Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

poruka: 22
|
čitano: 7.264
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil".
12 godina
offline
Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

Tko je danas miliunaš strašno..i jos strašnije zbog čega se obogatio....

Moj PC  
5 20 hvala 0
9 godina
offline
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
Filip100able kaže...

Tko je danas miliunaš strašno..i jos strašnije zbog čega se obogatio....

 

pa gdje ima publike ima i zarade, to je po meni sve pošteno. povući ću paralelu sa ovim američkim nogometašicama koje su digle prašinu oko novaca, kako su plaćene puno manje nego muški nogometaši, i kako im nogometni savez neće isplatiti ni blizu love kolko bi isplatili muškim nogometašima - za cure OGROMNA novost - ženski nogomet nitko ne gleda, a muški je najbitnija sporedna stvar na svijetu. jebiga, ne diktira diskriminacija plaće, već popraćenost i tržište, ako nisi nikom zanimljiv možeš se jebat

 

meni je fortnite fuj za vidjeti, ali znam da ga hrpa ljudi gleda i igra dakle hrpa love je u tome - i to je sve logično i po meni pošteno

9 godina
offline
Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

Ako je posteno da ljudi koji trce za loptom primaju 2 milijuna eura mjesecno, zasto nebi i igraci video igara. I oni ulazu vrijeme, trude se i zarade lijepu lovu. Sad klinci do 16 godina digli su milijune dolara ovaj vikend na forniteu i neka su. 

Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

Mi smo navikli da su kod nas balkanaca milijunasi lopovi iz nacionalistickih stranka pa smo sokirani ovim :)

 
25 1 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

Pa nisu loši ovi njihovi turniri, sigurno bolje nego da su glavni ljudi u Epicu kupili jahte i nekretnine, jer tko bi to sve mogao pobrojat kasnije, uostalom ovi turniri su dobar marketinški potez.

 
1 0 hvala 0
Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

a mislim ... tamo su klinci od 12 godina tako da je smiješno uopće nešto komentirati.

 

Makar mi je malo žao da nema nekakvog brutalnog natjecanja na stadionu u Forzi Motorsport/Gran Turismo/Asseto Corsa/nešto petnaesto ali ono da se nose virtualne naočale i da se sjedi u bolidima i tako. Mislim da bi to bilo super interesantno za gledati, a ne ove prištave balavce s paperjastom bradom i želatinastim tijelom.

Moj PC  
3 5 hvala 0
6 godina
offline
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

a mislim ... tamo su klinci od 12 godina tako da je smiješno uopće nešto komentirati.

 

Makar mi je malo žao da nema nekakvog brutalnog natjecanja na stadionu u Forzi Motorsport/Gran Turismo/Asseto Corsa/nešto petnaesto ali ono da se nose virtualne naočale i da se sjedi u bolidima i tako. Mislim da bi to bilo super interesantno za gledati, a ne ove prištave balavce s paperjastom bradom i želatinastim tijelom.

 Čisti ad hominem, ali pogledaj malo kako su prištavi balavci uzeli milione $$ dok ti sjediš i tipkaš uvrede na njihov račun xD

Trust nobody, become the best !
14 godina
offline
Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

kaj se sekirate. Sve će to potrošit mama na plastiku i cipele, a tata na aute i kockanje.

Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

a mislim ... tamo su klinci od 12 godina tako da je smiješno uopće nešto komentirati.

 

Makar mi je malo žao da nema nekakvog brutalnog natjecanja na stadionu u Forzi Motorsport/Gran Turismo/Asseto Corsa/nešto petnaesto ali ono da se nose virtualne naočale i da se sjedi u bolidima i tako. Mislim da bi to bilo super interesantno za gledati, a ne ove prištave balavce s paperjastom bradom i želatinastim tijelom.

 ljubomoran?

mislis da je nezasluzeno?

 

zasluzeno koliko i svatko drugi tko je najbolji u svom podruciju, srecom ovdije ima i nesto love...

 

a to sto su klnci, jos bolje za njih, lijep zivot od malena, sto ces bolje ;D

10 godina
neaktivan
offline
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

a mislim ... tamo su klinci od 12 godina tako da je smiješno uopće nešto komentirati.

 

Makar mi je malo žao da nema nekakvog brutalnog natjecanja na stadionu u Forzi Motorsport/Gran Turismo/Asseto Corsa/nešto petnaesto ali ono da se nose virtualne naočale i da se sjedi u bolidima i tako. Mislim da bi to bilo super interesantno za gledati, a ne ove prištave balavce s paperjastom bradom i želatinastim tijelom.

 Imas Gran Turismo FIA Competition kroz cijelu godinu, nazalost sim racing nije niti 10% popularan koliko fortnite i sl igre pa je samim time lova nikakva, ujedno i razlog zasto sam se i povukao iz toga.

 

Svaka cast ovim klincima, sav silan trud se isplatio. Kad njih vidim malo mi je zao sto nisam prije 10 godina naso jos trojicu slicnih i posvetio se potpuno cod 4 sceni na nekih godinu dvije pa kud puklo da puklo....

15 godina
offline
Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

Išao sam pogledati finale i bez komentara na same igrače (tu je vještina vrlo očita), trudio sam se gledati, no igra mi je negledljiva. Kretnje su, iako proračunate, toliko mahnite, boje su toliko jarke, a istovremeno shvatiti "tko tu koga" i "kakvo je stanje" mi je kaotično. Razumijem poantu i zašto se igračima sviđa, no ne kužim gušt u promatranju. Recimo LoL se da pratiti čist vredu. CS isto. Možda da ne gledamo stalno iz igračeve perspektive nego malo zoom out, da vidiš pošteno... I to me natjeralo da razmišljam o ostalim aspektima raznoraznih sportova i nije čudo što mladež sve smatra "sporim". Recimo F1 će sad žrtvovati dobar dio tehnološkog pomaka samo da ima što više "akcije", NBA je već sad trčanje od trice do trice... O filmovima da ne govorim. Sad da gledamo film o Van Goghu ispao bi putnik iz budućnosti koji se borio na Marsu, netko mu otkinuo uho i ubio ženu, pa se vratio u prošlost i liječi slikanjem. 

In vino veritas
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
Adin pozdrav!
Koje su nacionalističke stranke u Hrvatskoj? Nabroji ih sve. Nacionalističke.

Lp
vicious
13 godina
neaktivan
offline
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
LudaRajcica kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

a mislim ... tamo su klinci od 12 godina tako da je smiješno uopće nešto komentirati.

 

Makar mi je malo žao da nema nekakvog brutalnog natjecanja na stadionu u Forzi Motorsport/Gran Turismo/Asseto Corsa/nešto petnaesto ali ono da se nose virtualne naočale i da se sjedi u bolidima i tako. Mislim da bi to bilo super interesantno za gledati, a ne ove prištave balavce s paperjastom bradom i želatinastim tijelom.

 ljubomoran?

mislis da je nezasluzeno?

 

zasluzeno koliko i svatko drugi tko je najbolji u svom podruciju, srecom ovdije ima i nesto love...

 

a to sto su klnci, jos bolje za njih, lijep zivot od malena, sto ces bolje ;D

 

Ne znam baš koliko će im bit lijep život s tolikom količinom para tako mladi. Kratkoročno hoće, ali dugoročno...

5 godina
offline
Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

Koliki je uopce porez na to ? Odnosno koliko im ostane na kraju ? Danci imaju visoke poreze. Ameri isto vole veliku paru oporezovati. Ili su i oni vec odmalena prijavljeni u Monte Carlu ?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
GranDaddo kaže...

... Sad da gledamo film o Van Goghu ispao bi putnik iz budućnosti koji se borio na Marsu, netko mu otkinuo uho i ubio ženu, pa se vratio u prošlost i liječi slikanjem. 

 Možeš li mi potvrditi da taj zaplet (još) nisi copyrightovao?  

 

Prehaotično za gledanje nama koji nismo navikli, onima što gledaju očigledno nije. Verovatno bi se čovek dao utrenirati (nije da imam želju).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
viciousone kaže...
Adin pozdrav!
Koje su nacionalističke stranke u Hrvatskoj? Nabroji ih sve. Nacionalističke.

Lp

 

drago mi je da se ne ide u offtopicarenje. Evo ja ti odgovorim, nacionalisticka stranka u hrvatskoj je HDZ.

 

 

12 godina
offline
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
Pozdrav zorane!
I meni je zasmetalo što je i ovako nebitnu temu pokvario politikom i neznanjem. Valjda nam nije dosta loše politike i političara.
S druge strane on se nije (odgovaram prvo na tvoj komentar, nisam vidio njegov) precizno izjasnio no ti nažalost jesi. Čudi me pošto živiš u mom rodnom gradu da si tako negativan i netolerantan! Ustvari po prijašnjim komentarima i ne čudi, no pošto imaš privilegiju živjeti u mom gradu svako malo me razočaraš.

Uživaj u ljetu, obrazuj se i puni si glavu pozitivnim razmišljanjem.

Lp


vicious
5 godina
offline
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
panem et circenses....lipo mi je baba govorila....sinko igraj videjo-igre...A ne knjige....nema u knjigama para
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali

Prize winnings in New York fall under their own tax that currently sits at 8.82% - meaning that Bugha owes the state around $264,600 just for competing and winning. The state is in for a windfall too, considering they'll take money from everyone involved.

However, it doesn’t end there for Bugha. Ryan from RushB Media calculated that the 16-year-old, despite his young age, also has to stump up the cash to pay the 39.4% amount of the US’ top tax bracket. From his $3 million winners paycheque, that total comes out to an eye-watering $1,182,000 million. 

In total, the battle star would have to deduct $1,446,600 from his total earning, leaving him with a touch over $1,500,000 to do with as he pleases. 

 

 

Evo pronasao sam koliko ce iznositi porez na taj njegov iznos.

14 godina
offline
Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

Neznam zašto se sada svi čude, na Doti 2 klinci godinama vrte milijune:

 

http://dota2.prizetrac.kr/

 

https://www.esportsearnings.com/tournaments

 

https://www.esportsearnings.com/games

 

Još ovoj dole ljestvici treba dotati 30M od ovogodišnjeg Internationala + još bar 1M nagradni fond turnira koji će se igrati do kraja godine..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali mil

dok sam bio djeca, htio sam biti profić u tetrisu i vatrogasac. od vatrogašenja sam odustao no tetris ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Završio Fortnite World Cup, tinejdžeri postali
Ajar kaže...

dok sam bio djeca, htio sam biti profić u tetrisu i vatrogasac. od vatrogašenja sam odustao no tetris ... 

 Ajar's on fire, your blocks are terrified!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice