Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

poruka: 23
|
čitano: 8.286
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši".
16 godina
offline
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

Mogli bi i Balkan malo procesljati... ovdje je leglo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 16:33 (Adin).
 
5 12 hvala 0
12 godina
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
Adin kaže...

Mogli bi i Balakan malo procesljati... ovdje je leglo.

 Jesi ti pri sebi, ne diraj mi IPTV za 20 kuna :-)

4 godine
protjeran
offline
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

Kad balkanska djeca budu plakala, mama nisam znao hahahahahaha

 
1 5 hvala 0
9 godina
offline
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

VPN ko je izmislio, treba mu nobelovu nagradu dati!  :)

 
13 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
Uff dobro je. Moj “pružatelj usluga” još radi :-)
 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
20 kn? Što dobijes za to? Ja plaćam puno više
16 godina
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
mGT kaže...
Adin kaže...

Mogli bi i Balakan malo procesljati... ovdje je leglo.

 Jesi ti pri sebi, ne diraj mi IPTV za 20 kuna :-)

 DAJ LINK

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
15 godina
online
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

Po dzepovima samo distributere, prodavace, "razbijace" itd. ili klijente takoder?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.9.2019 1:51 (lovac82).
Moj PC  
0 6 hvala 0
10 godina
offline
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

I neka su..

Jedno je krasti pa strimati za sve, a drugo je naplaćivati ono što kradeš..

 

Bio bi red da i ove što prodaju liste malo pročešljaju..

 
5 8 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

E da su im takve akcije kad treba korumpirane i veleizdajnicke politicke guzice loviti gdje bi ovaj svijet bio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 8:29 (bloodborne).
Moj PC  
16 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
boatenga kaže...

I neka su..

Jedno je krasti pa strimati za sve, a drugo je naplaćivati ono što kradeš..

 

Bio bi red da i ove što prodaju liste malo pročešljaju..

 Nemam nista protiv da moj provider zaradi lovu ako je usluga koju dobijam stabilna. To takoder kosta odredene resurse i azurnost.

Balkanci, drzte se :) europol i tako nece u ove nebitne drzave

7 godina
protjeran
offline
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

Na 10s snimke se vidi kako je lijepo uredjen mrezni ormaric - s kakvim sam ja sve radio,

do sad, uredniji nisam vidio - a i ni sam nikad nisam bolje uredjivao (osobito ako se stalno nesto mijenja).

 

Te ljude zaposlit odmah za Networking Managment.

Moj PC  
5 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
kurjeoko kaže...

 Nemam nista protiv da moj provider zaradi lovu ako je usluga koju dobijam stabilna. To takoder kosta odredene resurse i azurnost.

Balkanci, drzte se :) europol i tako nece u ove nebitne drzave

 Mi iz Panonske nizine ionako ne pripadamo Balkanu, kulturni smo i ne otuđujemo neovlašteno tuđi proizvod. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

Ma ovi "naši" su reselleri od resellera od resellera. Njima samo treba pleska jer im liste nikad ne rade kad trebaju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

Ja sad upalio svoju listu da provjerim jel radi i vidi vraga - ne radi. Imam legalnu IPTV uslugu sa svim mogućim paketima (200-300 programa) i opet mi fale stvari koje želim gledati, da uzmem sve providere koji su kod nas dostupni (a moguće je imati uslugu samo jednog) sa svim paketima opet ne bih imao neke programe koje želim gledati. Listu koristim samo za stvari koje ne vidim na normalnoj TV i alternative nema. I što bih ja sad trebao? Dobro da sam pogledao jer u nedjelju sam planirao nešto gledati, idem sad tražit novu listu za kupit. psmtr...

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
jozef kaže...

Ja sad upalio svoju listu da provjerim jel radi i vidi vraga - ne radi. Imam legalnu IPTV uslugu sa svim mogućim paketima (200-300 programa) i opet mi fale stvari koje želim gledati, da uzmem sve providere koji su kod nas dostupni (a moguće je imati uslugu samo jednog) sa svim paketima opet ne bih imao neke programe koje želim gledati. Listu koristim samo za stvari koje ne vidim na normalnoj TV i alternative nema. I što bih ja sad trebao? Dobro da sam pogledao jer u nedjelju sam planirao nešto gledati, idem sad tražit novu listu za kupit. psmtr...

 Da je legalna, kladio bih se da bi ti i dalje radila.

14 godina
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
Grozni_Zabac kaže...
jozef kaže...

Ja sad upalio svoju listu da provjerim jel radi i vidi vraga - ne radi. Imam legalnu IPTV uslugu sa svim mogućim paketima (200-300 programa) i opet mi fale stvari koje želim gledati, da uzmem sve providere koji su kod nas dostupni (a moguće je imati uslugu samo jednog) sa svim paketima opet ne bih imao neke programe koje želim gledati. Listu koristim samo za stvari koje ne vidim na normalnoj TV i alternative nema. I što bih ja sad trebao? Dobro da sam pogledao jer u nedjelju sam planirao nešto gledati, idem sad tražit novu listu za kupit. psmtr...

 Da je legalna, kladio bih se da bi ti i dalje radila.

 Čitaj s razumijevanjem. Legalna IPTV usluga=pretplata kod operatera (A1, HT...). Imam takvu pretplatu s svim mogućim paketima. Naravno da to radi. Iptv LISTU koristim samo za stvari koje ne mogu gledati drugačije. Nekad ju ne upalim po mjesec dana. Komentiram kako je do nekih sadržaja nemoguće legalno doći u HR ma koliko čovjek bio spreman platiti i prisiljen je koristiti ilegalne liste. Zbog restrikcija neke događaje ne možeš kupiti i gledati niti ppv ako nemaš ID lokalnog cable operatera ili slično.

14 godina
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming

Koji sadržaji su ti nedostupni legalno?

14 godina
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
Punti kaže...

Koji sadržaji su ti nedostupni legalno?

recimo ITV, Raisport2, BBC2, a dogodilo mi se jednom da čak niti Eurosport Player pretplatu nisam mogao produljiti jer im nešto nije radilo.
Ako si recimo ljubitelj NBA i želiš gledati određenog igrača/klub možeš ga vidjeti svako peto kolo jer naši ne prenose sve utakmice. Ako si koristio MaxTV nisi to uopće mogao gledati jer se prikazuje na SK, ako si iz tog razloga promijenio operatera pa prešao na A1 onda si se zeznuo jer je od nove sezone NBA na Areni... Uglavnom uvijek se nešto ne može gledati.

4 godine
protjeran
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
Punti kaže...

Koji sadržaji su ti nedostupni legalno?

 Pa neki sportski kanali npr. onda odličan DOKU TV HD ima A1 a nema ga na maxtv...itd itd, znači kolega je htio samo naglasti da postoji određen dio kanala koji postoji kod jednog službenog providera a kod drugog ne i obratno.

I onda su tu ovakvi načini "snalaženja" da se do takvog sadržaja dođe.

Gle mogu oni hapsit i zatvarat ali piraterija se nemože ugušit nikad nije a ni neće. 

Otkineš jednu glavu a izrastu nove tri.

14 godina
offline
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

heh, lista ipak radi. Promijenili su server a meni obavijest otišla u spam folder.

 

P.S. kažu da su imali downtime u trajanju oko 12h. Toliko o Europolovom razbijanju mreže.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 10:12 (jozef).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaming
Pa nije Europol isao primarno na providere, samo nesto malo u Italiji.
Ova akcija je bila usmjerena samo na njihove panele i to samo onima koji koriste XC
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Razbijena mreža pružatelja ilegalnog streaminga ši

Svugdje pajkani pokazu rezultate, bitno je samo da se ne susrecu sa gangsterima i opakim krimosima...

Truth in engineering.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice