Lian-Li PC-O10 i PC-V3000

poruka: 4
|
čitano: 1.429
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Lian-Li PC-O10 i PC-V3000

Dva modela od poznatog proizvodjaca Lian-Li koji je po meni odmah iza Caselabs i nudi najelitnija kucista raznih velicina izradjena iskljucivo od aluminijuma vec dugi niz godina.

Lian-Li PC-O10 mozete videti na njihovom sajtu dok bi PC-V3000 uskoro trebao da bude dostupan.

 

http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/pc-o10/

 

PC-O10 je za mene veoma interesantno kuciste i ja bi tako nesto zeleo mada je i PC-V3000 prelep ali ce veoma biti preskup.

Cak mi ine smeta silver interior za promenu. Lian-Li je po meni prava marka za malo starije entuzijaste koji vole eleganciju.

Izbacili su i pre Thermaltaka Wall Mounted kucista 3 modela i Thermaltake je ideju od njih video dodao neke opcije ali generalno elegancija i kvalitet su na strani Lian-Li i da hocu Wall Mounted izabrao bih njihova PC-O5S, PC-O6S i PC-O7S.

Sa jednim od njih i pocinje gornji video klip.

 

 

 

 
 

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2016 23:19 (eVGA-011).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Lian-Li PC-O10 i PC-V3000

Neš ti Lian Lija i njihovih precijenjenih kutija.

Ono, kako se boriti s floskulom o jeftinim i lošim kineskim proizvodima? Nabiješ im cijenu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lian-Li PC-O10 i PC-V3000

Pa realno danas sem Lian-Li nemas nijednu firmu sem Caselabs koja pravi aluminijumska kucista.

Malo su poceli In Win i ima neki Jonsbo koji pravi takva mala kucista da je ono bruka za Mini ITX i mATX ploce.

Inace ti danas platis 100-150 eura za kuciste koje je od metala obicnog koji je nezgodan i za brisanje i sve.

Aluminijum samo predjes vlaznom krpom on je kao nov i posle duze vremena izgleda lepo ako ga ne izgulis.

Ako pogledas izbliza Lian-Li kucista videces da takvu preciznost, kvalitet farbanja i spajanja delova niko drugi nema na trzistu.

Cak ni najskuplja CORSAIR kucista kao 900D nisu taj kvalitet kada ih pogledas izbliza. Ali da su precenjeni jesu, vrede 2/3 od cene.

Ali mozes da platis ili ne. Klasicno moze biti mnogo sta, ali elegancija odvaja Lian-Li od monotonog Fractal Design recimo.

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
12 godina
offline
Re: Lian-Li PC-O10 i PC-V3000
eVGA-011 kaže...

Pa realno danas sem Lian-Li nemas nijednu firmu sem Caselabs koja pravi aluminijumska kucista.

Malo su poceli In Win i ima neki Jonsbo koji pravi takva mala kucista da je ono bruka za Mini ITX i mATX ploce.

Inace ti danas platis 100-150 eura za kuciste koje je od metala obicnog koji je nezgodan i za brisanje i sve.

Aluminijum samo predjes vlaznom krpom on je kao nov i posle duze vremena izgleda lepo ako ga ne izgulis.

Ako pogledas izbliza Lian-Li kucista videces da takvu preciznost, kvalitet farbanja i spajanja delova niko drugi nema na trzistu.

Cak ni najskuplja CORSAIR kucista kao 900D nisu taj kvalitet kada ih pogledas izbliza. Ali da su precenjeni jesu, vrede 2/3 od cene.

Ali mozes da platis ili ne. Klasicno moze biti mnogo sta, ali elegancija odvaja Lian-Li od monotonog Fractal Design recimo.

 1. Imam aluminijsko kućište a nije ni Lian Li ni InWin

2. Tako mi je svejedno od kojeg materijala mi je kućište napravljeno.

3. Kućište možeš napraviti od titana ili platine i onda to naplatiti milijun nečega uz izgovor kako samo ti proizvodiš kućište od toga materijala. Budala će to kupiti bez da se zapita kakvog to smisla ima.

4. Aluminij je obični metal. 

5. Ne gledam kućište izbliza. Ispod stola mi je. Služi da drži komponente na okupu, ventilira ih i spriječava prašinu. I dobro to radi iako košta upola ovog Lian Lija. Lijepo izgleda. Baš Fractalovski monotono a ne uzbudljivo kao ovaj Lian Li ili Chifteci koji su ovako izgledali prije 15 godina (ovaj drugi je izgled pokupio od Corsaira).

6. mogu platit ali neću. Ne bi ga kupio ni da mi se sviđa zato jer je precijenjen a s obzirom da mi se ne sviđa....

7. iznutra je odvratan. E sad, koliko je bitno kako izgleda iznutra... meni nimalo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice