Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila

poruka: 24
|
čitano: 7.484
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila ".
10 godina
offline
Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila

policija je vidjela one infografike sa interneta gdje se web prikazuje na povrsini zemlje, a sto se ide dublje dolazi se do kojekakvih cyber opacina.

i dosli su do podzemnog bunkera, logicno. sada su na redu rudnici. bitcoina.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2019 14:04 (trolaslavonska).
 
15 0 hvala 0
12 godina
offline
Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila

650 policajaca! Sto su ocekivali uhapsiti Dr. Evil-a???

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2019 15:50 (kerum).
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila

13 osoba u dobi 20-59 godina? to se zove međugeneracijska solidarnost

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
Zar nije kriminal samo u Hrvatskoj? Čedni i marljivi zapadnjaci isto varaju?! Prvi glas
Mislim, dakle half adder
 
16 3 hvala 0
15 godina
offline
Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila

uncle sam i igre skrivača, jamesbondova.. sve pod nazivom cia, kao i tor i razni vpnovi..

a kao btw, u njemačkoj je prije nešto godina komprimitirano bilo preko milijun modema, frimware za ddos.. eto krivaca, mada ostaje pitanje tko je ubacio firmware.. kinezi-rusi :) ne bi usa-uk mada im je nederlandija kopneni repetitor za nadzor, dok su bunkeri natoa onako nešto što mali pero i ivek s placa koriste godinama i nitko ništa ne zna, dok isti čovac ima neke optužbe stare par desetljeća.. naravno, nije sumnjiv..

-odavno napuštene baze, jer sad su ukraina-rumunjska zanimljive + sirija i jug.. nestao varšavski.

 

.. ali nitko ni slučajno neće postaviti pitanje tko je iza toga, zna li uncle sam što dječica rade?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2019 19:01 (ihush).
 
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
Hrvoje glup si.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
Brk kaže...
Hrvoje glup si.

 

Hrvoje je veliki domoljub i ne voli kad netko kaze da je vani dobro ili sacuvajboze bolje nego u HR. Na svaku takvu opasku ce poceti sipati sarkazam na sve strane.

Zato je sada sretan

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila

Možda i u Udbini dark web serveri rade... :)

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
Friday kaže...
Brk kaže...
Hrvoje glup si.

 

Hrvoje je veliki domoljub i ne voli kad netko kaze da je vani dobro ili sacuvajboze bolje nego u HR. Na svaku takvu opasku ce poceti sipati sarkazam na sve strane.

Zato je sada sretan

 Baš suprotno. Drago mi da svatko nađe svoje mjesto pod suncem. Jedino što nisam demagog, nego realist. Informatičari, kojih je valjda 95% na ovom forumu dobro žive i u RH i u EU. Kad mi netko 16 x kaže kako je ovdje ukurcu, a tamo med i mlijeko upali mi se demagogijski senzor. 

 

I baš mi je drago da ljudi idu. Kad je lokalni izrabljivač i tajkun Boso morao podići plaće trgovcima, jer mu nema tko radit sve je jasno. Ili natpis na zatvorenom kafiću u centru Vinkovaca da je zatvoren radi nedostatka radne snage. Nije radi nedostatka radnika, nego male plaće. I to je dobro, ponuda i potražnja će odrediti cijenu.

 

A što se tiče sreće, svatko je doživljava drugačije. Meni je sreća puna pušnica, skupljanje gljiva u šumi, pecanje i pivo na tribini seoskog kluba. Živio sam vani. Loše vrijeme i 4 zida stana nije za mene ;) živijo!

Mislim, dakle half adder
10 godina
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr

@kerum

 

 

Radi ti se o tome da moraš pokriti veliku površinu prilikom racije. Nitko ne smije od sumljivaca udariti žibe pri tome.

Otuda velika brojka uniformiranih službenika. A, ne zato što su se eto tobože bojali naoružanih čuvara od doktora Evila i njega samoga.

Takve papke rješava umirovljeni pripadnik antiterorističke jedinice lijevom rukom prije doručka.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 1:07 (PzKpfw).
5 godina
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
PzKpfw kaže...

@kerum

 

 

Radi ti se o tome da moraš pokriti veliku površinu prilikom racije. Nitko ne smije od sumljivaca udariti žibe pri tome.

Otuda velika brojka uniformiranih službenika. A, ne zato što su se eto tobože bojali naoružanih čuvara od doktora Evila i njega samoga.

Takve papke rješava umirovljeni pripadnik antiterorističke jedinice lijevom rukom prije doručka.

 Pa i nije bas da su hvatali dilere droge ili nekakve siledzije druge vrste ;)

 

Geekovi ;)

15 godina
odjavljen
offline
Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila

Već vidim obranu "To su računala koja je vojska ostavila, mi nismo imali pristup i nismo ih htjeli ugasiti da ne napravimo problem vojsci. NATO je kriv".

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
hrvooje kaže...
Zar nije kriminal samo u Hrvatskoj? Čedni i marljivi zapadnjaci isto varaju?! Prvi glas

 ma slažem se da treba i to imati na pameti, i iz njihovih gujs'ca ne izlazi Nutella, ali je razlika u uređenoj državi, kad te ulove s prstima u pekmezu, slijedi te prdekana...

 

u feudalnim bantustanima - Rvacka npr. - samo te sud Partije (jer smo ipak nadišli hereditarni feudalizam, ionak su se svi mrčili s kmetovima/kmeticama s više ili manje prisile) može osuditi da osjećaš nekakve posljedice...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
online
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
hrvooje kaže...
Friday kaže...
Brk kaže...
Hrvoje glup si.

 

Hrvoje je veliki domoljub i ne voli kad netko kaze da je vani dobro ili sacuvajboze bolje nego u HR. Na svaku takvu opasku ce poceti sipati sarkazam na sve strane.

Zato je sada sretan

 Baš suprotno. Drago mi da svatko nađe svoje mjesto pod suncem. Jedino što nisam demagog, nego realist. Informatičari, kojih je valjda 95% na ovom forumu dobro žive i u RH i u EU. Kad mi netko 16 x kaže kako je ovdje ukurcu, a tamo med i mlijeko upali mi se demagogijski senzor. 

 

I baš mi je drago da ljudi idu. Kad je lokalni izrabljivač i tajkun Boso morao podići plaće trgovcima, jer mu nema tko radit sve je jasno. Ili natpis na zatvorenom kafiću u centru Vinkovaca da je zatvoren radi nedostatka radne snage. Nije radi nedostatka radnika, nego male plaće. I to je dobro, ponuda i potražnja će odrediti cijenu.

 

 Exactly!

Gledam po gradu, skoro pa nema lanca koji već očajnički ne oglašava na samim dućanima "zaposlite se u ...". Narodu se samo treba složiti u glavi da smo uistinu postali ko Švabe tamo s početka '90-ih. Uživajte, zlatno je doba Rvatistana!

4 godine
neaktivan
offline
Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila

mene samo zanima ko je placao struju za sve te servere..i hoce li mozda na neku aukciju poslije zapijene....

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
kerum kaže...

650 policajaca! Sto su ocekivali uhapsiti Dr. Evil-a???

 

To što je netko u IT-u, ne znači da ne može biti jeben tip. 

 

Nemojte, nikada, nikoga podcjenjivati.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
14 godina
protjeran
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
hrvooje kaže...
 Loše vrijeme i 4 zida stana nije za mene ;) živijo!

Da, ja sam par godina zivio i surfao na havajima, vratio sam se upravo iz ovog razloga... 

 

14 godina
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
fredii kaže...
kerum kaže...

650 policajaca! Sto su ocekivali uhapsiti Dr. Evil-a???

 

To što je netko u IT-u, ne znači da ne može biti jeben tip. 

 

Nemojte, nikada, nikoga podcjenjivati.

 Osobito nas starije IT-evce koji smo, da bi pokazali da smo raspižđeni korisničkim gluparijama, morali teatralno bacati 24" CRT monitore...

 

vi, današnji, odrasli uz LCD-e s tankim okvirima, ste zakinuti za naš klasični schwarzeneggerovski look....

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
Ne bavi se kriminalom...država (uncle sam) ne voli konkurenciju.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 15:36 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
Stric_Jura kaže...

 Osobito nas starije IT-evce koji smo, da bi pokazali da smo raspižđeni korisničkim gluparijama, morali teatralno bacati 24" CRT monitore...

 

vi, današnji, odrasli uz LCD-e s tankim okvirima, ste zakinuti za naš klasični schwarzeneggerovski look....

 

Treniram BJJ i s girjama. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila

ja, herr flick ov d gestapo, das ist walter. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
fredii kaže...
Stric_Jura kaže...

 Osobito nas starije IT-evce koji smo, da bi pokazali da smo raspižđeni korisničkim gluparijama, morali teatralno bacati 24" CRT monitore...

 

vi, današnji, odrasli uz LCD-e s tankim okvirima, ste zakinuti za naš klasični schwarzeneggerovski look....

 

Treniram BJJ i s girjama. 

Blow-Job Jovially ? 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 10:13 (Stric_Jura).
15 godina
offline
Re: Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkr
Stric_Jura kaže...

 

Treniram BJJ i s girjama. 

Blow-Job Jovially ? 

 

Evo još jedan. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
14 godina
offline
Njemačka policija u starom vojnom bunkeru otkrila

Ma trebao sam googlat da je to brazilski jiu-jitsu, samo .... :-)

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice