Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašine

poruka: 9
|
čitano: 2.113
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašine".
16 godina
offline
Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašine

Još jedan orwelovski trenutak za pamćenje. Živimo u totalitarnom svijetu.

 
6 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašin

Ne samo da živimo u totalitarnom svijetu, već je ovaj svijet potpuno zao i pokvaren, protučovječan i tehnologija služi prvenstveno za ratovanje i porobljavanje ljudi. Ako se uskoro ne rodi neki novi Isus ili barem Neo, sve će otići potpuno kvragu...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2019 16:18 (Kokobil50).
 
0 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašine

ali će im biti onemogućeno plaćanje objava i oglasa ako se utvrdi da ih vlasti kontroliraju bilo financijski, bilo urednički."

 

Da, ako se utvrdi....

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašine

Koliko prate profile antikineske propagandne mašine? Koje države stoje iza njih? Oće i njih isto blokirat?

Malo po malo ćemo se morat počet spuštat u dubine weba za pravim informacijima, jer ovaj površinski sloj je zagađen nepovratno.

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašin
Kokobil50 kaže...

Ne samo da živimo u totalitarnom svijetu, već je ovaj svijet potpuno zao i pokvaren, protučovječan i tehnologija služi prvenstveno za ratovanje i porobljavanje ljudi. Ako se uskoro ne rodi neki novi Isus ili barem Neo, sve će otići potpuno kvragu...

 ak trebaš isuse, vrapče ih je puno. mislim da imaju i neo-a. može humperdoo? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2019 3:48 (Ajar).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašin
Hajde memulica u Hong Kong da vidis sve cari kineskog sistema.
16 godina
offline
Re: Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašin

Hong Kong je nekad davno nešto i značio, ali danas u njegovom zaleđu je megapolis o kojem ti ne znaš ništa. Ako Kinezima pukne film ogradiće ih u rezervat i pokazivati djeci ka primjerke izumrle vrste.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
8 godina
offline
Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašine

Orange baboon Twitter drži u džepu i de facto je privatni kanal za slanje potus rasističkih poruka i motivaciju wasp ekstremista.

Glede "događanja naroda" u Honkongu i npr iznenadne brige desetina tisuća amera za Uygure, dok se (u odnosu na to) neproporcionalno malo kritički piše o latino dijeci nasilno odvojenoj u kaveze na 40c (pardon 104 fahrenheita), sve po US legislativi, o amneziji o Guantanamu da ne pričamo (da, i dalje postoji)...

...Twitter bi mogao početi čistiti pred svojim pragom.

 

 
2 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Twitteru dozlogrdile državne propagandne mašin
memulica kaže...

Koliko prate profile antikineske propagandne mašine? Koje države stoje iza njih? Oće i njih isto blokirat?

Malo po malo ćemo se morat počet spuštat u dubine weba za pravim informacijima, jer ovaj površinski sloj je zagađen nepovratno.

 

 

 

 

 

A neznam prijatelju.
Po mome skromnom mišljenju, nismo ni svjesni kolika je bojišnica moderna tehnologija. Onaj tko guta vijesti da samo Rusija hakira, ili da samo USA kontrolira, ili da samo Kina šipjunira, taj je po meni dooobro naivan.
Ne vjerujem da postoji nijedna država na svijetu, koja ne koristi enormne mogućnosti moderne tehnologije u svrhu propagande, špijuniranja, itd.

Svrstavati se na jednu stranu ovog suvremenog (možemo slobodno reći) WW3 koji se odvija informacijama, poluinformacijama i dezinformacijama, kao i strahovitim pritiscima cenzure, je po meni znak da je osoba nasjela na (bilo čiju) propagandu.


P.S. Jedini ispravni stav, po meni, u vremenu strahovito puno lažnih vijesti je kritičko propitivanje. I ne gutanje svega i svačega. Ima ljudi pa uzimaju kao ultimativnu istinu ako vide u potpisu NYT ili Guardian ili WP i slično. Po meni, nisam siguran ima li danas bezgrešnog autoriteta kojemu bi se moglo slijepo vjerovati na svaku izrečenu informaciju bez provjere.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2019 14:08 (Neuk).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice