Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O) izdvojena tema

poruka: 21.810
|
čitano: 3.389.106
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
CyberDemonVZ kaže...

 

Nego, ako budem naručivao s Alzashopa, javim ovdje, ima zainteresiranih za grupnu narudžbu (free shipping preko 300Eur)?

ma nemaš što čekati za free shiping, registriraj se po prvi puta (makar iznova s novim izmišljenim mejlom i stavi ime od staraca, žene etc. da im se ne poklapa ako već imaš račun) i dobiješ 5 eura popusta, taman koliko ti iznosi dostava

14 godina
neaktivan
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

inace na Alzi vam je 10 eura popust ako placate paypalom. PAY10EU kod

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Ima li carine za kupovinu preko alza shopa?

Ne radi mi ovaj PAY10EU niti sam dobio neki kod registracijom

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2017 23:18 (ZThunders).
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
ZThunders kaže...

Ima li carine za kupovinu preko alza shopa?

Ne radi mi ovaj PAY10EU niti sam dobio neki kod registracijom

 nema carine za hrvatsku, naručiš, platiš i roba stiže za 3-4 dana

kod registracijom bi ti trebao stići na e-mail, koliko se sjećam, nedugo nakon registracije

 

ima još nekih caka za 5 i 10 eura popuste, samo se više ne sjećam, nešto da preporučiš alzashop na 5 ili 10 aktivnih e-mail adresa i tako nešto

probaj guglat popuste za alzashop, ja se slabo sjećam

7 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
picajzla0707 kaže...
ZThunders kaže...

Ima li carine za kupovinu preko alza shopa?

Ne radi mi ovaj PAY10EU niti sam dobio neki kod registracijom

 nema carine za hrvatsku, naručiš, platiš i roba stiže za 3-4 dana

kod registracijom bi ti trebao stići na e-mail, koliko se sjećam, nedugo nakon registracije

 

ima još nekih caka za 5 i 10 eura popuste, samo se više ne sjećam, nešto da preporučiš alzashop na 5 ili 10 aktivnih e-mail adresa i tako nešto

probaj guglat popuste za alzashop, ja se slabo sjećam

 

Hvala ali naišao sam samo na neke stranice bez konkretnog koda :/

11 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

https://www.alzashop.com/mailing-recommendations-landing.htm?layoutAutoChange=1

 

Daš im 6 valjanih email adresa i dobiš popust od 10 Eura..

7 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
pilgrim_23 kaže...

https://www.alzashop.com/mailing-recommendations-landing.htm?layoutAutoChange=1

 

Daš im 6 valjanih email adresa i dobiš popust od 10 Eura..

 We're sorry, the page you requested was not found.

Please check you entered the correct information.
It's possible the page you're looking for has been removed or relocated.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
ibme74 kaže...

Držat će bez problema. Ljudi na Fortron Hyper 500w bez beda drže RX480 pa čak malo klokane procesore.

Imam ja Fortron Raider 550 (ako za njega pitaš), držim na njemu i5 6400 + R9 380 sve šljaka bez problema. 

Za GTX1060 je dovoljno kvalitetno napajanje od 400w, ovo od 500-500w nije loše uzeti čisto da imaš lufta ili zbog budućih nadogradnji na nešto jače i "rastrošnije" grafe.

 

kiwi_91 kaže...

Xlavier

 

Cijena CS550M se kreće negdje od 700 kn pa bih ti u tom slučaju predložio FD Edison M 550 (od 677 kn; 5 god. jamstva), a od jeftinijeg možeš tehnički ići i na SF Golden Green HX 350 W (Konfiguracija s i5-6600 i GTX1060 bi rijetko trebala imati potrošnju veću od 250-275 W), no preporuka je barem 450 W. Tu su SF Golden Green HX (450 W - od 541 kn, 550 W - od 617 kn; 5 god. jamstva), FSP Hydro X 450 (od 615 kn; 5 god. jamstva), TT TR2 Gold 500 W (od 594 kn; 3 god. jamstva). Hydro X je kvalitetniji od SF-a i TT-a. Ovo su napredniji i kvalitetniji modeli od onih što je kolega prethodno predložio, ali i oni će poslužiti ako želiš uštedjeti.

 

 

picajzla0707 kaže...
Za tu konfu radije ici na kvalitetnijih 400-450w nego na 550+ a da su nekvalitetniji
wata mu sigurno nece faliti, cak i sa onim 350w gold nece ici preko 80%, sto je skroz ok za gold napajanja, a dobiti ce "kvalitetniju" struju

 Hvala puno na odgovorima i pomoći. :)

Sorry na kasnoj zahvali. :(

10 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Chieftec 400w vs Fortron 460w?
Pitam koje je kvalitetnije, najvjerovatnije da neću ni 300 w iskoristit.
Jeli važi ono što teže, bolje ?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Bolje napisi koliko $ mislis potrositi?
Ako se ne varam to su napajanja od preko 10god starosti rako da niti jedno od toga nema smisla kupovati
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
100-150 kn
Jučer mi crklo jedno fortronovo,pa se vratio na staro ms od 250w, koje i dalje šljaka.
11 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Slažem se da bi najbolje bilo uzeti nešto novo, no kada već to nije opcija onda bih osobno išao prije na FSP. Samo bi bilo dobro ako bi mogao navesti koji su točno modeli u pitanju?

Uzimaš na olx.ba? Tamo sam naišao na Chieftec CTG-450-80P za 40 KM pa ako je stvarno nov i ispravan (nekako sumnjam...) onda bi to bila dobra kupnja.

16 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Ma nisam ni mislio da se ide novo, pogledaj i fsp 400, ima ih po 30-40km ako ovo ne nadjes.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Drug napisao sam do nekih 25 km,a ovo chieftec je 40 KM,plus dok platim dostavu izađe me 50+.
Šta mislite o ovim ?

 

http://www.olx.ba/artikal/24265482/fsp-napojna-400w/

16 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Nema bolje za tu lovu, yzmaj to dok nije otislo
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Fotografija (izvor) unutrašnjosti varijante od 350 W (vrlo vjerojatno jednaka platforma i odabir komponenti varijanti od 400 W (izvor)) naslućuje kako se radi o prethodnici popularne FSP-ove platforme iz prve Hexa serije tako da bih i ja rekao da je napajanje vrlo vjerojatno najbolji izbor za te novce. Budući da ima nekoliko CapXon kondenzatora, možda ne bi bilo loše prije instalacije provjeriti kroz rešetku da ne postoji možda pokoji procureni ili nabubreni kondenzator.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 9:52 (kiwi_91).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
Nećeš vjerovat to mi je napajanje sada crklo.
Prvo sam imao problem, morao sam ga isključiti par puta da bi matična proradila,a nakon što sam premješto komponente neće nikako.

Nego koja su neka poznata imena,da znam šta tražiti.
12 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Za tu lovu ne možeš baš nešto kemijati. FSP je najbolji izbor a možda bi se i našao koji stari Seasonic

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

i5 4590

1 ssd

1 hdd

3 venta 120cm

2 sticka rama

1 dvd rw

PSU: Corsair CX500 v2

 

Bi išla rx470 na to?

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 17:13 (non pasara).
 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
online
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Bi

8 godina
neaktivan
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Jel bi bilo na knap ili ne? Ne želim da mi neka komponenta otkaže zbog slabog napajanja.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Teško da će ti potrošnja ići preko 300 W (recenzije (najvjerojatnije izravno mjerenje iz zida pa možeš spustiti još nekih 10-15% od navedenih brojki) : 235 W / 255 W / 263-313 (OC) / 283-354 OC) tako da je i više nego dovoljno. Čisto informativno, to je onaj CX na kojem piše 408 W na 12V ili noviji s 456 W?

8 godina
neaktivan
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Evo, baš sam provjerio i piše 456w na 12v. Znači to je ok. Hvala na odg.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Pozdrav kolege, slažem novi komp pa me zanima da li bi ovo napajanje moglo napojiti msi gtx 970 4 gb twin frozr? Ostatak kompa: i5 4460, h81, 1 tb disk, 2x 120 mm vent...

 

Ako se ne varam grafička traži 1x 8 pin i 1x 6 pin, nisam siguran dali to napajanje ima, a glupo mi ga je mjenjati kad je još pod garancijom, jedino da ako nije dosta za gtx 970 da ubacim slabiju grafu, neću radit nikakvo clokanje, samo gaming

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Pa jel ne možeš vidjeti jel ima ili ne? To napajanje nije sigurno pod garancijom više...

Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Sad sam gledo na netu, ima samo 1x6 pinski, pod garancijom je kada je kupljeno u gotovoj konfiguraciji, ubacit ću onda gtx 960 unutra ili uzet jače napajanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
online
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Ako je ispravno tjerat će tu konfu

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 8:59 (ibme74).
12 godina
offline
Re: Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)
hrčak kaže...

Sad sam gledo na netu, ima samo 1x6 pinski, pod garancijom je kada je kupljeno u gotovoj konfiguraciji, ubacit ću onda gtx 960 unutra ili uzet jače napajanje

 Hm...to je napajanje iz 2013 god...i pod garancijom :S Teško... Koliko znam ta napajanja nisu niti bila na HR tržištu

11 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Došlo je sa neki Msgw gotovim kompom koji je kupljen preko ekupi u 9/2015 a cijeli komp je pod garancijom do 9/2017. Ubacit ću rađe jače napajanje i tu gtx 970 da mi ne stoji bezveze doma. Hvala dečki na pomoći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Napajanja za vašu konfiguraciju (P&O)

Svašta...čudno...

 

Uglavnom, slobodno spoji njega na tu grafu samo nabavi molex na 8pin pcie i to je to... ako bude restartalo ili gasilo, onda uzmeš jače napajanje. Ali ne bi trebalo jer je to napajanje ok

Moj PC  
1 0 hvala 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice