Rudari - savjeti, postavke, rasprava i sl. izdvojena tema

poruka: 714
|
čitano: 241.235
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

DSTM je isključivo za nvidia kartice napisan.

EDIT: S tim da meni bminer daje još bolje rezultate od DSTM-a. Npr. dvije 1070 sa DSTM minerom mi daju 915-920 H/s dok bminer daje 940-945 H/s.

Bit će!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 12:34 (unique83).
11 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
RiBoy kaže...

Evo kod mene je stanje ovakvo na 2x MSI 1060 6GB Armor. Iskreno ovaj clock sam dignuo prema nekim prosjecima šta sam vidio po forumima da ljudi imaju, nisam ih nikada gurao do kraja dok se komp ne smrzne (rade stabilo već ovako jedno dva tjedna). Da li bi trebao spustiti još fan speed i power limit? Ta potrošnja mi za te 2 grafe nije toliko presudna, jedino možda zbog nižih temepratura? 

 Da se nadovežem, nakon Nvidia driver updejta i novoh NH 2.1.10 skočio mi je neoscrypt sa prijašnjih 1,37-1,4 MH/s na 1,6 MH/s  Svakako preporučujem update!

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 9:38 (RiBoy).
13 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Novi NHLM 1.8.1.8 je vani. Ne kužim njihov prijedlog cjielo vrijeme da preporučuju miner v2, a on je samo za AMD graficke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
Osa kaže...

Novi NHLM 1.8.1.8 je vani. Ne kužim njihov prijedlog cjielo vrijeme da preporučuju miner v2, a on je samo za AMD graficke.

 ???

13 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
lav1000 kaže...
Osa kaže...

Novi NHLM 1.8.1.8 je vani. Ne kužim njihov prijedlog cjielo vrijeme da preporučuju miner v2, a on je samo za AMD graficke.

 ???

Govorim o v2 mineru

7 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
Osa kaže...
lav1000 kaže...
Osa kaže...

Novi NHLM 1.8.1.8 je vani. Ne kužim njihov prijedlog cjielo vrijeme da preporučuju miner v2, a on je samo za AMD graficke.

 ???

Govorim o v2 mineru

 ahaaaa nisam to skužio...

13 godina
neaktivan
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Što se može s vegom majnati najbolje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
axos kaže...

Što se može s vegom majnati najbolje?

 pogledas na whattomine.com...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
ansha kaže...
axos kaže...

Što se može s vegom majnati najbolje?

 pogledas na whattomine.com...

 Nicehash cryptonight. I kako da znam koji je to coin? A ne mislim koristiti NH nego direkt.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 15:39 (axos).
14 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
axos kaže...
ansha kaže...
axos kaže...

Što se može s vegom majnati najbolje?

 pogledas na whattomine.com...

 Nicehash cryptonight. I kako da znam koji je to coin? A ne mislim koristiti NH nego direkt.

Pa covjece pise ti ime coina i ispod naziv algoritma. 

12 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
Osa kaže...
lav1000 kaže...
Osa kaže...

Novi NHLM 1.8.1.8 je vani. Ne kužim njihov prijedlog cjielo vrijeme da preporučuju miner v2, a on je samo za AMD graficke.

 ???

Govorim o v2 mineru

 Hebo me pas ako vas ja sta razumim,jel V2 za Nvidiu ili nije?

Ja koristim v2 od pocetka,evo danas bas novu update stiga!

AUDIOFIL
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
ansha kaže...

Pa covjece pise ti ime coina i ispod naziv algoritma. 

Vidim samo algoritam

11 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Gdje ste vi kupili psu spliter da spojim dva napajanja?trazim i ne mogu nac po našim dučanima? kako se to točno zove

I koje napajanje bi preporučili uz xfx 650w da mi rade 1x gtx980ti i 4x gtx 1060

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
axos kaže...
ansha kaže...

Pa covjece pise ti ime coina i ispod naziv algoritma. 

Vidim samo algoritam

Zato sta je to Nicehash a rekao si da neces Nicehash pa gledas iduce po redu...

7 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
RiBoy kaže...
RiBoy kaže...

Evo kod mene je stanje ovakvo na 2x MSI 1060 6GB Armor. Iskreno ovaj clock sam dignuo prema nekim prosjecima šta sam vidio po forumima da ljudi imaju, nisam ih nikada gurao do kraja dok se komp ne smrzne (rade stabilo već ovako jedno dva tjedna). Da li bi trebao spustiti još fan speed i power limit? Ta potrošnja mi za te 2 grafe nije toliko presudna, jedino možda zbog nižih temepratura? 

 Da se nadovežem, nakon Nvidia driver updejta i novoh NH 2.1.10 skočio mi je neoscrypt sa prijašnjih 1,37-1,4 MH/s na 1,6 MH/s  Svakako preporučujem update!

 potvrđujem, novi neoscypt je dobar i meni moju 1060 3gb sad diglo na 690 a prije bilo 590 kh/s

8 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
Šta će ti spliter kad postoji spajalica za papir :P

Progooglaj malo, mislim da trebaš kratko spojit crnu i zelenu **PROVJERI!**.
To napajanje dobije signal kao da je spojeno na matičnu i deri, ne treba spliter niti gluparije
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
ansha kaže...
axos kaže...
ansha kaže...

Pa covjece pise ti ime coina i ispod naziv algoritma. 

Vidim samo algoritam

Zato sta je to Nicehash a rekao si da neces Nicehash pa gledas iduce po redu...

 Da ali Nicehash ocito majna neki coin s tim kad je toliko profitabilno pa sam mislio da će ekipa znat o ćemu se radi. Možda set coina ili nešto.

14 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
axos kaže...
ansha kaže...
axos kaže...
ansha kaže...

Pa covjece pise ti ime coina i ispod naziv algoritma. 

Vidim samo algoritam

Zato sta je to Nicehash a rekao si da neces Nicehash pa gledas iduce po redu...

 Da ali Nicehash ocito majna neki coin s tim kad je toliko profitabilno pa sam mislio da će ekipa znat o ćemu se radi. Možda set coina ili nešto.

Nekad Nicehash daje vise nego majnanje ijednog coina, al obicno je malo manje od trenutno najprofitabilnijih coinova. 

7 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

...ali najprofitabilniji coin je uvijek neki "lijevi" i nije stabilan, odnsono kratko vrijeme je najviše isplativ, ili?

11 godina
online
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
daniel2809 kaže...

...ali najprofitabilniji coin je uvijek neki "lijevi" i nije stabilan, odnsono kratko vrijeme je najviše isplativ, ili?

koliko se meni čini, ako baš i nemaš vremena za non-stop visiti na kompu i postati razrok gledajući na sve strane koji je coin u kojem trenutku naprofitabilniji, pa jel mu pala pfofitabilnost za po ure i sad je bolji neki drugi, onda je nicehash najbolje rješenje

14 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
daniel2809 kaže...

...ali najprofitabilniji coin je uvijek neki "lijevi" i nije stabilan, odnsono kratko vrijeme je najviše isplativ, ili?

I zato koristimo nicehash...

7 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Je, tako sam i ja dobio dojam :) jer se ne radi o npr ethu ili zcashu ili nečem zvučnom. Dođe nešto što pokaže 50% veći profit nego nicehash, al već pola dana kasnije pokazuje 50% manji profit.

Što se tiče popularnih, meni eth prema kalkulacijama daje otprilike 1usd dnevno manje nego nicehash tako da mi se definitivno više isplati.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
daniel2809 kaže...

Je, tako sam i ja dobio dojam :) jer se ne radi o npr ethu ili zcashu ili nečem zvučnom. Dođe nešto što pokaže 50% veći profit nego nicehash, al već pola dana kasnije pokazuje 50% manji profit.

Što se tiče popularnih, meni eth prema kalkulacijama daje otprilike 1usd dnevno manje nego nicehash tako da mi se definitivno više isplati.

 i plaćen si u btc.... i sad to promjeni u eth i izračunaj koliko si dobio etha direktno majnajući a koliko preko nicehasha.....ja sa amd rigovima kopam eth direktno a nicehash koristim samo na nvidia rigu.....i to koristim legacy miner di sam mu ograničio da koristi samo equihash algoritam i nedam mu da mjenja algoritme..... izračunao sam da u tom mjenjanju algoritama previše vremena gubi jer ih često mijenja i pokazalo mi se da je par posto veća zarada bar meni kad kopa non stop jedan algoritam

7 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

A prebacivanje u wallet kad šalje nekih 10-13 dolara uzme oko 30 centi ja mislim. Prebacivanje na coinbase je besplatno, a kako kažu lav i picajzla, zamjena u ethereum je skoro "besplatna". Ovaj eth direktno mi baš nikak ne sjeda, al probat ću jedan dan izdvojit da vidim na praktičnom iskustvu kak to funkcionira. Pošto je 1080 slaba na ethu (jaka kao 1060) mogao bi nju pustit na nicehashu, a da 1070 vrti eth, pa vidjet kak će bit.

 

Ha sad... Meni već par dana 90% 1070 vrti daggerhashimoto, a 1080 neoscrypt kao najprofitabilnije. Equihash sam probao u jednom trenutku jer mi je bilo sumnjivo, pa je estimated earnings pao sa 0.0007, na 0.0005btc dnevno.

11 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

zadnjih 2 tjedna rudarim preko noci dok ne koristim pc, citao sam po netu i sad gledam preko cega je bolje rudariti nicehash miner ili preko poola na ETH mislim, imam 1080 gaming x. 

 

Da li grafu ici jos OC i spustati voltazu ili pustiti kako je, trenutno sam preko Nice hash aradio 6$ a preko poola 7$

 

kad rudarim direkt preko poola, svako toliko mi dodje mail da mi je worker otisao offline, i kad gledam krivulju na netu vidim da ima kad uopce nista ne radi, jel to normalno ili moram podesiti da radi kako treba?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
dennocro kaže...

zadnjih 2 tjedna rudarim preko noci dok ne koristim pc, citao sam po netu i sad gledam preko cega je bolje rudariti nicehash miner ili preko poola na ETH mislim, imam 1080 gaming x. 

 

Da li grafu ici jos OC i spustati voltazu ili pustiti kako je, trenutno sam preko Nice hash aradio 6$ a preko poola 7$

 

kad rudarim direkt preko poola, svako toliko mi dodje mail da mi je worker otisao offline, i kad gledam krivulju na netu vidim da ima kad uopce nista ne radi, jel to normalno ili moram podesiti da radi kako treba?

Kakav ETH? Nisi lud majnat ETH sa 1080-kom...

11 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

nego? procitao negdje eth. ocito krivo onda kad je takva reakcija 

14 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
dennocro kaže...

nego? procitao negdje eth. ocito krivo onda kad je takva reakcija 

1080-ka je na razini 1060-ke za ETH...

11 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

ok, sta mi onda preporucujes da majnam i preko cega ako mozes reci? hvala

7 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Meni na ovim cjenama btc-a i dolara radi 1080 nekih 22-23 kune dnevno na bitcoinu, a 1070 16-17 kuna. To je sad dosta malo, al i dalje isplativo. Imas na stranici whattomine.com najisplativije za tvoju karticu.

 

Kamo je otisla cijena bitcoina danas? 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice