Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?

poruka: 13
|
čitano: 2.083
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?

Pozdrav!

Oko mi je palo na nzxt s340 jer planiram black and blue build, a nisam vidio neka druga lijepa kucista sa necim plavim, a da to nisu čisto LED ventilatori, pa me zanima znate li za koje plavo kućiste.

 

Također, nzxt s340 najjeftinije je za kupiti u iponu i extreme digitalu, webshopovi koji imaju puno loših recenzija ili sam barem ja tako vidio, no zanima me da li vi mislite da je u redu kod njih kupiti kućiste. Komad metala sa staklom i unutra par prikljucaka za maticnu tako stvarno nema što ne raditi, moze se jedino staklo razbiti ili neki drugi dio oštetiti u transportu ako su uzasni po tom pitanju

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?

Cesto narucujem od Extreme digitala i imam samo pozitivna iskustva

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?
A imas li iskustva kad treba ostvariti garanciju, kad reklamiras neispravni proizvod ili bilo kakvo iskustvo NAKON kupovine?
Jer ako nemas, pogledaj na forumsku temu extreme digitala nekoliko stranica i nikad vise neces kupovati tamo ili preporuciti to smece od trgovine
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?
tLeon kaže...

Cesto narucujem od Extreme digitala i imam samo pozitivna iskustva

Ajde da i ovo vidim u istoj rečenici 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?
picajzla0707 kaže...
A imas li iskustva kad treba ostvariti garanciju, kad reklamiras neispravni proizvod ili bilo kakvo iskustvo NAKON kupovine?
Jer ako nemas, pogledaj na forumsku temu extreme digitala nekoliko stranica i nikad vise neces kupovati tamo ili preporuciti to smece od trgovine

 Mijenjo sam jednom fotoaparat koji sam kupio i sve je proslo uredu. Citao sam losia iskustva o njima no ja sam dozivio samo dobra...

15 godina
offline
Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?

autolakovi (i u spreju) postoje s mnogim razlogom 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 18:17 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?

Ima li netko komentar vezan uz pitanje, bih li mogao sa recimo ipona kupiti kuciste bez beda ili ste protiv toga, te znate li za jos koje plavo?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?

ovdje imaš stotine iskustava, pa vidi sam hoćeš li i pored toga kupovati tamo

ja tamo ne bi uzeo ni nakovanj s 10 godina garancije

http://www.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/extreme-digital-iskustva/180539.aspx

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?
ZThunders kaže...

Ima li netko komentar vezan uz pitanje, bih li mogao sa recimo ipona kupiti kuciste bez beda ili ste protiv toga, te znate li za jos koje plavo?

 

Caseking, na svaku cifru dodaj 21€ poštarine. Filter je na plava kučišta.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 8:38 (gocc01).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?

hvala :D

7 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?

sto misli ostatak vas, moze li se kupiti samo kuciste u iponu ili bolje i od toga se maknuti?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?
Za ipon nisam vidio da ekipa pljuje kao po ed, a i kuciste nije nesto sto bi se bas kvarilo, ake te ne pogodi da ti ode usb prikljucak ili oni za slusalice, pa je valjda to koliko toliko ok za uzet
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti kućište i postoji li neko plavo?

baš to si i ja mislim, mogu ili otic ti IO prikljucci ili da mi dostave razbijeno kuciste, koliki sam baksuz sve je moguce ali nece valjda takvo nesto zeznuti

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice