Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava izdvojena tema

poruka: 695
|
čitano: 237.613
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

First they ignore crypto, then they laugh at crypto, then they fight crypto, then crypto wins.

16 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Za sve koji imaju ETC, Callisto airdrop ce biti za nekoliko sati (na bloku 5500000) - block explorer

 

Vazno je da vecina exchangea ne podrzava ovaj airdrop te je najpametnje prebaciti se na ClassicEtherWallet (ili neki drugi koji ga podrzava) za vrijeme airdropa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Ukoliko se sjećate kad sam vam govorio o Bitquence-u, on je pred malo rebrandan u Ethos, te su od jučer (sinoć) počele registracije za njihov wallet. Svi oni koji se registriraju do 31.3. će imati posebne povlastice kao što su airdropovi (na launchu će se davati coini), dobit će besplatan premium membership koji traje godinu dana, te verificiranu osobnu wallet adresu. 

Sjećat će se i da sam rekao kako im je u planu napraviti i fiat gateway, koji će biti puno bolji od coinbase-a, te će riješiti problem naših istočnih susjeda (kolege iz Srbije se žale da Coinbase jednostavno ne podržava prodaju i kupovinu u Srbiji). Naravno, riješit će problem i drugih država, no mislim da je tu bitno napomenuti ovu regiju jer je već par ljudi ovdje reklo da ima poteškoća s kupovinom coina. 

https://www.ethos.io/universal-wallet/ ovo je stranica za registraciju (srećom, nema affiliate linkova) pa pogledajte i registrirajte se ukoliko to želite. Naravno, na istim stranicama možete vidjeti sve o Ethosu. Za one koje zanima, cijena mu je sada malo ispod $5, a ATH je bio $11. 

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
kerum kaže...

Za sve koji imaju ETC, Callisto airdrop ce biti za nekoliko sati (na bloku 5500000) - block explorer

 

Vazno je da vecina exchangea ne podrzava ovaj airdrop te je najpametnje prebaciti se na ClassicEtherWallet (ili neki drugi koji ga podrzava) za vrijeme airdropa.

 Zbog čega tolika pompa oko coina koji vrijedi 1$ ?

12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
loky4i4 kaže...
kerum kaže...

Za sve koji imaju ETC, Callisto airdrop ce biti za nekoliko sati (na bloku 5500000) - block explorer

 

Vazno je da vecina exchangea ne podrzava ovaj airdrop te je najpametnje prebaciti se na ClassicEtherWallet (ili neki drugi koji ga podrzava) za vrijeme airdropa.

 Zbog čega tolika pompa oko coina koji vrijedi 1$ ?

Iskreno da sam znao kako ce sve ispasti, ostao bih na NEO i kupio vrhnje, ali sto je tu je.

12 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Evo samo informacija, Blackmoon (BMC) ovaj mjesec izbacuje working product (investment funds tokenized platform) te prvi fond  (moguce i 2), pa bi cijena mogla znacajno gore s obzirom da se coin krece oko ico cijene (USD),ima vrlo mali market cap i broj tokena u opticaju je relativno mali pa bi mogla biti prilika za odlicnu zaradu.

 

Osobno sam dosta u tom coinu i vecinu planiram drzati na rok 2-5 god , tako da napravite vlastiti research pošto nisam financijski savjetnik.

 

Polovica tokena je zakljucana na 2 god,a preostalih 15% drzi team te nisu na trzistu,ali mogu bilo kad biti pusteni ili ce njime vršiti plaćanja za raznorazne uloge koje ce dijeliti na platformi (promotori,blogeri,youtuberi,administiriranje telegrama etc).

 

Ubrzo ce biti pusten March digest gdje ce sve detaljnije biti objasnjeno te ce biti pustene informacije što se radilo zadnjih 30 dana.

 

Ako imate kakva pitanja u vezi BMC-a mozete mi se slobodno i javiti na PP.

 

 

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Evo danas Jibrel Network objavio suradnju sa SEED-om i takođe da će SEED tokenizirati 250 miliona dolara što znači da bi cijena mogla porasti na oko $2 kada se to desi (sada je $0.30). Naravno nitko nezna kada će se to desiti ali izgleda kao dobra prilika za 6-7 x ulog.

 

https://www.zawya.com/mena/en/story/Jibrel_Network_announces_strategic_partnership_with_the_SEED_Group-ZAWYA20180311065811/

Noi siamo come la nostra fede...Immortali...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Jel tko probao gamecoin kako on funkcionira isplatili se farmati itd 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Naletio na coin Manna (MANNA). Coin je zamišljen kao baza za osnovni prihod. Odnosno svaka prijavljena osoba dobiva jednom tjedno svoj dio coina besplatno. Tu je njihova stranica. Ili ako se želite logat preko mog referral linka da dobijem bonus možete kliknut tu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Mislim da nema za sada ni jedan wallet u kojem bi direktno mogao zamjeniti za Jibrel. Najlakše je kupiti na bibox.com jer je tamo volume najveći. Možeš kupiti bitcoinom ili etherom, poslije samo sa biboxa pošalješ na MEW i to je manje više to. 

Noi siamo come la nostra fede...Immortali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2018 10:48 (hrvooje).
 
3 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Stižu ETH ASIC kopači :)  

 

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Nešto zamrla tema ... rudari izgubili elan? 

Da li se kopa Monero sad kad mu je težina kopanja pala 4 puta nakon hard-forka :)

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
hrvooje kaže...

Nešto zamrla tema ... rudari izgubili elan? 

Da li se kopa Monero sad kad mu je težina kopanja pala 4 puta nakon hard-forka :)

 

 Mislim da će to bit kratkog daha pošto će se veliki dio kroz par dana prebaciti na monero. Pogotovo ovi s vegama. Trebao bi money skelet napraviti isto. To bi stvorilo zanimljivu situaciju.

14 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Ja kopam gamecredits eto toliko od mene 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Coinbase zatvorio račun wikileaksu bez predhodnog upozorenja hehe toliko o vjeri u centralizirane mjenjačnice. Posjeduje svoje ključeve :)

 

 

*Ćaća se vraća, eth na 700$

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 14:37 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Povratak grafičkih igračima :)

 

Bitmain Antminer Z9 mini, Equihash algoritam miner

2000 usd, 20 000 sol/s :)

 

Only real programmers collect their own garbage.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

ma dok ima računice nema grafičkih kartica za one koji igraju igrice 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Nešto su svi utihnuli pošto se cijene već mjesecima ne oporavljaju.

Ajmo gospodo, što hodlate?

Ja ugl BTC i ETH, ali imam i nešto ostalih coina tipa Elastos, Aion, Salt.

 
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
axos kaže...

Nešto su svi utihnuli pošto se cijene već mjesecima ne oporavljaju.

Ajmo gospodo, što hodlate?

Ja ugl BTC i ETH, ali imam i nešto ostalih coina tipa Elastos, Aion, Salt.

 nešto malo eth sam ostavio, još manje ripple, cardano i arc

tek toliko da se mogu zvati hodlerom 

13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Nisam stigao zapisati, no Ethos Universal Wallet koji sam najavio prije više od pola godine je vani! Skinuti se može za iOS i Android. Uskoro dolazi i fiat gateway. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

A od airdropa zasad nista...pise cumming soon

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 14:00 (javax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Što se događa s ETH i općenito s kriptovalutama? Nisam pratio ništa od 1.mj samo hold, danas pogledam, cijena je pala na usranih 174 Eura... Mislio sam možda prodat da ne stoji bez veze al ikad vidim ovakvu cijenu onda radije nek stoji makar propalo sve..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Avensac kaže...

Što se događa s ETH i općenito s kriptovalutama? Nisam pratio ništa od 1.mj samo hold, danas pogledam, cijena je pala na usranih 174 Eura... Mislio sam možda prodat da ne stoji bez veze al ikad vidim ovakvu cijenu onda radije nek stoji makar propalo sve..

 Ekipa ne hodla više nego prodaje i to je to. Panika pa spasi bar nešto.

EDIT: Pa će biti ako naraste jednog dana ajme budale išao prodavati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 9:25 (axos).
15 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
axos kaže...
Avensac kaže...

Što se događa s ETH i općenito s kriptovalutama? Nisam pratio ništa od 1.mj samo hold, danas pogledam, cijena je pala na usranih 174 Eura... Mislio sam možda prodat da ne stoji bez veze al ikad vidim ovakvu cijenu onda radije nek stoji makar propalo sve..

 Ekipa ne hodla više nego prodaje i to je to. Panika pa spasi bar nešto.

EDIT: Pa će biti ako naraste jednog dana ajme budale išao prodavati.

Ili će to sve još više ić u kua, pa će ovi šta hodlaju tuć glavom u zid i vikat "Što nisam prod'o kad sam mog'o". Mislim da je to izglednija mogućnost. Da se razumijemo, i ja hodlam nešto sitno (ako nekim čudom naraste), ali bojim se da je ovo tržište mrtvo.

Rvat katolik!
13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Tržište je u stagnaciji jer su ljudi počeli isključivo samo kupovat i prodavat, umjesto da se koristi tehnologija. Logično da će samim time dosta toga otići u pad, pošto su počeli izbacivati valute bez ikakvih posebnosti. Vrijeme rasta od nekoliko stotina puta je više manje prošlo, no mislim da će tek sada tehnologija dolaziti na vidjelo. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Sviđa mi se stabilnost Bitcoina u zadnje vrijeme :D

Inače, jedna od bitnijih vijesti dolazi iz firme Fidelity Investments, najavljuju trading desk za kriptovalute, a otvara se, kako kažu, 2019. (osobno vjerujem Q1 ili Q2). Bitno je dakako naglasiti da je to prva firma na Wall Streetu koja nudi trgovanje i ulaganje u kriptovalute.

LINK: https://www.investinblockchain.com/fidelity-investments-cryptocurrency/

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

 

Here we go again

 

The 10-year Treasury yields fell below the 2-year rate for the first time since 2007. The inversion didn’t last, but the bond market is making its feelings about the outlook pretty clear.

 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-08-18/the-world-is-waiting-for-powell-s-signals-global-economy-week?srnd=premium-europe

 

Kad su Indexi gore, btc je dolje. I obrnuto.

 

Mislim, dakle half adder
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice