Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonicove z

poruka: 10
|
čitano: 3.580
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonicove z".
13 godina
offline
Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonicove z

100-tinjak modela!? Volio bih vidjeti taj popis, ima ih jedva 50, i to ako ubrajamo Sigmine sa nastavcima na stražnjim elementima.

 

Što se tiče sustava, praktički je mrtav, Panasonicovog mirrorlessa nema u prvih 10 000 camera itema na Amazonu koji je najveći retailer na svijetu.

 

Za koga točno oni rade te "zvijeri" od aparata sa vjerojatno najlošijim autofokusom od svih fotoaparata...

It s just cornflakes...
Moj PC  
1 7 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonico
Panasonic mrtav? Nije u top 10,000 na Amazonu? Haha Kakvih fuki* strucnjaka ima na bug forumu.

On topic, na papiru izgleda kao zvjer. Treba pogledati usporedbu sa REDom.
16 godina
moderator
offline
Re: Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonico
dva_ujutro kaže...
Panasonic mrtav? Nije u top 10,000 na Amazonu? Haha Kakvih fuki* strucnjaka ima na bug forumu.

On topic, na papiru izgleda kao zvjer. Treba pogledati usporedbu sa REDom.

 Mislim da usporedba baš i nema smisla jer su RED kamere doslovno minimalno 4 puta skuplje od S1H. 

8 godina
offline
Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonicove z

Brzo ce sigma i panasonic popunit rupe

Sigma polako izbacuje vrhunske objektive dizajnirane za mirrorless pa ce bit dobra jeftinija alternativa skupim panasonic objektivima.

 

Meni je ovo najzanimljiviji fullframe sistem no to pratim iz ciste zanimacije. Fuji aps-c mi je vise neg dovoljan

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonico
dva_ujutro kaže...
Panasonic mrtav? Nije u top 10,000 na Amazonu? Haha Kakvih fuki* strucnjaka ima na bug forumu.

On topic, na papiru izgleda kao zvjer. Treba pogledati usporedbu sa REDom.

 Činjenice su činjenice, već su jedanput sve totalno zasrali kad su ostali pre dugo na MFT veličini senzora, a ovo je druga takva greška.

 

O čem ti pričaš, kakav RED, to nema veze jedno s drugim. RED ima svoje tržište koje je gradio dugo godina, vidjet ćemo tko je bio u pravu za godinu/dvije ako mount opstane...

It s just cornflakes...
4 godine
protjeran
offline
Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonicove z

Nadam se da je u ovih 4200€ uracunato i tih 100-tinjak objektiva

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonico
Qudek kaže...

100-tinjak modela!? Volio bih vidjeti taj popis, ima ih jedva 50, i to ako ubrajamo Sigmine sa nastavcima na stražnjim elementima.

 

Što se tiče sustava, praktički je mrtav, Panasonicovog mirrorlessa nema u prvih 10 000 camera itema na Amazonu koji je najveći retailer na svijetu.

 

Za koga točno oni rade te "zvijeri" od aparata sa vjerojatno najlošijim autofokusom od svih fotoaparata...

 GH5 je najprodavanija kamera u svom segmentu....rade pobrisi prije nego vise ljudi ovo vidi.

 

https://www.amazon.com/PANASONIC-Digital-Camera-Megapixel-Mirrorless/dp/B01MZ3LQQ5

 

Amazon's Choice. A i ovo sto si rekao sa retailera nije tocno. B and H i Adorama su glavni.

 

13 godina
offline
Re: Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonico
Mitch kaže...
Qudek kaže...

100-tinjak modela!? Volio bih vidjeti taj popis, ima ih jedva 50, i to ako ubrajamo Sigmine sa nastavcima na stražnjim elementima.

 

Što se tiče sustava, praktički je mrtav, Panasonicovog mirrorlessa nema u prvih 10 000 camera itema na Amazonu koji je najveći retailer na svijetu.

 

Za koga točno oni rade te "zvijeri" od aparata sa vjerojatno najlošijim autofokusom od svih fotoaparata...

 "GH5 je najprodavanija kamera u svom segmentu"....rade pobrisi prije nego vise ljudi ovo vidi.

 

https://www.amazon.com/PANASONIC-Digital-Camera-Megapixel-Mirrorless/dp/B01MZ3LQQ5

 

Amazon's Choice. A i ovo sto si rekao sa retailera nije tocno. B and H i Adorama su glavni.

 

 Ok, dodajem * na prijašnji post, panasonicovog full frame mirrorlesa nema nigdje (mislio sam da se podrazumjeva da pricamo o novim aparatima a ne o 2 godine starom aparatu)

 

To si super rekao, u svom segmentu, nabroji mi ostale MFT fotoaparate koji su u tom segmentu konkurencija GH5 koji "dominira"? Panasonic je zato i otišao u k**ac zbog malog senzora.

 

Gotovo sam siguran da Amazon proda više, al s obzirom da ne mogu pronaći dokaz nema nekog smisla prepucavati se oko toga...

 

S druge strane na CISA-inom izvještaju nije ni naveden pod full frame mirrorless kategoriju kad sam zadnji put gledao, jer eto jedva da se prodaje u Japanu, tak da neću ništa brisat.

 

 

EDIT: (plavo - Sony, narancasto - Canon, sivo - Nikon, sveukupno 98% svih Full frame mirrorless aparata)

 

It s just cornflakes...
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 23:35 (Qudek).
12 godina
offline
Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonicove z

U posljednje vrijeme sam jako poceo gledati modele Panasonica i Leice, imaju izvrsna tijela, objektivi su im isti sa Sigma, lijep ecosustav. Ako Canon uskoro ne napravi neki ubojiti mirorless mogao bih mijenjati stranu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Lumix S1H - Hrvatska premijera nove Panasonico
U pravi si. Zeznio sam se. Mislio sam na black magic.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice