Renderi Mate 30 telefona stigli online

poruka: 11
|
čitano: 3.506
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Renderi Mate 30 telefona stigli online".
12 godina
neaktivan
offline
Renderi Mate 30 telefona stigli online

Kruže glasine kako neće biti dostupan za EU tržište. 

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Renderi Mate 30 telefona stigli online
Igor150 kaže...

Kruže glasine kako neće biti dostupan za EU tržište. 

 Informacija je točna, dobio sam info izravno iz Huaweia, biti će predstavljen u Berlinu ali za sad nema prodaje u EU.

12 godina
offline
Renderi Mate 30 telefona stigli online

Evo da i ja potvrdim... Rekli su mi direktno iz Elipsa da model Huawei Mate 30 lite nemaju u planu imati u prodaji.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Renderi Mate 30 telefona stigli online

Koji je k**** dizajnerima ove godine, Pixel 4, iphone 11 i sad Mate 30 pro svi imaju odvratno ruzan camera array iza...

It s just cornflakes...
Moj PC  
4 2 hvala 1
15 godina
offline
Renderi Mate 30 telefona stigli online

s prednje strane me jako podsjeća na prve edge uređaje od Samsunga

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Renderi Mate 30 telefona stigli online

Sve je moguce iako bas i nevidim logiku da ga predstavljaju u europi a nece ga biti u prodaji u europi. Tako su ga mogli onda i u kini predstavit i problem rijesen. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Renderi Mate 30 telefona stigli online
Qudek kaže...

Koji je k**** dizajnerima ove godine, Pixel 4, iphone 11 i sad Mate 30 pro svi imaju odvratno ruzan camera array iza...

 M30p je ljepsi nego ip1 i pix4 zajedno. Meni je dizajn kamere prekrasan, elegantan.

 Dok ova dva navedena izgledaju kao da ih je debil "postavljao".

9 godina
offline
Re: Renderi Mate 30 telefona stigli online
Po meni, optimalni broj kamera je dvije.... Čovjek ima 2 oka.... Cemu onda vise kamera... Nemaju sto drugo staviti pa ajde, stavit cemo po jednu novu kameru svake godine
Moj PC  
0 7 hvala 0
8 godina
offline
Re: Renderi Mate 30 telefona stigli online
Gogy7 kaže...
Po meni, optimalni broj kamera je dvije.... Čovjek ima 2 oka.... Cemu onda vise kamera... Nemaju sto drugo staviti pa ajde, stavit cemo po jednu novu kameru svake godine

 kakve veze ima što imamo dva oka? optimalan broj kamera je 3 - glavna, ultraširoka i telephoto. iako sam ja zadovoljan sa samo jednom.

15 godina
offline
Renderi Mate 30 telefona stigli online

Da stavimo tačku na raspravu o ljepoti kamera sekcije telefona...

morrisoN
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Renderi Mate 30 telefona stigli online

negdje pročitao jesam i to sve radi one zabrane te što će biti prvi bez Google store-a.Do p40 serije do godine sa HarmonyOS ima vremena.

Iako su mogli to nekako iskemijat sa prereinstaliranjem Guglovih aplikacija u ovlaštenim servisima radi jamstva...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 22:28 (Igor150).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice