Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili kako

poruka: 11
|
čitano: 3.810
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili kako ".
15 godina
offline
Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili kako

nadam se da je pučanstvu (poslije čitanja ovog napisa) jasno zašto se za javnim prometalima i ženama ne trči: rezultat i napor ti nitko ne priznaje a "nagrada" nije primjerena "uloženim resursima". dakle, ako već "tejk it", onda "izi". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili k
Zahvaljujući ovom postignuću,na zemlji je zavladao mir...nema više gladi,bolesti...nepravde i sveg ostalog sranja...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 12 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili k
Kakav lik, nevjerojatno!

Tko se ikada bavio trčanjem, pa i poluprofesionalno, zna o kakvom je trkaču riječ.
Još da nije na trenutak zastao na početku te da je mahanje i veselje ostavio za nakon trke - imao bi za 2-3 sekunde bolje vrijeme.
U svakom slučaju MOĆNO!!!
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2019 19:46 (Antiseptik).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili kako

Iako je imao svu silu pomagača i tehnologije.... taj lik je ISTRČAO taj maraton.  ČESTITAM MU  :)

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili kako

Ovo je pobjeda tehnologije, a ne sporta.
Trčanje je super aktivnost, ali ovo po meni brate ne izgleda kao
nadmetanje sa samim sobom u kontekstu brže, više, jače, nego
dajmo da vidimo kako tehnologija može iskoristi sport.

Slučaj sa Armstrongom i Tour de Franceom. Daj da vidimo
kako doping može pomoći čovjeku da izvuče maksimum iz sebe.

Kada je već sve to radi para, neka interesne strane naprave paralelna
natjecanja. Nedopingirani sportaši i oni dopingirani.
Nešto slično kada e-sport guramo pod sport.

Ovakvi maratonci više izgledaju kao vozači bolida formule 1, gdje
se ne natječu vozači kao natjecatelji, nego konstruktori bolida.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
7 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili kako

računalni softveri koriste se već tridesetak godina za poboljšanje motorike sportaša, snimaju, analiziraju svaki pokret, svaki otkucaj srca, proučavaju svaki mišić te poboljšavaju njihov rad... itd..itd

samo čekam kada će to početi raditi i hardverski, ugradnjom boljih "dijelova" u sportaše ili će kao dečki iz grupe Let3 ispaljivati čep iz šupka i trčati na 100 m za 2 sec.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili kako

Ne znam što bi pametno na ovo rekao. Dva sata su još uvijek previše da bi se ja počeo baviti s tim.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili kako

svaka čast Kipchogeu, ali slijedba novokomponovanih trkača (jer je to sad in) ga pretjerano idolizira. Ne znam po čemu je on realno bolji od Bikile ili Gebreselassia. U mojim očima nije. U atletici nema para, to je jasno ali opet neka faca ne bi pristala na takav aranžman. 

Obzirom da rekord ionako ne može biti priznat (jer zečevi nisu trčali cijelu stazu) onda se nisu morali toliko truditi i mogli su otići negdje gdje se staza spušta od 1500m do razine mora (a takvih ima koliko te volja) i tamo bi istrčao ispod 2h bez problema. Ipak čovjek trči 2:02 u regularnim uvjetima. Čisti besmisleni show-off.

Eliud Kipchoge slavodobitno izjavljuje "čovjek nema granica", pa što onda nije trčao 1:50? :-)
No najvažnije od svega je bila promocija INEOS-a, inače jednog od većih/poznatijih svjetskih zagađivača kao zagovaratelja zdravog načina života. Na kraju će to iskoristiti u nekoj mnogomilijunskoj sudskoj parnici i isplatiti se stostruko. PR govno a ne rekord.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili kako

Mogli su na auto montirati veliku ploču koja radi zavjetrinu, kao što se radi kod biciklističkih rekorda. Bilo bi jednako fejk kao i s ovim zečevima.

 

No činjenica da većina ljudi ne može pretrčati 100 metara brzinom kojom maratonci pretrče 42 kilometra (ili čak ultramaraton od 100 km) je fascinantna.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili k
Mogao je prije utrke se najesti graha....tako da u kritičnom trenutku dobija turbo:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
online
Re: Zračni tunel, e-vozila i mnogo znanosti, ili k
Visak kaže...

Mogli su na auto montirati veliku ploču koja radi zavjetrinu, kao što se radi kod biciklističkih rekorda. Bilo bi jednako fejk kao i s ovim zečevima.

 

No činjenica da većina ljudi ne može pretrčati 100 metara brzinom kojom maratonci pretrče 42 kilometra (ili čak ultramaraton od 100 km) je fascinantna.

 pri tako maloj brzini bi taj auto morao biti pola metra ispred njega, što je smetnja. No mogli su iza njega postaviti automobil s nekim ogromnim puhalom za lišće :-)
Slažem se, brzina dugoprugaša je stvarno fascinantna.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice