Uber ponovno otpušta, ovaj put 350 zaposlenika

poruka: 5
|
čitano: 5.314
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uber ponovno otpušta, ovaj put 350 zaposlenika".
4 godine
protjeran
offline
Uber ponovno otpušta, ovaj put 350 zaposlenika

Dabogda propali. Što prije, to bolje. Lopovska fantomska firma. Made by oni čije se ime ne smije izgovoriti, jerbo smo u demokraciji. Njihovoj.

 
1 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uber ponovno otpušta, ovaj put 350 zaposlenika

Okay. Cekaj. A sta je po tebi alternativa za ovo? Taxi? Hvala, lijepi Uber! 

4 godine
protjeran
offline
Re: Uber ponovno otpušta, ovaj put 350 zaposlenika
3xit@ Dolaze i druge jeftine kompanije. Npr. Cammeo, koji je jeftiniji od Ubera, pa Bolt, itd.. Ono o čemu govorim je Uberovo lihvarenje, uzimanje ogromnog postotka zarade od vozača uz nikakav support. Smeće lopovsko od "firme".
A ni mi putnici nismo sigurni u autu čovjeka koji vozi cijeli dan po suncu za koricu kruha.
4 godine
protjeran
offline
Uber ponovno otpušta, ovaj put 350 zaposlenika

Pa zato imas opcije zahreb taxi, eko taxi, bolt, cammeo. Ovaj onaj, nitko nikoga ne tjera da koristi uberove usluge.

I nitko koga ja znam nije bas imao neka negativna iskustva sa uberom. Ja sam se doduse u taxiju vozio 3x u zivotu i sva tri su bila uberom.

A glede zaposlenika nitko nema po zivot opasan ugovor sa pojedinom firmom pa da te strah za zivotom tjera da radis. Nisi sretan ? Ides dalje.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Uber ponovno otpušta, ovaj put 350 zaposlenika

Ljeto 2018. - slijećem u Split i trebam prijevoz do centra grada i nakon toga putujem busom za Rijeku.

 

Spuštam se do autobusne stanice i vidim karta je oko 20kn do centra grada. Prilazi mi taksist i nudi prijevoz, pitam ga "Koliko je do centra?", odgvara on "Aaaaa 50 dragi", mislim si u sebi pa ok cijena 50kn, komfor auta.

 

Pitam još jednom "Znači 50kn do centra?", a on meni "Pa dragi, kakve kune? 50 eura je do centra!". Ja mu kažem da nema šanse da dam 350kn (avion iz Rotterdama mi je bio 60 eura) i da ću busom. Nakon što je to čuo počeo me indirektno vrijeđat i prekipjelo mi je i otišao sam do policajaca koji su stajali 200m niz cestu da ga udalje.

 

Eto to je moje iskustvo sa taksistom u Splitu.

 

Uber je jedna od boljih stvari koja se dogodila ovom društvu u zadnje vrijeme.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice