Nevenov zakon – adaptacija Mooreovog zakona ali za

poruka: 7
|
čitano: 2.880
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nevenov zakon – adaptacija Mooreovog zakona ali za".
4 godine
protjeran
offline
Nevenov zakon – adaptacija Mooreovog zakona ali za

I Neven lupa samo da bi nešto "ekskluzivno" izjavio i bio po novinama. Gdje su primjeri te dvostruke eksponencijalne funkcije? Glupost je izjava o razvoju do kraja ove godine. Ništa se slično neće dogoditi niti za 10 godina. Uostalom kako on to uopće poredi kvantna sa klasičnim računalima? Kvantna računala (ako ih bude!) će se koristiti za specifične probleme a i za 30 godina će se koristiti klasična računala za mainstream.

 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nevenov zakon – adaptacija Mooreovog zakona al
Ako kvantno nebude moglo pokrenuti Crysis na ultra....onda je to sve skupa za ništa
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Nevenov zakon – adaptacija Mooreovog zakona ali za

mislim da se mačkama neće svidjeti kvantna računala. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nevenov zakon – adaptacija Mooreovog zakona ali za

Meni je cijela ova priča sa kvantnim računalima jedna velika glupost...sve što su napravili u ovih par desetaka godina je puno jako mocnih frizidera, doslovno...niti je itko vidio kako to radi ,niti na kojem principu radi ,kako bi se to uopce moglo izvest. Nikad od nikoga konkretnih odgovora.

Sam Feynman je rekao da svatko tko kaže da razumi kvantu teoriju je ludak ili lazov.

A mislim da je to preduvjet da se nešto konkretno napravi sa tim.

Samo lupanje para u ništa. Da se razumimo ja sam uvijek za ulaganje u znanost. Ali ovo je daleko najveća prevara ikad.

DeaathDealer
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2019 17:57 (MasterOdisasteR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Nevenov zakon – adaptacija Mooreovog zakona al
Reći samo da se nešto kaže..
 
2 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Nevenov zakon – adaptacija Mooreovog zakona al
Ajar kaže...

mislim da se mačkama neće svidjeti kvantna računala. 

 Prvo na kaj sam pomislio kad sam vidio naslov je bilo: kakve veze Ciganović ima s računarstvom? 

 

 

Kruha i igala...
4 godine
protjeran
offline
Re: Nevenov zakon – adaptacija Mooreovog zakona al
fer-de-lance kaže...
Ajar kaže...

mislim da se mačkama neće svidjeti kvantna računala. 

 Prvo na kaj sam pomislio kad sam vidio naslov je bilo: kakve veze Ciganović ima s računarstvom? 

 

 

 To je samo dokaz cime nas hrane u medijima, da je nesto kvalitetnije od toga vjerovatno bi pomislio na nesto drugo

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice