Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

poruka: 83
|
čitano: 15.343
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12".
16 godina
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Nikako da se riješe lightning konektora ...

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Utvaram si da će stvarno konačno odlično izgledati  iPhone 
Meni se stvarno dopada dizajn i izgled! 

ATJ Lučko
Moj PC  
5 2 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
ATJLučko kaže...

Utvaram si da će stvarno konačno odlično izgledati  iPhone 
Meni se stvarno dopada dizajn i izgled! 

 Ha, ha .. a ja utvaram da ćete Vi i dalje redom počinjati postove sa glagolom/poštapalicom "utvaram".
Eh budite nostalgiju za onim vremenima kada su sve pismene vježbe iz maternjeg jezika redom počinjale sa: "Jednog lijepog dana ......"

Eh koja su to vremena bila a bilo je tako davno, ali eto uspjeli ste da  vašim veleumnim stilom da prizovete  sjećanje na ta davno čarobno vrijeme.

Živi nam i zdravi bili da Vas nema maštali bi o vama

 

4 godine
protjeran
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Naravno da je najljepsi jer ovo je u stvari potpuno kopirani 4s/5s model, po mnogima i dan danas jedan od najljepsih mobitela uopce, sad zamislite isti takav veci i bez tipke i crnih rubova po ekranu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 18:08 (David00000).
 
5 0 hvala 2
16 godina
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Mislim "notch" postoji zbog senzora koje Iphone ima na prednjoj strani i koji nisu baš malecki (i to kad ne brojimo kameru i zvučnik). Koliko god taj notch bio ružan, druga opcija je da mob izgleda kao Pixel 4, što nekak sumnjam da bi si Apple dopustio.

 

Nisam siguran da Apple ima tehnologiju kojom bi sve te senzore strpali pod ekran (mislim da smo barem 3 do 4 godine od te tehnologije) ili da ih mogu toliko fizički smanjiti da bi stali u ovaj mali gornji rub. Puno je tu kompromisa.

 

Ovaj mob izgleda prekrasno, ali je realno godinama daleko od izlaska na tržište. Ovo je recimo Iphone 15. :)

 

 

 
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
S prednje strane podsjeca na Mi 9T Pro.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Zblija ne razumijem kako se ne uspijevaju rjesiti Lightninga.

 

Taj konektor ni nema mjesta na pinovima za upgrade...a i dalje je USB 2.0.

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
1student kaže...
ATJLučko kaže...

Utvaram si da će stvarno konačno odlično izgledati  iPhone 
Meni se stvarno dopada dizajn i izgled! 

 Ha, ha .. a ja utvaram da ćete Vi i dalje redom počinjati postove sa glagolom/poštapalicom "utvaram".
Eh budite nostalgiju za onim vremenima kada su sve pismene vježbe iz maternjeg jezika redom počinjale sa: "Jednog lijepog dana ......"

Eh koja su to vremena bila a bilo je tako davno, ali eto uspjeli ste da  vašim veleumnim stilom da prizovete  sjećanje na ta davno čarobno vrijeme.

Živi nam i zdravi bili da Vas nema maštali bi o vama

 

 Pusti ti njega. On godinama govori ovaj iphone je super ali sledeci ce biti nesto posebno revolucionarno i sl....

Pogledaj prvu stranu u temi novi iphone ;)

 

Utvara se on vec godinama ;)

 

 

5 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
HAL kaže...

Mislim "notch" postoji zbog senzora koje Iphone ima na prednjoj strani i koji nisu baš malecki (i to kad ne brojimo kameru i zvučnik). Koliko god taj notch bio ružan, druga opcija je da mob izgleda kao Pixel 4, što nekak sumnjam da bi si Apple dopustio.

 

Nisam siguran da Apple ima tehnologiju kojom bi sve te senzore strpali pod ekran (mislim da smo barem 3 do 4 godine od te tehnologije) ili da ih mogu toliko fizički smanjiti da bi stali u ovaj mali gornji rub. Puno je tu kompromisa.

 

Ovaj mob izgleda prekrasno, ali je realno godinama daleko od izlaska na tržište. Ovo je recimo Iphone 15. :)

 

 

 Standardne 3 do 4 godine koliko kaska za konkurencijom.... Apple nema tu tehnologiju ali svi drugi imaju ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Vjerojatno imaju al stoji zaboravljeno negdje u ladici..
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Sale_ds kaže...
Vjerojatno imaju al stoji zaboravljeno negdje u ladici..

 A sto bi i stavili? Godinama prodaju jedno te isto po paprenoj cijeni. Odlicno im ide.... Ti bi nesto mijenjao?

 

Ove godine si dobio brzi punjac u kutiji. Sta hoces vise ipak je 2019 godina ;)

13 godina
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Meni ovo liči na MS Surface dizajn. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Nekak sumnjam da bude to konacni izgled, pogotovo zbog ovih "ostrih" rubova. Od 6-ice su svi zaobljeni na rubovima da ljepse lezi i ne urezuje se u ruku. S ovim bi ergonomija bila poprilicno narusena, na 5 i manjima je bilo ok kad stanu u svaku ruku, ali s smartphoneima danasnjih velicina nebi rekel. 

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
HAL kaže...

Mislim "notch" postoji zbog senzora koje Iphone ima na prednjoj strani i koji nisu baš malecki (i to kad ne brojimo kameru i zvučnik). Koliko god taj notch bio ružan, druga opcija je da mob izgleda kao Pixel 4, što nekak sumnjam da bi si Apple dopustio.

 

Nisam siguran da Apple ima tehnologiju kojom bi sve te senzore strpali pod ekran (mislim da smo barem 3 do 4 godine od te tehnologije) ili da ih mogu toliko fizički smanjiti da bi stali u ovaj mali gornji rub. Puno je tu kompromisa.

 

Ovaj mob izgleda prekrasno, ali je realno godinama daleko od izlaska na tržište. Ovo je recimo Iphone 15. :)

 

 

Vec je bilo leekova da su uspjeli sve ugurati u ovu tanku crtu debljine 1-2 mm.

13 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Mitch kaže...

Zblija ne razumijem kako se ne uspijevaju rjesiti Lightninga.

 

Taj konektor ni nema mjesta na pinovima za upgrade...a i dalje je USB 2.0.

 Zato jer još uvijek zarade na njemu boli glava... 

Znači imaš najbržu internu memoriju, ali prebacivanje većih podataka je na razini 200$ smartphonea 

7 godina
protjeran
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Koja je poenta pisanja clanaka za rendere nekih kvazi umjetnika. Pa mozete svaki dan samo 10 clanaka o tome. I da sumljam da je ikakav leak u pitanju

Moj PC  
3 2 hvala 1
6 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Mitch kaže...

Zblija ne razumijem kako se ne uspijevaju rjesiti Lightninga.

 

Taj konektor ni nema mjesta na pinovima za upgrade...a i dalje je USB 2.0.

 nije potrebno kad je uvijek brži od konkurencije

15 godina
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

kakav čudesan svemirski (gotovo nuklearan) dizajn! da niste napisali da je to telefon, ne bih ga prepoznao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Ajar kaže...

kakav čudesan svemirski (gotovo nuklearan) dizajn! da niste napisali da je to telefon, ne bih ga prepoznao. 

 Mislio bi da je svemir? 

5 godina
protjeran
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Otkad sam ga vidio (da nebude zabune, mislim na render) maštam o njemu svaki dan. Toliko je drugačiji od drugih. Ma, skoro ko crnac među bijelim supremistima :))
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
zuper kaže...
Mitch kaže...

Zblija ne razumijem kako se ne uspijevaju rjesiti Lightninga.

 

Taj konektor ni nema mjesta na pinovima za upgrade...a i dalje je USB 2.0.

 Zato jer još uvijek zarade na njemu boli glava... 

Znači imaš najbržu internu memoriju, ali prebacivanje većih podataka je na razini 200$ smartphonea 

 Vidi se da si Android korisnik. Ja svoj iPhone X nisam ukopcao u kabel otkad ga imam. Punim ga bezicno, a podatke preko kabla nisam prenosio godinama. Kamo bih ih prenosio uopce?

13 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
zoki.zlikowski kaže...
zuper kaže...
Mitch kaže...

Zblija ne razumijem kako se ne uspijevaju rjesiti Lightninga.

 

Taj konektor ni nema mjesta na pinovima za upgrade...a i dalje je USB 2.0.

 Zato jer još uvijek zarade na njemu boli glava... 

Znači imaš najbržu internu memoriju, ali prebacivanje većih podataka je na razini 200$ smartphonea 

 Vidi se da si Android korisnik. Ja svoj iPhone X nisam ukopcao u kabel otkad ga imam. Punim ga bezicno, a podatke preko kabla nisam prenosio godinama. Kamo bih ih prenosio uopce?

 Tipičan odgovor iPhone korisnika. Zašto ja ne bih prebacivao multimediju na ili s mobitela? Današnji smartphonei imaju brdo brze memorije pa mogu poslužiti i kao prijenosni disk.

Ako se naziva Pro, trebao bi i da radi kao takav. Korisniku treba biti na izboru.

4 godine
protjeran
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Ne shvacam te ljude ( ne vas ovdje ) nego tu ekipu koja vec trazi info za novi iP tek je dosao ovaj.

Ovi vec razmisljajun o nasljedniku. Znaci malo se spustit na zemlju i uzivat u zivotu prelose.

Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
zoki.zlikowski kaže...
zuper kaže...
Mitch kaže...

Zblija ne razumijem kako se ne uspijevaju rjesiti Lightninga.

 

Taj konektor ni nema mjesta na pinovima za upgrade...a i dalje je USB 2.0.

 Zato jer još uvijek zarade na njemu boli glava... 

Znači imaš najbržu internu memoriju, ali prebacivanje većih podataka je na razini 200$ smartphonea 

 Vidi se da si Android korisnik. Ja svoj iPhone X nisam ukopcao u kabel otkad ga imam. Punim ga bezicno, a podatke preko kabla nisam prenosio godinama. Kamo bih ih prenosio uopce?

 I sta radis sa silnim gigabajtim multimedije? Backup? Kako? WIFI? ccccc

Nedaj boze imati opciju i kabelom prebaciti na NAS za par minuta.....To je veliko No No....

12 godina
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

lijepo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Posmatrač kaže...

 Pusti ti njega. On godinama govori ovaj iphone je super ali sledeci ce biti nesto posebno revolucionarno i sl....

Pogledaj prvu stranu u temi novi iphone ;)

 

Utvara se on vec godinama ;)

 

 

 iPhone XR, a sada 11 i 11 Pro su najprodavaniji smartfoni na trzistu....a ove godine su potonji i najbolji smartfoni u izboru pa valjda svih relevantnih medija i reviewera. Nije bas sve u izmisljenim revolucijama. Kvaliteta je ipak na (drugoj) razini.

zuper kaže...

 Zato jer još uvijek zarade na njemu boli glava... 

Znači imaš najbržu internu memoriju, ali prebacivanje većih podataka je na razini 200$ smartphonea 

 Ma nesto drugo je to posrijedi. Rijesili bi ga se oni sa iPhoneom X inace jer je sve spremno (napravljen je modul odavno - ugraden TBT3 u 2018 Pro).

No cinjenica da su ga stavili na Airpods Pro govori nesto drugo. Prevelika je fragmentacija i Lightning je jeftiniji za stavljat. Carplay je prakticki ovisan o njemu - a to je svaki auto Americi nakon 2017...

 

No mozda znaju za neki problem s USB-C koji drugi ne znaju, odnosno neki su ga tek sad saznali (npr MBP 16 je prvi uredaj koji moze gurat takve performanse unutar 100W ogranicenja koje ima punjenje preko USB-C, drugi laptopi i dalje moraju drugi konektor npr Dell).

 

Ne znam da li zapravo iPhone uopce treba USB-C. Tu gdje ja zivim svi imaju Lightning, nitko nema USB-C oko sebe, vjerujem u Hrv jos manje.

Nitko ne radi data transfer preko kabla, a Lightning i dalje ima fast charge do 21W.

 

Airplay podrzava 4k HDR i 5.1 s iPhonea....a iPad Pro ima USB-C i 4k izlaz preko njega. Tako da zbilja neke potrebe nema, osim sto bi napokon bio jedan kabel da rula sve...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 20:46 (Mitch).
12 godina
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

i Coca Cola je najprodavanije piće na svijetu i to znači...što? Da je najbolja?

Moraš biti vrlo oprezan kad prodajne rezultate uzimaš kao nekakav argument kvalitete jer se to lako obije o glavu. Android je tri puta prodavaniji OS od iOS-a, dakle (tvojom logikom) je i tri puta bolji?

 

Sve ostalo što si napisao u postu nema nikakvog smisla. Zadržavanje lightninga nema nikakvo pokriće u specifikacijama već je tu isključivo zbog profita. Zajebi demagogiju, teško to na informatičkom forumu prolazi.

 
4 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Samo korisnici Androida razmjenjuju multimediju, iOS korisnici po tebi nemaju tu mogućnost?
Sto se kablova tiče zadnje sam ga na 5-ici koristio za prijenos podataka, cloud, AirPlay i AirDrop funkcioniraju bez greške i ne vidim potrebe za bilo sto drugo nego punjenje kablom.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
5 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Mitch kaže...
Posmatrač kaže...

 Pusti ti njega. On godinama govori ovaj iphone je super ali sledeci ce biti nesto posebno revolucionarno i sl....

Pogledaj prvu stranu u temi novi iphone ;)

 

Utvara se on vec godinama ;)

 

 

 iPhone XR, a sada 11 i 11 Pro su najprodavaniji smartfoni na trzistu....a ove godine su potonji i najbolji smartfoni u izboru pa valjda svih relevantnih medija i reviewera. Nije bas sve u izmisljenim revolucijama. Kvaliteta je ipak na (drugoj) razini.

.....

 Da. I? Kakve to veze ima sa onim sto sam ja napisao? I dachia se prodaje puno bolje od lamborginija? Dachia je bolja?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Čovjek ti je sve lijepo objasnio, no očito ne prihvaćaš argumente koji ti neidu u prilog. Najbolji su mi takvi likovi ko ti sa argumentima “iPhone kupuju samo Ameri jer su glupi” i sl., a živiš tu u naprednoj Hrvatskoj i pametniji si od svih. Čudo da te nije Samsung ili netko od tvojih idola angažirao da podijeliš svoji mudrost sa njima 🙈
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice