Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u samo tr

poruka: 9
|
čitano: 3.780
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u samo tr".
16 godina
offline
Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u samo tr

Stvarno bih se ne sjećam...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u sam
Genijalci stvaraju iz ničega...Talenti koriste već dostupna rješenja...i onda ih usavršavaju...inače za njih sam glasao kad su bili u bug.hr....za odlazak u las vegas
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 12:50 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u samo tr

koliko im je država uzela?

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u samo tr

jedino bitno u čitavom tom cirkusu je biti psihički, fizički i materijalno spreman podjednako na uništenje snova jednako kao i na sumanut uspjeh. ovo im je tek početak. još su bebe "na dojenju". ono što ih tek čeka će biti prava kušnja. tad napišite članak o njima (ako budu u stanju). dabogda uspjeli ali umjereno i ravnomjerno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u samo tr

sjecamo se onog iznimno retardiranog sutanja loptica u publiku

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u samo tr

Iako mi je ideja s***e svaka cast deckima na uspjehu i samo naprijed! S obzirom na cemu se sve danas ljudi obogate, oni imaju sjajnu buducnost! Good luck!

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u sam
Gadgeti kaže...

Iako mi je ideja s***e svaka cast deckima na uspjehu i samo naprijed! S obzirom na cemu se sve danas ljudi obogate, oni imaju sjajnu buducnost! Good luck!

 Nije samo sranje nego imaju muda opisivati svoj proizvod inovacijom iako on to nije. Evolucija je u pitanju, a ne revolucija. Ali ocito postoji trziste za to, good for them.

6 godina
protjeran
offline
Re: Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u sam
Matatata krele od zanata kaže...
Gadgeti kaže...

Iako mi je ideja s***e svaka cast deckima na uspjehu i samo naprijed! S obzirom na cemu se sve danas ljudi obogate, oni imaju sjajnu buducnost! Good luck!

 Nije samo sranje nego imaju muda opisivati svoj proizvod inovacijom iako on to nije. Evolucija je u pitanju, a ne revolucija. Ali ocito postoji trziste za to, good for them.

 Inovacija je poboljšanje postojećeg tehnološkog znanja, naprave, nečijega "izuma". dakle, ne mora biti epohalni novi izum koji nikada nije postojao.

 

 

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
10 godina
offline
Sjećate ih se? Upravo su na Kickstarteru u samo tr

Bravo, za vitezove slavonske Ravni!

 

BUG lansira domaći potencijal u svjetsku orbitu.

Svaka čast, dečki!

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice