Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava izdvojena tema

poruka: 695
|
čitano: 238.042
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Bestija kaže...
rebelsy kaže...

Sta mislite o Stellaru i Cardanu?

Ja bi preporučio da se suzdržite od svake kupnje.

Naravno samo moje mišljenje.

 

 A sta bi ti kupio??

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
6 godina
protjeran
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Bestija kaže...
rebelsy kaže...

Sta mislite o Stellaru i Cardanu?

Ja bi preporučio da se suzdržite od svake kupnje.

Naravno samo moje mišljenje.

 

 Volio bih vidjeti i neke argumente. Ne samo odgovor DA-NE.

16 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
rebelsy kaže...
Bestija kaže...
rebelsy kaže...

Sta mislite o Stellaru i Cardanu?

Ja bi preporučio da se suzdržite od svake kupnje.

Naravno samo moje mišljenje.

 

 A sta bi ti kupio??

 Ja sam pisao prije mijesec dana da bi shortao ali sad je kasno za to.

Kupio nebi možda prodao ali ne još.

16 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Paolo Maldini kaže...
Bestija kaže...
rebelsy kaže...

Sta mislite o Stellaru i Cardanu?

Ja bi preporučio da se suzdržite od svake kupnje.

Naravno samo moje mišljenje.

 

 Volio bih vidjeti i neke argumente. Ne samo odgovor DA-NE.

 Dosta je vidit graf.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Bestija kaže...
footballer kaže...

Za dugoročni hold je i ovo ok

 Ne bih se složio ali naravno svako ima drugačije viđenje stvari.

Ja mislim da neće biti novih vrhova i da će biti velikih i paničnih rasprodaja na kriptovalutama.

Mislim da se tu može još uvijek dobro zaraditi ali i da su preveliki rizici pa neka svako odluči.

 Vrlo lako moguće da će doći do još nekog pada, no dosada mi se svaki put isplatilo poslušati Buffeta: "Be fearful when others are greedy and greedy when others are fearful". Dakako da bi bilo bolje kupiti Ethos da padne još ispod ovog, no znao sam propustiti par dipova baš iz tog što si rekao, pa ću radije sad uložiti još malo. Trenutno je stanje takvo kakvo je, no mislim da je to uzrokovano ovim FUD-om od strane Koreje, koja je najavila ban kriptotradinga pa onda odustala od tog. 

 

Naravno, treba biti vrlo pažljiv. Općenito pričajući, nemojte ljude ispitivati što da kupite ili prodate, pogotovo u ovakvom crvenom marketu. Nitko ne želi biti odgovoran za vaš neuspjeh ukoliko krene po krivom. 

16 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
footballer kaže...
Bestija kaže...
footballer kaže...

Za dugoročni hold je i ovo ok

 Ne bih se složio ali naravno svako ima drugačije viđenje stvari.

Ja mislim da neće biti novih vrhova i da će biti velikih i paničnih rasprodaja na kriptovalutama.

Mislim da se tu može još uvijek dobro zaraditi ali i da su preveliki rizici pa neka svako odluči.

 Vrlo lako moguće da će doći do još nekog pada, no dosada mi se svaki put isplatilo poslušati Buffeta: "Be fearful when others are greedy and greedy when others are fearful". Dakako da bi bilo bolje kupiti Ethos da padne još ispod ovog, no znao sam propustiti par dipova baš iz tog što si rekao, pa ću radije sad uložiti još malo. Trenutno je stanje takvo kakvo je, no mislim da je to uzrokovano ovim FUD-om od strane Koreje, koja je najavila ban kriptotradinga pa onda odustala od tog. 

 

Naravno, treba biti vrlo pažljiv. Općenito pričajući, nemojte ljude ispitivati što da kupite ili prodate, pogotovo u ovakvom crvenom marketu. Nitko ne želi biti odgovoran za vaš neuspjeh ukoliko krene po krivom. 

 Je, samo vrijednost kriptovaluta je upitna s obzirom na dionice. I sam Buffet je rekao da ne bih kupovao kriptovalute ni u najvećem ludilu.

Možda ako vjerujete, kupnja bitcoina između 7500-8000 možda čak između 5000-5500.Ja sam siguran da će  ići ispod toga ali ako se možete i znate igrati i hvatati valove ok.

Ja ne bih dugoročno kupovao ni u ludilu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 14:48 (Bestija).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Bestija kaže...

 Je, samo vrijednost kriptovaluta je upitna s obzirom na dionice. I sam Buffet je rekao da ne bih kupovao kriptovalute ni u najvećem ludilu.

Možda ako vjerujete kupnja bitcoina između 7500-8000.

 To je sve vrijednost na papiru, dok ne vidim novce na računu isto mi je i s dionicama i s kriptovalutama. Naravno, nisam ni ja baš izbezumljen i razumijem rizike i faktore koji govore da će doći do pada, no ja mogu zaraditi ulaganjima bez obzira je li bitcoin 1000 ili 10 000 dolara. 

 

Ukoliko padne na 7500 bit će masivni buy orderi, mada čisto sumnjam da će do tog doći baš tako lako. 

16 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

E

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 15:05 (Bestija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Osobno najvecu kolicinu imam u Trona sam kupio na 0.03 i onda jos na 0.07 i jos na 0.14 i jos sam dosta u plusu sa njim i nemislim ga prodavat ako dode do 0.03 jos cu kupit bez obzira na ostalo cilj mi je imati sto vise do kraja godine oko 100k. Ripple sam odavno prodao ako padne ispod 1$ opet cu ga uzet. Cardano sam kupio na 0.60 i dalje je u laganom plusu...Imam jos 2 Litecoina i pola ethera od vecih svota. Imam jos male svote ulozene u FUN coin i XLM. Razmisljam jos hocu li uzeti MOD za 50$ tek tako jel mi se svida sto su iz Svicarske i tehnologija. Sad sto li kupiti treba svatko sam odluciti posto se sve moze srusiti ja trenutno imam samo dobitak ulozen tako da i ako sve izgubim nije dramaticno tako da ulazite samo ono sto mozete i izgubiti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Ode ipl  token za manje od minut nisi mogao ni stranicu otvoriti, a vec otislo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 16:16 (Scarfaceee).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7qqfcz/everybody_relax_heres_the_reason_for_the_dip_and/

dip se desio i prošle godine u isto vrijeme tako da po meni ova gore teorija ima smisla

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Sad da vidimo šta će se dogoditi.

 

 

I ovaj put je izdržala potpora.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 21:25 (Bestija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
win4crazzy kaže...


dip se desio i prošle godine u isto vrijeme tako da po meni ova gore teorija ima smisla

 I ne samo prošle godine! Klik!

12 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Nakon mjesec dana u ovom crypto svijetu i nakon sto sam procitao hrpetinu podataka vezano za crypto valute mislim da je ovo sve nevjerojatno da se uopce održava na ovoj razini zarade.

99% coina/tokena ne funkcioniraju kako trebaju ili su u fazi nekog razvoja. Muljaza/prijevara ima na tone, nekoliko sajtova ima toliki utjecaj da mogu upravljat cijenom BTC/ETHERIUMA (coinmarketcap npr.).
Burze hakiraju, transakcije za BTC traju cak i danima, vecina burzi radi uzasno(blokirane nove registracije, ako imate account ponekad zbog opterecenosti nemoguce se logirati itd… Fee od transakcija su bolesni, deru vise od banaka a ovo je kao revolucija. Da biste uplatili 200 € u neku valutu, kad dodete do te valute ostat ce vam 150€ u njoj nakon svih placenih fee-a. Svakih tjedan dana drugi coini su u fokusu, ljudi skacu sa jednih na drugih. Konstantno se spominje ova tehnologija je bolja ,ova je jos bolja a ni jedna ne radi kako spada, neki coini cak nemaju ni web stranice a imaju vrijednost od nekoliko milijuna. Da dodete do svojih novaca morate ili riskirat zakon ili gubit dobar postotak.
Uglavnom ispada na kraju kome se posrecilo, posrecilo se a kome nije gubit ce hrpu novaca jer na kraju dana samo mali postotak koristi te coine za ono za sto su kreirani a velika vecina samo gleda kako zaradit na njima nebitno o tome za sto je taj coin.
Biti ce ovo zanimljivo za pratit.

 
11 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Pa kad razmisljas malo bolje i gledas vecinu coina oni nemaju nikakvog smisla. Znaci cisto se napravi ico da se uzmu pare i onda se nesto malo radi, godinu dana cijena coina varira +10/-10% i nakon godinu ipo, dvije ode na dolar kao da je netko kupio taj mali sitni coin za 100 000$, ljudi vidili da je coin krenuo gore, poceli kupovat i ode cijena gore 10 puta i covjek ili mozda i grupa ljudi proda coin zahebe sve ostale i imaju 1 mil$. Tipa http://prntscr.com/i1cq2g

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Scarfaceee kaže...

Nakon mjesec dana u ovom crypto svijetu i nakon sto sam procitao hrpetinu podataka vezano za crypto valute mislim da je ovo sve nevjerojatno da se uopce održava na ovoj razini zarade.

99% coina/tokena ne funkcioniraju kako trebaju ili su u fazi nekog razvoja. Muljaza/prijevara ima na tone, nekoliko sajtova ima toliki utjecaj da mogu upravljat cijenom BTC/ETHERIUMA (coinmarketcap npr.).
Burze hakiraju, transakcije za BTC traju cak i danima, vecina burzi radi uzasno(blokirane nove registracije, ako imate account ponekad zbog opterecenosti nemoguce se logirati itd… Fee od transakcija su bolesni, deru vise od banaka a ovo je kao revolucija. Da biste uplatili 200 € u neku valutu, kad dodete do te valute ostat ce vam 150€ u njoj nakon svih placenih fee-a. Svakih tjedan dana drugi coini su u fokusu, ljudi skacu sa jednih na drugih. Konstantno se spominje ova tehnologija je bolja ,ova je jos bolja a ni jedna ne radi kako spada, neki coini cak nemaju ni web stranice a imaju vrijednost od nekoliko milijuna. Da dodete do svojih novaca morate ili riskirat zakon ili gubit dobar postotak.
Uglavnom ispada na kraju kome se posrecilo, posrecilo se a kome nije gubit ce hrpu novaca jer na kraju dana samo mali postotak koristi te coine za ono za sto su kreirani a velika vecina samo gleda kako zaradit na njima nebitno o tome za sto je taj coin.
Biti ce ovo zanimljivo za pratit.

 Zato i nije pitanje hoče li nego kada?

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
kerum kaže...

Nije dobra vijest za sve koji su vec ulozili, ali je dobra za one koji jos nisu. Mene je samo strah da ne krene panic sell. Na coinmarketcap nema niti jedne jedine krptovalute koja je u plusu - cak je i USDT 1.08% u minusu sto nema nikakvog smisla! Sve izgleda kao da se netko poigrao brojevima kako bi izazvao paniku, a ne refleksija realnog stanja.

 Ako si mislio na tether, on nije USD. To su žetoni bitfinexa

https://bitfalls.com/hr/2017/10/21/fraudulent-tethers-used-margin-trading-bitfinex/

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
15 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Market je pao jer su veliki stakeri izasli.

 

Michael Bell iz JP Morgana je najavio da ce znacajnije G-20 vlade poceti zabranjivat trejding kriptovaluta.

Nakon toga je krenuo neki sell ovih koji su htjeli zakljucat profite, narocito Bitcoina i Ripplea.

 

 

Uglavnom uskoro ce bit super vrijeme za kupit Stellar, ETC, Ethos, JNT (1.2)...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Mitch kaže...

Uglavnom uskoro ce bit super vrijeme za kupit Stellar, ETC, Ethos, JNT (1.2)...

 kako sad to odjednom 

15 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
loky4i4 kaže...
Mitch kaže...

Uglavnom uskoro ce bit super vrijeme za kupit Stellar, ETC, Ethos, JNT (1.2)...

 kako sad to odjednom 

 Sto odjednom? Pa prepolovljen je pa ce se vratit kako se dize ETH. Na 5 milijardi mkt cap je bio precijenjen.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 5:08 (Mitch).
12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Mitch kaže...

 

Uglavnom uskoro ce bit super vrijeme za kupit Stellar, ETC, Ethos, JNT (1.2)...

Sigurno da ce biti, ali je pitanje u cemu drzati ovo sto imas do tada? Ja sam jucer prebacio sve sto sam imao iz ETH u NEO i Ethos. Ethos je u meduvremenu narastao, a NEO je imao jos jedan dip kasnije u danu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
kerum kaže...
Mitch kaže...

 

Uglavnom uskoro ce bit super vrijeme za kupit Stellar, ETC, Ethos, JNT (1.2)...

Sigurno da ce biti, ali je pitanje u cemu drzati ovo sto imas do tada? Ja sam jucer prebacio sve sto sam imao iz ETH u NEO i Ethos. Ethos je u meduvremenu narastao, a NEO je imao jos jedan dip kasnije u danu.

 zas je bitno u cemu drzati? evo npr. ja sam ulozio u stellare i uzeo sam ih recimo na 0.45$ i sad oni jos padaju... sta mene briga sto padaju ako se nadam da ce narasti opet?

 

eventualno mogu kupiti jos 

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 14:13 (rebelsy).
10 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Jel bi mi netko preporucio neku stranicu za tradeanje ripplea i drugih altcoinsa? Od ovih jačih, vecina ih je zatvorila registracije pa ak neko zna neku trenutno provjerenu i sigurnu stranicu..

 

Battlelog: Ratkapa16
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
kerum kaže...
Mitch kaže...

 

Uglavnom uskoro ce bit super vrijeme za kupit Stellar, ETC, Ethos, JNT (1.2)...

Sigurno da ce biti, ali je pitanje u cemu drzati ovo sto imas do tada? Ja sam jucer prebacio sve sto sam imao iz ETH u NEO i Ethos. Ethos je u meduvremenu narastao, a NEO je imao jos jedan dip kasnije u danu.

 NEO je dosta dobar, jer Kina lobira izgleda iza njega dok ne dignu svoj nacionalni coin.

14 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Čitam te sve vijesti za zabrane i slično. Svake godine do sada je pao market cap manje više sa par dana razlike. Kineska Nova godina s time je povezana. Ovih dana i pije toga kao da su samo bile tempirane vijesti o zabranama, buble i crash i sl. Mislim ono kao namjerno čim više sijanje straha da se proba sjebat market. Ja sam jučer i danas još kupio isto tako i ljudi koje poznajem. Vjerujem da se do drugog mjeseca opet bude vraćalo u normalu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
mac92 kaže...

Čitam te sve vijesti za zabrane i slično. Svake godine do sada je pao market cap manje više sa par dana razlike. Kineska Nova godina s time je povezana. Ovih dana i pije toga kao da su samo bile tempirane vijesti o zabranama, buble i crash i sl. Mislim ono kao namjerno čim više sijanje straha da se proba sjebat market. Ja sam jučer i danas još kupio isto tako i ljudi koje poznajem. Vjerujem da se do drugog mjeseca opet bude vraćalo u normalu.

 Već se počelo vračat u normalu. Sve je u zelenom

6 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

https://amltoken.com/

šta mislite o ovome?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Od ICOva jedini legit mi djeluju Bezop.io

i Jibrel (koji ide na exchange 1.2)

 


Medicalchain, Cypherium zanimljivi...iako je Medicalchain dosta skup

 

 

Bit ce zanimljiv ovaj ICO od Telegrama...odmah pucaju na $2 billion mkt cap, pa ce vjerojatno biti flop kad ode public, ali ga se onda isplati kupit

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Jeli ima neki link od telegram ico?

12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Koja je procedura za ICO, specificno za Jibrel?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice