NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!

poruka: 37
|
čitano: 8.814
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
Valentin17 kaže...
TheSkodilac kaže...

Ajde kad smo kod gluposti već pa da to malu umanjimo, razmisli o socketu 1151, ASUS Gaming Aura matičnoj ploči, i7 7700k i NZXT kućištu,

RGB rasvjeta bi ti izgledala super kroz kaljeno staklo i dobio bih kakav takav skok u performansama procesora.

ps. još staviš neki RGB RAM, RGB ventilatore i super.

 

Da, želim pokazati komponente, ali ne da mi svijetlu ko božićna jelka. Želim osvjetliti komponente a ne da one svijetlu... Sada smo na ukusu a tome se ne želim natezati niti najmanje jer je ukus ipak stvar pojedinca. Još bi sad njbolje da mi tupiš da je ljepše Crno-Plavo nego Bijelo... daj, pomoga si mi i hvala ti od srca, ali nemoj mi sada govoriti što da stavim i koje da komponente da koristim, makar kupio 1156 ili 1366 matičnu ili 775.... i sada moram viditi dali mogu od corsaira kabel provući kroz tu plastiku, i hoće li mi uopće sjesti, jer je i tvrdo i debelo.

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
12 godina
neaktivan
offline
NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!

Je li itko kupio ovo kučište? Kakvi su dojmovi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
bojan111111 kaže...

Je li itko kupio ovo kučište? Kakvi su dojmovi?

Obican S340 je super a Elite je jos bolji...

13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
ansha kaže...

Obican S340 je super a Elite je jos bolji...

Kako kome, otraga samo 120 mm ventilator, na krovu samo jedan 120 mm ventilator, skučeno,

sve u svemu postoje bolji odabiri za manje novce.

14 godina
protjeran
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
Valentin17 kaže...
ansha kaže...

Obican S340 je super a Elite je jos bolji...

Kako kome, otraga samo 120 mm ventilator, na krovu samo jedan 120 mm ventilator, skučeno,

sve u svemu postoje bolji odabiri za manje novce.

Lol, sta ce ti vise? Skuceno? Ako ti je skuceno onda ne gledas kompaktna kucista kao sta je S340 pobogu...

16 godina
offline
NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!

odlično malo kučište s predivnim t.glass prozorom; samo nazalost nije w.cooling friendly. naprijed stane jedan max 280mm radijator i to je manje više to. 

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!

Vodeno hlađenje nebi stavljao, biti će dovoljan neki aftermarket cooler, jedino mi se čini po slikama da bu to od naprijed slabo uvlačilo zrak kroz rupu gore i dolje ako se stavi 1-2 ventilatora za usis zraka ili se varam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice