Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broja mo

poruka: 13
|
čitano: 6.229
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broja mo".
11 godina
offline
Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broja mo

Vjerujem da će se naći osobe kojima će ova novost dobro doći, no za sebe ne vidim neku korist. Uglavnom prebacujem novce svojoj ženi i imam već pripremljen nalog. Eventualno sto bi mi pomoglo da mi netko pošalje 2D barcod za uplatu i da taj barcod mogu na neki način importirati u aplikaciju, a ne da gs moram printati ili fotkati sa nekog drugog ekrana.

 

Mišljenja sam da bi bilo korisnije Zabi da je uložila napore za m-novčanik za Apple uređaje. Ovako već razmišljam o prebacivanju računa u PBZ. 

 
3 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broj
pa od cega zivis ako placu dajes zeni?
7 godina
offline
Re: Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broj

Premda mu je taktika dobra, znaju da bi rastrajbao pare u prvoj birtiji, a ovak su kod nje na "sigurnom" 

 

 

 

Just kidding 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 18:09 (fer-de-lance).
7 godina
protjeran
offline
Re: Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broj
e46 kaže...
pa od cega zivis ako placu dajes zeni?

 Pa to je old skul, ako nedas pare zeni ide razvod. Zena drzi pare i dalju muzu djeparac.

13 godina
offline
Re: Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broj

Meni vise zena prebacuje,nego ja njoj

7 godina
protjeran
offline
Re: Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broj
galinjo24 kaže...

Meni vise zena prebacuje,nego ja njoj

 Ako te tjesi i meni moja dosta predbacuje. Ali, zar nije normalno da su financije zajednicke.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broj
ivgrgic kaže...

Vjerujem da će se naći osobe kojima će ova novost dobro doći, no za sebe ne vidim neku korist. Uglavnom prebacujem novce svojoj ženi i imam već pripremljen nalog. Eventualno sto bi mi pomoglo da mi netko pošalje 2D barcod za uplatu i da taj barcod mogu na neki način importirati u aplikaciju, a ne da gs moram printati ili fotkati sa nekog drugog ekrana.

 

Mišljenja sam da bi bilo korisnije Zabi da je uložila napore za m-novčanik za Apple uređaje. Ovako već razmišljam o prebacivanju računa u PBZ. 

 

Znači još nisi otkrio da zaba ima mogućnost učitavanja iz galerije slike prilikom skeniranja 2d barkoda

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 20:04 (tome_zd).
11 godina
offline
Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broja mo

sada sam skužio da ima učitavanje 2D bar koda iz aplikacije.

 

Hvala puno

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broj
Ima li ova usluga kakvu prednost u odnosu na Keks pay?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broj
ivgrgic kaže...

Vjerujem da će se naći osobe kojima će ova novost dobro doći, no za sebe ne vidim neku korist. Uglavnom prebacujem novce svojoj ženi i imam već pripremljen nalog.

S IziPayom nema provizije (kuna-dvije) i možeš poslati novce bilo kome čiji IBAN ni ne znaš.

Deckard
14 godina
online
Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broja mo

Poslao sam nasumično na dvadesetak brojeva iz imenika po 200 kn svakom, izgleda da nitko još nema aktiviran izipay. Ne poznajem sve te ljude osobno ali valjda će im sjesti lova. Neugodno mi je zvati i pitati ih oprostite, da li vam je sjelo 200 kn jučer. Bespotrebno maltretirati ljude.

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broj
Ezio kaže...

Poslao sam nasumično na dvadesetak brojeva iz imenika po 200 kn svakom, izgleda da nitko još nema aktiviran izipay. Ne poznajem sve te ljude osobno ali valjda će im sjesti lova. Neugodno mi je zvati i pitati ih oprostite, da li vam je sjelo 200 kn jučer. Bespotrebno maltretirati ljude.

Primatelj ne treba biti u IziPay sustavu već samo treba imati otvoren račun u bilo kojoj banci u HR. Kada platitelj zada nalog za plaćanje, primatelju stiže sms u kojem mu se nudi da se registrira u IziPay sustav ili da klikne na link na kojem će bez registracije samo upisati neki IBAN na koji želi novce. Primatelj ima 48 sati vremena da to odradi prije nego se nalog automatski stornira.

Deckard
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 14:20 (deckard).
12 godina
neaktivan
offline
Zaba IziPay za jednostavno plaćanje putem broja mo

Jesu li u Zabi razmisljali o tome da zaposle dizajnera za svoje aplikacije ili ce im i dalje to raditi netko od developera?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice