Altcoins - Pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 506
|
čitano: 243.771
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
12 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Pozdrav svima,

Neznam jel postoji konkretno tema bas sa ethereum, pa ako sam fulala temu pls.usmjerite me... ugl rudarim eth i imam 2eth i htijela bi sa etheremine-a prebaciti na wallet, tipa coinbase da si mogu odamh povuc novce, al ne znam kako... 

 

Hvala na odgovoru unaprijed  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
crna.pantera0406 kaže...

Pozdrav svima,

Neznam jel postoji konkretno tema bas sa ethereum, pa ako sam fulala temu pls.usmjerite me... ugl rudarim eth i imam 2eth i htijela bi sa etheremine-a prebaciti na wallet, tipa coinbase da si mogu odamh povuc novce, al ne znam kako... 

 

Hvala na odgovoru unaprijed  

 Ako zelis izvuc novce, najbolje probati nekome prodati za kes.. dakle on tebi lovu, ti direkt njemu posaljes ETH na wallet

14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
crna.pantera0406 kaže...

Pozdrav svima,

Neznam jel postoji konkretno tema bas sa ethereum, pa ako sam fulala temu pls.usmjerite me... ugl rudarim eth i imam 2eth i htijela bi sa etheremine-a prebaciti na wallet, tipa coinbase da si mogu odamh povuc novce, al ne znam kako... 

 

Hvala na odgovoru unaprijed  

 Nije mi baš jasno ovo boldano...Pa ethermine sam automatski šalje na wallet kojeg si zadala. Morala si dati svoju adresu ethereum walleta i na nju ti isplaćuje.

Pretpostavljam da rudariš preko Claymore minera i tu si prilikom konfiguracije .bat filea morala dati i ethereum adresu svoju:

(npr. EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal <Your_Ethereum_Address>.<RigName> -epsw x

14 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Skuzio sam da bitcoin mjenjacnica malo previse dere (oko 12%?)

A vidim da coinbase ima 4% fee na karticne uplate... jel to bude isto brzo vidljivo kad se uplati? Kakva su vasa iskustva?

Onda s Coinbasea mogu isto staviti na Binance npr bez problema?

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 11:47 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
rebelsy kaže...

Skuzio sam da bitcoin mjenjacnica malo previse dere (oko 12%?)

A vidim da coinbase ima 4% fee na karticne uplate... jel to bude isto brzo vidljivo kad se uplati? Kakva su vasa iskustva?

Onda s Coinbasea mogu isto staviti na Binance npr bez problema?

Ja sam upravo preko coinbasea usao, ako im uplatis na SEPA racun koristenjem IBAN-a i naznacis svoj kod kao svrhu uplate, tada nemas niti ta 4% - cjelokupan iznos ti sjeda na racun (meni je sjelo unutar 12h, ali moze potrajati i do 2 dana). Coinbase zarađuje na razlici tecaja (kupovni/prodajni) tako da bi trebao pripaziti kolika su im odstupanja od cijena na drugim mjenjacnicama i coinmarketcapu. Nakon toga transfer na npr ETH wallet pri Binance marketu ide jako brzo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Znaci oni jos podmuklije deru kozu...

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
16 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Evo jedno pozitivno iskustvo sa bitcoin-mjenjacnica.hr, jutros uplatio, u roku 2 sata bio BTC na računu

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
rebelsy kaže...

Skuzio sam da bitcoin mjenjacnica malo previse dere (oko 12%?)

A vidim da coinbase ima 4% fee na karticne uplate... jel to bude isto brzo vidljivo kad se uplati? Kakva su vasa iskustva?

Onda s Coinbasea mogu isto staviti na Binance npr bez problema?

 Ja sam uplaćivao na Coinbaseu preko kartice i u roku od 10sec mi bude sve vidljivo.

12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Liverpool1892 kaže...
rebelsy kaže...

Skuzio sam da bitcoin mjenjacnica malo previse dere (oko 12%?)

A vidim da coinbase ima 4% fee na karticne uplate... jel to bude isto brzo vidljivo kad se uplati? Kakva su vasa iskustva?

Onda s Coinbasea mogu isto staviti na Binance npr bez problema?

 Ja sam uplaćivao na Coinbaseu preko kartice i u roku od 10sec mi bude sve vidljivo.

 Jel tu oderu 4% od iznosa kojeg uplacujes?

 

Ja sam vec vise od pola godine u ovome i dosad sam svaki put preko btc mjenjacnice uzimao.. imam i coinbase i kraken account, ali nikad dosad nisam uplacivao sepom ili karticom..

6 godina
protjeran
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Radio sam SEPA transfer preko internet bankarstva, dvaput po 1500 kn uplate u Kraken. Oba puta mi je banka uzela 85 kn provizije. Na Kraken je sjelo bez provizije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
assassin.st kaže...

 Jel tu oderu 4% od iznosa kojeg uplacujes?

 

Ja sam vec vise od pola godine u ovome i dosad sam svaki put preko btc mjenjacnice uzimao.. imam i coinbase i kraken account, ali nikad dosad nisam uplacivao sepom ili karticom..

 Oko 30tak kuna su uzeli proviziju

14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Liverpool1892 kaže...
assassin.st kaže...

 Jel tu oderu 4% od iznosa kojeg uplacujes?

 

Ja sam vec vise od pola godine u ovome i dosad sam svaki put preko btc mjenjacnice uzimao.. imam i coinbase i kraken account, ali nikad dosad nisam uplacivao sepom ili karticom..

 Oko 30tak kuna su uzeli proviziju

 30 kuna prozivije, ali koliko su te jos zakinuli u razlici na tecaju od coinmarketcapa i njihovom?

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
rebelsy kaže...
Liverpool1892 kaže...
assassin.st kaže...

 Jel tu oderu 4% od iznosa kojeg uplacujes?

 

Ja sam vec vise od pola godine u ovome i dosad sam svaki put preko btc mjenjacnice uzimao.. imam i coinbase i kraken account, ali nikad dosad nisam uplacivao sepom ili karticom..

 Oko 30tak kuna su uzeli proviziju

 30 kuna prozivije, ali koliko su te jos zakinuli u razlici na tecaju od coinmarketcapa i njihovom?

Evo ja mogu tocno reci za Coinbase:

0 fee za SEPA uplatu

9€ fee za kupovinu ETH u vrijednosti 1000€

i jos 50€ na razlici u tecaju

Znaci ukupno su uzeli 6% na 1000€

14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

i koliko banka jos za SEPA transfer? 85 kn?

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
rebelsy kaže...

i koliko banka jos za SEPA transfer? 85 kn?

0% -> 1000€ sam uplatio preko netbankinga i 1000€ mi je sjelo na coinbase racun.

 

BTW ja sam u DE tako da imam tekuci racun u €

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 20:16 (kerum).
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

 Jesu jeftini u pm. Bio sam budala kad ga nisam kupio za 400kn.

12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
mac92 kaže...

 Jesu jeftini u pm. Bio sam budala kad ga nisam kupio za 400kn.

 Jebiga, na sluzbenoj stranici je skočila cijena na 95€, uz cekanje na isporuku do kraja 3. mjeseca..

7 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Pozdrav. Zanima me koji je najjednostavniji način za isplatiti novac (u Ethereumu) sa Jaxx walleta na Skrill ili PayPal, odnosno je li to uopće moguće? Hvala.

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Snoozly kaže...

Pozdrav. Zanima me koji je najjednostavniji način za isplatiti novac (u Ethereumu) sa Jaxx walleta na Skrill ili PayPal, odnosno je li to uopće moguće? Hvala.

 mene isto zanima :)

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
14 godina
online
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
assassin.st kaže...
mac92 kaže...

 Jesu jeftini u pm. Bio sam budala kad ga nisam kupio za 400kn.

 Jebiga, na sluzbenoj stranici je skočila cijena na 95€, uz cekanje na isporuku do kraja 3. mjeseca..

prije nove godine sam ga platio 600 kn u linksu. Još sam mislio da sam skupo prošao.

I jesam. Ali ovo je već fakat previše.

PSN - darklydexter
16 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

A cuj, ako mislis na njemu drzati pola etha, je puno je...

 

a ako mislis gore cuvati par stotina etha, tada ti cijena od 1000 kn i nije neki problem

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
rebelsy kaže...
Snoozly kaže...

Pozdrav. Zanima me koji je najjednostavniji način za isplatiti novac (u Ethereumu) sa Jaxx walleta na Skrill ili PayPal, odnosno je li to uopće moguće? Hvala.

 mene isto zanima :)

 Morate prebaciti na neku mjenjacnicu pa onda se moze ja koristim Bitpanda zato sto izmedu ostalog imam DE racun a oni podrzavaju instant uplatu direkt preko DE tekuceg. Verifikacija je isto jednostavna i gotova u 10ak min. Preko videopoziva dovoljna je osobna za verifikaciju iako i bez verifikacije je limit za podizanje dosta visok samo za uplate je ograniceno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Hvala na pomoći. Prebacio sam novac sa Jaxxa na BitPanda te onda na Skrill, na kraju kupio igru i to sve u malo više od pola sata :) Samo mi se ne sviđa što se na BitPanda ne može prikazati neka druga valuta osim eura.

14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Kant kaže...

A cuj, ako mislis na njemu drzati pola etha, je puno je...

 

a ako mislis gore cuvati par stotina etha, tada ti cijena od 1000 kn i nije neki problem

 Jbg, nemam par stotina etha. Imam nešto, čekam bolje dane marketa.

16 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Pa ako nemas previse onda prebaci na jaxx

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Snoozly kaže...

Hvala na pomoći. Prebacio sam novac sa Jaxxa na BitPanda te onda na Skrill, na kraju kupio igru i to sve u malo više od pola sata :) Samo mi se ne sviđa što se na BitPanda ne može prikazati neka druga valuta osim eura.

 oko 11% te isto oderu...

znaci 13% kad kupujes, 11% kad prodajes, jos ovo kad trgujes... bome, skup sport :/

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 23:11 (rebelsy).
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Deru svi puno, kod njih mi je dobro sto su stvarno brzi i radi sve bez problema. Firma je iz Austrije pa je zato valjda sve u Eurima

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Momci, ima ko kakvu ideju.? Iman sad blizu 100 eura Ethereuma na Exodus walletu. Rudiaria san s Clymorea na Exodus wallet. Stari. I nakon updatea, generira mi je novi wallet, sad preko adrese starog na netu mogu nać koliko iman. Al kako nastavit rudarit na to kad ovaj Exodus sam generira novi wallet nakon updatea, WTF?

15 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Trenutno koristim Kucoin.

Koji od ovih: Bittrex, Binance, Poloniex, Kraken, CoinExchange.io, Ether Delta ili neki kojeg mozete preporuciti ima istu proceduru registracije kao Kukoin (bez osobne i ostalih fora, samo mail...)?

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice