PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, nova

poruka: 11
|
čitano: 3.274
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, nova ".
16 godina
offline
PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, nova

Nisam već dugo igrao, jesu išta poboljšali performanse ili je igra i dalje neoptimizirana i trzava s lošom grafikom?

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, n
Igra super radi, svaki patch je donio neke promjene ili poboljsanja neznam u 25g igranja dali se iti jedna igra toliko polirala, no ipak se treba shvatiti da svaka igra s puno igraca na ovakoj mapi moze donijeti svakome tu i tamo koji problemcic.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2019 14:18 (IvanBrekalo).
16 godina
offline
Re: PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, n
IvanBrekalo kaže...
Igra super radi, svaki patch je donio neke promjene ili poboljsanja neznam u 25g igranja dali se iti jedna igra toliko polirala, no ipak se treba shvatiti da svaka igra s puno igraca na ovakoj mapi moze donijeti svakome tu i tamo koji problemcic.

 Kolika su poboljšanja npr. u zadnjih godinu dana? Mislim da se razumijemo nemam ja neku zver od kompa, ali bi očekivao ipak da igra radi stabilno glatko kad skršim sve postavke.

Welcome my son...
4 godine
protjeran
offline
Re: PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, n
Igra je dobila jedno 200gb patcheva😎, nazalost neizgleda niti priblizno kao najbolje mape u bf5 no zato ima za 57% vise igraca i 4x vece mape, ima svoju atmosferu, za mene prava hc pucaljka pogotovo u timu. Meni na i5+rtx 2060 radi na locku od 144fps@fullhd.
 
1 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, nova

Evo skidam je sad ponovno nakon skoro godinu dana :D nadam se da je puno bolje sad. Jedino sto nemam s kim igrati ovdje u Irskoj pa cu sam.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, nova

Edit: Vidim nova erangel mapa izlazi s tim patchem. To ce biti zanimljivo. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2019 16:11 (kameni_zg).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, n
IvanBrekalo kaže...
Igra je dobila jedno 200gb patcheva😎, nazalost neizgleda niti priblizno kao najbolje mape u bf5 no zato ima za 57% vise igraca i 4x vece mape, ima svoju atmosferu, za mene prava hc pucaljka pogotovo u timu. Meni na i5+rtx 2060 radi na locku od 144fps@fullhd.

 Kaj si ugasio u postavkama? Stavi sve na max, pa vidi koliko imaš FPS.

16 godina
offline
PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, nova

Nisu napisali koji nas novi bugovi očekuju 

 

Igra se unapređuje, ali ima i negativnih strana kao hit recognition, čiteri, lagiranje ponekad. Da je na nekom drugom engine-u, bila bi druga priča.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, n
dd.inc kaže...
IvanBrekalo kaže...
Igra je dobila jedno 200gb patcheva😎, nazalost neizgleda niti priblizno kao najbolje mape u bf5 no zato ima za 57% vise igraca i 4x vece mape, ima svoju atmosferu, za mene prava hc pucaljka pogotovo u timu. Meni na i5+rtx 2060 radi na locku od 144fps@fullhd.

 Kaj si ugasio u postavkama? Stavi sve na max, pa vidi koliko imaš FPS.

 Nista nije ugaseno sve na ultra@1080p, zaboravio sam da sam zamjenio grafu 1080ti za rtx 2060(isprike), jos sad kad sam mjerio cudno mi kako imam samo 120 lock u avionu lupa skoro 300fps-a, jedino kad zasteka(kad avion ide u nazad:) zna pasti na 80, 144lock je bilo s 1080ti, isprike, e i i5 8600k je na 5ghz je u kucistu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2019 15:49 (IvanBrekalo).
16 godina
offline
Re: PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, n

Fino si ga kloknuo na petaka 

 

Jedino mi nije jasno zašto si mijenjao 1080 za 2060 - s konja na magarca. Samo nemoj reći da je radi ray tracinga

4 godine
protjeran
offline
Re: PUBG uoči četvrte sezone dobio novi trailer, n
dd.inc kaže...

Fino si ga kloknuo na petaka 

 

Jedino mi nije jasno zašto si mijenjao 1080 za 2060 - s konja na magarca. Samo nemoj reći da je radi ray tracinga

 Postalo mi nepotrebno, pao sam na svega par igara, sezona posla, a i 1080ti poprilicno gusi ovu i5-icu, 1080/rtx2060 taman

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice