Xiaomi Mi Mix 4 možda stiže s periskopskom kamerom

poruka: 7
|
čitano: 2.375
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi Mix 4 možda stiže s periskopskom kamerom".
16 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 4 možda stiže s periskopskom kamerom

Da mi je samo naci nekoga tko uspije iskoristiti 16GB RAM-a na mobitelu u nekom svakodnevnom normalnom koristenju 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 4 možda stiže s periskopskom kamerom

svasta 16GB, da mi je naci onog ko iskoristi 1GB na telefonu.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 4 možda stiže s periskopskom kam

1 GB sam prešao svako malo u Xiaomi Redmiju 1S, sa A2 lite je sada mnogo bolje na 4 GB.  16 gigi je previše, ali 4 GB nije loše imati.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 4 možda stiže s periskopskom kamerom

Kada se samo sjetim perioda od 1997 pa do recimo 2010 godine, dok su izlazili mjesečnici o mobilnoj tehnologiji, kada sam “svršavao” na slike nečega što će tekar uskoro doći na tržište ?!?! 

Danas znam/o kakav će mobilni gadget biti iduće godine već, u detalje specifikacije, osim dva detalja; 

- koliko će dugo trajati sw podrška; 

- koliko će dugo bakterija izdržati sati u jednom ciklusu; 

ostalo je trenutno sve već poodavno poznato. !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 4 možda stiže s periskopskom kam
Korny1603987 kaže...

1 GB sam prešao svako malo u Xiaomi Redmiju 1S, sa A2 lite je sada mnogo bolje na 4 GB.  16 gigi je previše, ali 4 GB nije loše imati.

 

u pitanju je sarkazam s kojim sam se nadovezao na prvi post.

 

ovakvi komentari su se pisali još tamo 2010. godine, kad je bilo kome treba 1GB, ni 512MB nam ne treba u telefonima, ili oni još za koje i dan danas čitam tipa, pa ni moj PC nema toliko RAM memorije.

 

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 4 možda stiže s periskopskom kam
ATJLučko kaže...

Kada se samo sjetim perioda od 1997 pa do recimo 2010 godine, dok su izlazili mjesečnici o mobilnoj tehnologiji, kada sam “svršavao” na slike nečega što će tekar uskoro doći na tržište ?!?! 

Danas znam/o kakav će mobilni gadget biti iduće godine već, u detalje specifikacije, osim dva detalja; 

- koliko će dugo trajati sw podrška; 

- koliko će dugo bakterija izdržati sati u jednom ciklusu; 

ostalo je trenutno sve već poodavno poznato. !!!! 

 

nema toga nazalost.

 

sjecam se kad sam jedne prilike otisao do kioska da sebi kupim nove tako za mobitele, a tamo na naslovnoj "Nokia N95, najbolji telefon na svijetu" ja zinuo do poda.

Isto tako mi smo u BiH imali novine, sad ne mogu da se sjetim je li taj casopis bio iz BiH ili iz Hr ili Srbije, ali tu je uglavnom jedna bila sekcija gdje je bio pofin katalog telefona sa specifikacijama, i naravno sa cijenom, i tako sam se orjentisao za cijene telefona :D

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 4 možda stiže s periskopskom kamerom
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice