Novo napajanje

poruka: 10
|
čitano: 4.869
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Novo napajanje

Ovako uzeo bi novo napajanje (jer sad ubrzo mjenjam graficku a ovo staro ce mi bit slabo) trenutno napajanje imam coolermaster 460w.naci uzeo bi neko jace napajanje do nekih 500kn.uzimam ovu grafu Sapphire HD 6850.dali je ovo napajanje dobro za nju i jače od ovog mog?http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_150&products_id=9219

pOtPiS
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novo napajanje
marino15 kaže...

Ovako uzeo bi novo napajanje (jer sad ubrzo mjenjam graficku a ovo staro ce mi bit slabo) trenutno napajanje imam coolermaster 460w.naci uzeo bi neko jace napajanje do nekih 500kn.uzimam ovu grafu Sapphire HD 6850.dali je ovo napajanje dobro za nju i jače od ovog mog?http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_150&products_id=9219

  Nemoj to napajanje uzimat, nije nikako sretan izbor s obzirom na sve.

  Jače jest malo od tvog sadašnjeg te dolazi s 80+Bronze certifikatom, ali opet, to je Corsair-ova nova CX serija, još uvijek Kinez (zna se na što mislim).

  Linkana napajanja su ti mnogo bolji izbor, uzmi bilo koje od njih i nećeš pogriješiti.

 

  klik

  klik

  klik 

 

  Sva tri su vrlo kvalitetna i držat će taj setup uz još mnogo lufta.

 

Tko pod drugim jamu kopa ... brzo će se umoriti.
13 godina
offline
Novo napajanje

Ajme, sad sam tek vidio komponente pod ''Moj PC''.

Uopće ti ni ne treba novo napajanje, držat će taj tvoj CM 460 bez problema postojeći setup u kombinaciji s HD6850 grafom.

Idi na novo napajanje jedino ako eventualno gledaš dugoročno u smislu kako bi pokrio mogućnost daljnjih nadogradnji u budućnosti.

Tko pod drugim jamu kopa ... brzo će se umoriti.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Novo napajanje

Nači cm 460 je dovoljno jako za tu grafu?

pOtPiS
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novo napajanje

Uzmi XFX 450W i neces pogrijesitit.

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novo napajanje
WrongType kaže...

Uzmi XFX 450W i neces pogrijesitit.

Slažem se s kolegom ,XFX 450w je kvalitetno napajanje koje će te služit bolje i dovoljno je jako za tu konfiguraciju,pa čak i za neke jače.
Sve u svemu,to je po meni best-buy napajanje.

AMD Phenom II X4 B45 @ X3 3.75 GHz : http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2123285
13 godina
offline
Re: Novo napajanje
marino15 kaže...

Nači cm 460 je dovoljno jako za tu grafu?

  Jeste.

  Samo ćeš ostat uskraćen po pitanju budućih nadogradnji, no ako te to ne dira, samo naprijed, nemaš frke s tim setupom na CMu 460.

Tko pod drugim jamu kopa ... brzo će se umoriti.
6 godina
neaktivan
offline
Novo napajanje

U kompjuteru imam napajanje od 250 watti, htio bi stavit corsair cx750 i kasnije neku graficku ddr3 1 ili 2gb..

Zanima me sto se jos postize tom nadogradnjom osim tog da se dobija vise snage za bolje komponente.....

Nisam jos nikad stavljao napajanje u kuciste pa sad ne znam ako bi pokusao sam stavit pa da pogledam na youtube ili da dam u pc servis da to naprave..? I moze li neko napajanje biti previse jako za kompjuter? Gledao sam nadogradnje (jer je kompjuter kupljen slozen..) i ljudi su samo stavljali graficku i ram.. Ime kompjutera je asrock q1900m..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Novo napajanje

Tvoj se komp ne može nadogradit, zato skupi lovu i nek ti dečki sklope novi PC. KLIK

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novo napajanje

Seasonic Focus Plus Gold 650

EVGA 650 G3

 

Od ATX napajanja.

Os SFX za mala kucista CORSAIR SF600

 

Ne vredi kupovati slabija napajanja.

Ovo su napajanja koja traju 10 godina i na koja mozes stavljati sta zelis.

 

Ja kada bi sada kupovao napajanje ja bi prvo gledao velicinu kucista napajanja.

Ako vidim da 650-750-850W imaju kuciste iste velicine odmah na 850W.

650W moze da nosi i9-9900K i 2080Ti. Ne bi mu bilo prijatno ali moze da radi.

 

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 15:48 (eVGA-011).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice