Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Life:

poruka: 14
|
čitano: 3.680
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Life: ".
15 godina
offline
Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Life:

eo se i dalje čudim što nitko nije otkupio prava i pofranšizio poluživot. već je odavno mogla biti gotova čitava serija no sve se svodi samo na dovitljive uratke nekolicine entuzijasta ("minerva", primjerice, je izvrsna). koji q čekaju da se debeli opameti kad neće?! pliva u lovi od dilanja k'o baja patak i boli ga dupendara za jednako laf-life i portal, kao i TF2. nešto malo SC GO ali tek toliko (valjda netko u fušu po noći u valveu nešto prtlja)  

opa! opa!
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 15:13 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Life:

A cuj ovo je mozda testni put za Half-Life 3, mozda po defaultu bude dolazio s nekim VR-o u paketu i sl sheme, nesto opet revolucionarno, tko ce ga znati osim Gabe-a no 12g je vec proslo od zadnjeg naslova a covjek po prirodi voli ici linijom manjeg otpora mozda ga nikad nebudemo niti vidjeli no opet kako veli i sam Gabe "we’ll just have to see"

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
online
Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Life:

Obzirom da je VR sve više zastupljen, a i valveov index treba netko kupiti, morali su se pobrinuti da ponude neki sadržaj. Pretpostavljam da će se od izlaska njihovog vr headseta, njihov razvoj igara vrtiti samo oko vr-a, jer je osjećaj nemjerljivo bolji.

Vrlo je vjerojatno da će se igra moći zaigrati na bilo kojem poznatijem VR hardveru, a ne samo na indexu, kako stoji u tekstu.

 

Ovo su odlične vijesti, ali ono što mene zanima, di je hebeni Portal za VR? Može i kec, duja... svejedno, samo da to isprobam. One fan made verzije su izgubile samo svrhu portala pošto se moguće teleportirati na bilo koje mjesto i dohvatit kocke na beskonačnoj udaljenosti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Life:

Naravno da će se moći igrati sa svim VR uređajima, po onome što sam ja čuo. To je opet mala niša, što bi se reklo, ali za godinu dana kad bi ovo moglo izaći možda baš zbog Half-Life-a VR eksplodira. Kažu da je i Source 2 napokon kompletiran, na kojem bi ova igra trebala raditi. Tako da je za očekivati još igara iz Valve-a u narednom periodu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Li
🙊🤫
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Li
🙊🤫
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Li
🙊🤫
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Li
🙊🤫
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Li
🙊🤫
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Li
🙊🤫
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Li
Sorry za dupli post popizdio mob🤣
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Life:

Kupio sam Oculus Rift S prošli mjesec. Ludnica. Još dobio 2 mjeseca besplatne pretplate na viveport i skoro 700 Vr igara. Arizona Sunshine je bolesno dobra igra. Treba nam AAA igara što više kako bi VR postao zastupljeniji. Večina raspoloživog sadržaja je malo više od demo iskustava i hrpa osrednjih igara. Naravno neka iskustva se mogu izdvojiti. Vjerovatno su svi čuli za beat saber i superhot. Facebook inače mrzim, ali moram prizbati da rade super stvar za VR. Rift S je pristupačan cijenom i FB ulaže u developere. Nedavno su izašle AAA igre Asgards wrath i Stormland. Valve index je dosta skuplji i nije za širu publiku. Naravno treba i Valveu AAA system seller igara.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Li
DuxCro kaže...

Kupio sam Oculus Rift S prošli mjesec. Ludnica. Još dobio 2 mjeseca besplatne pretplate na viveport i skoro 700 Vr igara. Arizona Sunshine je bolesno dobra igra. Treba nam AAA igara što više kako bi VR postao zastupljeniji. Večina raspoloživog sadržaja je malo više od demo iskustava i hrpa osrednjih igara. Naravno neka iskustva se mogu izdvojiti. Vjerovatno su svi čuli za beat saber i superhot. Facebook inače mrzim, ali moram prizbati da rade super stvar za VR. Rift S je pristupačan cijenom i FB ulaže u developere. Nedavno su izašle AAA igre Asgards wrath i Stormland. Valve index je dosta skuplji i nije za širu publiku. Naravno treba i Valveu AAA system seller igara.

 Svakako odigraj Lone Echo i Echo Arena, a Echo Combat ako ti se daje 10€. Odigraj Moss, a možeš i Skyrim Vr ako voliš Tos svijet. Pitanje, kako ti funkcionira softversko štelanje IPD-a? Meni su rift kontroleri otišli nakon 10 mj. korištenja, pa vraćam sve nazad i uzimam quest jer Oculus link provjereno radi odlično.

 

On topic: Nekei glasine kažu da se radnja HL: Alyx događa 4 godine prije zbivanja u HL2

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 10:22 (dax-lax).
8 godina
offline
Re: Nije Half-Life 3, ali je Valve najavio Half-Li

Softversko podešavanje IPD-a na Riftu S je OK za mene. IPD mi je 67mm i nemam nikakvih problema sa naprezanjem očiju. Imao sam također PSVR i Lenovo WMR. Oboje mi je izazivalo mučninu ako sam u igrama namjestio smooth locomotion tj. glatko kretanje. Zanimljivo da Rift S ima najniži refresh rate od ta 3 ali nemam ni trunku mučnine. Arizona Sunshine sam cijeli prešao sa smooth locomotion, i veči dio Talos Principle.

Twitch-Duxcro
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice