OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milijardu

poruka: 10
|
čitano: 2.255
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milijardu".
16 godina
neaktivan
offline
OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milijardu

Reklama ili clickbait? Čudno da ne piše koliko puta je preuzet Google Drive.

 

Pretpostavljam da je 80% predinstalirano sa O365 u skolpu triala?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milij
southy kaže...

Reklama ili clickbait? Čudno da ne piše koliko puta je preuzet Google Drive.

 

Pretpostavljam da je 80% predinstalirano sa O365 u skolpu triala?

 A drive inače moraš skidat na novom Android telefonu? I on je predinstaliran a mobile office suite ne dolazi na svim android telefonima - barem mislim.

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milij
Znači tvoja pretpostavka je da je 800 000 000 ljudi uzelo trial za O365 pa dobilo OneDrive?

Ili su ljudi jednostavno skinuli aplikaciju?

GoogleDrive je sustavni dio Googleovih aplikacija za Android i ne mozes bez njega, kao sto ga imas i ako otvoris GMail.

Kao da se pitas imaju li svi iOS korisnici Safari ili iCloud.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Re: OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milij
wyks kaže...
Znači tvoja pretpostavka je da je 800 000 000 ljudi uzelo trial za O365 pa dobilo OneDrive?

Ne, pretpostavka je da je dobar dio njih Samsung korisnik pa ti upakiraju trial O365 kod kupovine uređaja. Bar je tako bilo na S8 kad sam je uzeo.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milij
Znaci pretpostvka je da je Samsung direktno zaslužan za popularnost OneDrivea?

1. Znači da je Samsung prodao 500 000 000 uredjaja?

2. Brojač downloada na Playu ne funkcionira tako.

Pretpostavka ti je u potpunosti kriva.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
8 godina
offline
OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milijardu
Zbog cega je tolko popularan ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milij
Santana kaže...
Zbog cega je tolko popularan ?

 Jer u kombinaciji sa tom pretplatom na office, koju dosta njih smatra dovoljno jeftinom (10€ za 6 kućnih korisnika), nudi 1TB prostora na cloudu (po osobi!)... I aplikacija tj servis je jako dobar. OneDrive je imao "google photos" prije nego google i stvar je funkcionirala odlično, tj dan danas to sve super funka...

Sve Vas Volim
9 godina
neaktivan
offline
Re: OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milij
Santana kaže...
Zbog cega je tolko popularan ?

 Pa meni je to fantastično uz PowerPoint, Word i Excel. Sve dokumente na kojima radim imam instantno dostupne na iPadu, mobitelu, desktopu i laptopu jer se automatski ažuriraju kako ti radiš na njima. Sad sam počeo razmišljati da uzmem i pretplatu da sam bez brige i sa slikama. Daleko mi je praktičnije nego Google Drive jer mi je odma integrirano u programe u kojima radim, čak ni ne moraju biti office programi, samo je bitno da neki drugi program može čitati format. Osobno mi je čak postao draži i Outlook nego Gmail aplikacija u zadnje vrijeme.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 9:18 (JozoBozo121).
16 godina
neaktivan
offline
Re: OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milij
Santana kaže...
Zbog cega je tolko popularan ?

 Jesi ga uopce probao koristiti? Mi u sklopu firme ga svi koristimo i super radi + svatko ima 5TB prostora poslovno + 1TB za personal use. Radi odlicno!

AV/Tech Link Engineer @ Microsoft
8 godina
offline
Re: OneDrive na Google Playu bilježi preko 1 milij
Rei Ayanami kaže...
Santana kaže...
Zbog cega je tolko popularan ?

 Jesi ga uopce probao koristiti? Mi u sklopu firme ga svi koristimo i super radi + svatko ima 5TB prostora poslovno + 1TB za personal use. Radi odlicno!

 Jasno mi je sad.Skroz sam zaboravio na taj Office. Probao sam naravno kad ga dobijes s windowsima.

Osobno sam odabrao pcloud radi lifetime kupnje prostora (kolko je to lifetime vidjet cemo). MS office mi ne treba pa mi to i nije neki bonus, no kome god treba ovo je vrhunska ponuda.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice