[Procjena] Asus m3a78

poruka: 9
|
čitano: 4.267
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
[Procjena] Asus m3a78

Stara neke 4 godine jako malo korištena, kao nova, na njoj je AMD Athlon 64 x2 3600+ naravno sa orginalnim hladnjakom sa 4 gb rama! LINK

Koliko bi ona vrijedila?

12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Asus m3a78
CPU kaže...

Stara neke 4 godine jako malo korištena, kao nova, na njoj je AMD Athlon 64 x2 3600+ naravno sa orginalnim hladnjakom sa 4 gb rama! LINK

Koliko bi ona vrijedila?

 Izmedu 120 i 150 kn...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
15 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Asus m3a78
CPU kaže...

Stara neke 4 godine jako malo korištena, kao nova, na njoj je AMD Athlon 64 x2 3600+ naravno sa orginalnim hladnjakom sa 4 gb rama! LINK

Koliko bi ona vrijedila?

 

ploca sama za sebe ni 100kn, mozda ako netko trazi rabljenu da mu je krepao stroj star 5g

proc 50kn

2x2gb ddr800 jos uvijek 200kn

onak ak se vec rijesavas stavis komplet za 300kn i to je to

12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Asus m3a78
gljinoliga kaže...

 Vrati se u rupu u kojoj si i bio jer procjene ti nikako ne idu...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
15 godina
offline
[Procjena] Asus m3a78

Nema potrebe za vrijedanjem i njegova procjena je puno realnija od tvoje. Jest da je staro ali opet 150kn je premalo. 300kn u kompletu je sasvim ok cijena. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Asus m3a78
Patrick_cro kaže...

Nema potrebe za vrijedanjem i njegova procjena je puno realnija od tvoje. Jest da je staro ali opet 150kn je premalo. 300kn u kompletu je sasvim ok cijena. 

 Ja sam rekao onako kako je, a zasto sam rekao pogledaj koliko cesto navrati na forum i kako "odvali" procjenu... Druga stvar, ne citas sa razumijevanjem, ja sam stavio procjenu samo za plocu a ne za cijeli komplet...Komplet vrijedi i 350 kn...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
15 godina
offline
[Procjena] Asus m3a78

Koliko vidim nigdje ne pise da si samo procijenio plocu,nebi covjek bez veze pisao sta je na njoj da ne zeli procjenu za sve  i on je procijenio na 300kn i to je sasvim ok cijena. 

 

EDIT: Pa nebi covjek bez veze pisao koje su komponente gore da ne zeli procjenu u kompletu. 

To je isti ku.. kao da ja napisem msi z77agd65 + i5 3570k + 16gb rama i ti procijenis samo plocu zato jer samo ona pise u naslovu.

Ako je vec napisano onda je normalno da se trazi procjena za sve inace nebi ni pisalo sta je na njoj, ali ajde to je samo moje logicko razmisljanje. 



Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 21:34 (Patrick_cro).
12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Asus m3a78
Patrick_cro kaže...

Koliko vidim nigdje ne pise da si samo procijenio plocu,nebi covjek bez veze pisao sta je na njoj da ne zeli procjenu za sve  i on je procijenio na 300kn i to je sasvim ok cijena. 

 

 Pogledaj naslov ove teme pa onda opet pogledaj moj citat, ako si krivo shvatio nije moj problem, u postu dns sam opet napisao procjenu i za komplet tako da neznam sto ti nije jasno...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
12 godina
offline
Re: [Procjena] Asus m3a78
Tomo53nja kaže...
gljinoliga kaže...

 Vrati se u rupu u kojoj si i bio jer procjene ti nikako ne idu...

 Čovjek je dao procjenu,nebitno bila dobra  ili loša za prodavača,ono što sa procjenom nema veze je ovaj vaš post koji vrijeđa druge samo zato što misle drugačije.Inače za cijeli komplet procjena 300-350 kn.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice