Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj

poruka: 11
|
čitano: 3.837
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj".
16 godina
odjavljen
offline
Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj

LOL, pa amerikanci da kazu francuzima "bacite se sad svi u sredozemno more" oni bi poskakali kao pingvini

Freak Show Inc.
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj

a zašto ne u dalmaciji? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj
Friday kaže...

LOL, pa amerikanci da kazu francuzima "bacite se sad svi u sredozemno more" oni bi poskakali kao pingvini

 Ne bi, Francuzi bi rekli necemo, te bi onda bi sutke poskakali.

7 godina
protjeran
offline
Re: Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj
Ajar kaže...

a zašto ne u dalmaciji? 

 Zato sto je HDZ razjeb**, uhitio i zatvorio Dalmatinsku Akciju. Tad je vise bio u uporabi termin juzna Hrvatska.

Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj
A sta mu fali u Rusiji? Zasto ne zatrazi azil natrag u USA i kao razlog kaze da ima vrlo interesantne informacije o ruskim politicarima ...? Tko zna sta je on sve saznao u 6 godina rusovanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj
Ajar kaže...

a zašto ne u dalmaciji? 

 

Istra je lijepsa, a moze se tamo vrlo lako sprijateljiti s lokalnim ispicuturama, sigurno da bi uskoro saznali jos ponesto interesantno o zavjerama twin towersa i spustanju na mjesec.

15 godina
offline
Re: Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj
Friday kaže...

LOL, pa amerikanci da kazu francuzima "bacite se sad svi u sredozemno more" oni bi poskakali kao pingvini

 -Trumpek bi jednostavno rekao makaronćiću da ga pošalje s idućom pošiljkom butelja. (i to twitom.. da ne troši mobač).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj
Friday kaže...

LOL, pa amerikanci da kazu francuzima "bacite se sad svi u sredozemno more" oni bi poskakali kao pingvini

Za razliku od Brittansa da ne kažem Englandera? 

5 godina
offline
Re: Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj
Kakve su to državne tajne...koje nisu za građane te iste države...kako uopće država može biti iznad građana poradi kojih postoji...nismo mi još izašli iz pećine...ma koliko neki...gorljivo govorili suprotno
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj
O_O_O kaže...
Friday kaže...

LOL, pa amerikanci da kazu francuzima "bacite se sad svi u sredozemno more" oni bi poskakali kao pingvini

 Ne bi, Francuzi bi rekli necemo, te bi onda bi sutke poskakali.

 

Pa da... francuzi tako glume da su dali nekakav otpor Hitleru, a legli odmah

15 godina
offline
Snowden bi htio dobiti azil u Francuskoj

a sve zbog van klompove fallen madonne with big boobies. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice