 godina
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

Eto, sada sam informiran sto ce moja baka iduce kupiti.

Zena je jednom potrosila 2500kn na žnj nadmadrac a stari prodaje madrace. Nedavno je usred rasprave pocela vikati kako je tehnologija zlo i da je potopila Atlantidu koja je dokazana jer je gledala dokumentarac o tome.

Eto, takvim ljudima se ovakva sranja prodaju, starim i polu-dementnim ljudima koji vise ne znaju bolje. Kako ovo nije za zatvorsku kaznu radi laznog predstavljanja proizvoda i prevare, ne znam.

 
8 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

Moram priznati da sam i ja, kao i svi vi bio sumnjičav prema proizvodu, ali kada sam pročitao da je jedan britanski iscjelitelj kristalima testirao naljepnicu, odmah sam se uvjerio u kredibilitet proizvoda! 

 
13 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
Visak kaže...
U školama već postoji nešto slično, a zove se raspelo. Spašava dušu, štiti od zla, izvodi na pravi put.

Zašto se u medijima radi sprdnja samo od marginalnih praznovjerja, a ona raširena i duboko ukorijenjena, pa time i puno štetnija, se ignoriraju? 

 

Zato što su veća i ukorijenjena praznovjerja njima "istina", i ako se država vodi tim istim praznovjerjima, onda je sve ok, onda je koncenzus da svi imaju pravo na svoje mišljenje, ali ako se država vodi drukčijim stavovima ili stavovima koji se protive praznovjerju, onda je to nametanje mišljenja. Zanimljivo, bez obzira na činjenice, ako većina provodi svoje i time nameće mišljenje manjini, onda je to demokracija, ako je obrnuto, onda su oni žrtve nametanja mišljenja. 

Show program, da se sva energija koja se koristi za ovakve rasprave (ne tu, nego u javnosti) iskoristi kao energija za rad u recimo poljoprivredi, tko zna kakva bi država bili. Ovako, uvijek je lakše laprdat i krivit druge, u tom smo najbolji 

15 godina
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
danen kaže...
 Lako je neukog prevariti.

 na ovom se poučku osniva čitava odgojno-obrazovna politika od 90-ih do danas: proizvodi panjeve koje možeš varati do sudnjeg dana (i još malo poslije). da, postoji razlog zbog kojega sam pobjegao iz prosvjete: ne želim sudjelovati u tome. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
online
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
torrente kaže...
To će utvrdit Plečko kad bude gostovat kod Miška na rubu pameti.

 Što je falilo Dragi ? Imao je svojih bisera (žešćih), ali za dosta toga je bio dobro informiran.

 

Moja majka je kod njega imala praksu 80-ih (defektologija), veli da je bio mentor za poželjeti.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
15 godina
offline
Legendardni televizijski voditelj prodaje zaštitu

-možda.. prisjećam se kako je gosp. Saborski zastupnik, Pernar, priveden na razgovor prije mjesec dana.. zbog liječenja. Ne vidim neki poseban razlog zašto sad po istoj osnovi ne bi bio priveden i gosp. Zalepugin. ... odnosno, ako je pravna država, tad pravila moraju biti jednaka za sve, primjenjivati se na sve, ne selektivno.

-dakle, hoće li netko postaviti pitanje institucijama, policiji, javnom zdravstvu koji tad po istoj osnovi moraju poduzeti .. nešto.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt

Ovaj nista ne lijeci ;)

Samo štiti ;)

15 godina
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt

-ni Pernar nije liječio nego je dao recept, da je liječio bio bi kažnjen za poslovanje bez dozvole itd.

-zaštita od zračenja, time oboljenja je dovoljno blizu da se može tumačiti ako se to želi... (npr što je placebo?), problem je ako se to selektivno ne želi. .. no ono što bi bilo zanimljivije, rezultat, analiza-dokazi-atesti.. vrlo brzo bi se vidjelo da je to obično šarlatanstvo, placebo i sl. nakon čega bi reklamiranje koje je zavaravajuće bilo zabranjeno, kažnjeno ili bi osoba bila pod stručnim nadzorom u zapadnom dijelu grada..

-kad se zabranjuju kineske igračke zbog nedozvoljenih/štetnih sastojaka (npr ljigavci-bor..) to je iz zdravstvenih razloga. Ako neki predmet ''zrači'' tad mora imati odgovarajući atest, npr wlan svaki uređaj, mobitel itd.. i bez tog atesta-deklaracije ne smije na tržitše, čak ne zbog štetnosti nego inteferencije ili spektra radio valova koji je dozvoljen ili zabranjen itd.. ima li takvu deklaraciju ova naljepnica? Jel se netko sjetio to postaviti kao kriterij puštanja neke robe na tržište? Ako zrači, mora, ako ne zrači tad je najobičnija prevara i upravo suprotno od onog što se navodi.. itd.

 

-ima li taj proizvod sve potrebne ateste? Koje? Smije li se bilo koja roba lažno oglašavati, sa svojstvima koja nema? Ako je to zabranjeno, tad za promet takve robe mora postojati atest. Naravno, mi možemo znati da je to jednako ''zračenju'' nekog flastera (ništa) ali to se u reklami navodi. Kriterij ili-ili.. ili je zračenje, pa je reklamiranje točno ali tad atesti, ili je sama reklama laž-zavaravajuća a time i zabrana-kazna itd. To je stvar pravne države, kad postoje zakoni-pravila igre, pridržavati, provoditi, ne selektivno. Pri tome uopće nije važno kakvi su konkretni zakoni, npr da je potrebna deklaracija, sastav, E-brojevi za npr umjetne boje itd sve što vidimo na raznim uređajima, čarapama, sladoledu.. nego to da kad zakoni-pravila postoje, moraju se i provoditi, pa čak i kad se na prvu to ne čini povezano (kao lijek.. jer opet, što je placebo? Placebo prisjetimo se, dokazano, djeluje! Ima li tad svatko pravo prodavati ''kapljicu vode'' kao lijek, braniti se da to nije lijek itd? Ne placebo ima konkretnu namjenu u pravoj medicini, kao sredstvo 'smirivanja' pacijenta, koje čak i pomaže.. ali je diskretno to zabranjeno kao neki proizvod-roba, jer bi nastao kaos..).

 

-zašto bi neki fejk proizvod bio dozvoljeno reklamirati?

-ako nije fejk, tad gdje su atesti?

-utjecaj na zdravlje nije samo stvar lijekova, nego svih roba na tržištu i iz tog razloga mogu biti zabranjene, čak i količine nekih dopuštenih sredstava u sastojcima..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt
ihush kaže...

... čak i količine nekih dopuštenih sredstava u sastojcima..

 upravo dojurih iz jednog trgovačkog lanca za mase u kojem tvrtka koja proizvodi za mase (a furaju se ekskluzivu kvalitete) nudi instant kavu (za mase) koja sadrži (navod s vrećice) "3% kave". ne čini li ti se to malo previše? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
offline
Re: Legendardni televizijski voditelj prodaje zašt

Previse kafe? Pa i jest.... Obicno se navede "u tragovima" ;)

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice