WD3200 i WD2500 HDD

poruka: 6
|
čitano: 686
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
WD3200 i WD2500 HDD

Pozdrav, zanima me procjena dva HDD-a:

 

WD3200BB od 320gb

 

i

 

WD2500 od 250gb

 

 

Diskovi su stari valjda 13-14 godina. Gledao sam na ebayu i njuškalu cijene, i ne mogu vjerovati da ih ljudi prodaju i po 70-80-90 dolara, mislim, za tu lovu se dobije novi disk kakav čovjek poželi? Osobno ne bih za oba dao više od 150kn?!

 

U čemu je kvaka?

15 godina
offline
WD3200 i WD2500 HDD

Mogu se oni prodavati i po 500$ ali nitko normalan to nece kupiti, isti klinac kao sta se prodaje 10 god star hardwer pod novo. ta dva diska ne vrijede skupa niti 100kn a kamoli nesto vise, ostavi se coravog posla i kupi neki novi sa garancijom 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Re: WD3200 i WD2500 HDD
Patrick_cro kaže...

Mogu se oni prodavati i po 500$ ali nitko normalan to nece kupiti, isti klinac kao sta se prodaje 10 god star hardwer pod novo. ta dva diska ne vrijede skupa niti 100kn a kamoli nesto vise, ostavi se coravog posla i kupi neki novi sa garancijom 

 Hvala na odgovoru!

 

Ma ja sam taj koji ih ima i želim ih se riješiti, zato pitam! Malo mi je čudno da ih ljudi za te pare prodaju, suludo. 

15 godina
offline
Re: WD3200 i WD2500 HDD
Ma na ebayu mozes svasta naci po suludim cijenama, pogotovo hardwer precijenjen, rijetko kad se nadje dobra ponuda I to ode brzo. Ako ti ne koriste rijesi ih se ili bolje da stavis neke vazne podatke na njih na svaki po jednu kopiju pa si siguran za podatke. Ja sam tak napravio sa svojim starim hdd.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Re: WD3200 i WD2500 HDD
Patrick_cro kaže...
Ma na ebayu mozes svasta naci po suludim cijenama, pogotovo hardwer precijenjen, rijetko kad se nadje dobra ponuda I to ode brzo. Ako ti ne koriste rijesi ih se ili bolje da stavis neke vazne podatke na njih na svaki po jednu kopiju pa si siguran za podatke. Ja sam tak napravio sa svojim starim hdd.

 

Hvala na odgovorima! ;)

11 godina
offline
WD3200 i WD2500 HDD

za 100kn se nadje hdd od 50gb, za 150-200kn 1tb i to sa jamstvom.

za 300kn uzmes novi hdd od 1tb sa 2 god jamstva tako da ovo ne vrijedi puno...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice